כיצד לבחור את מיטב כובע הפנים שלך צורה | insightyv.com

כיצד לבחור את מיטב כובע הפנים שלך צורה

כובעים פופולריים מאוד עכשיו אבל, עבור חלק, מציאת הכובע הנכון יכול להיות משימה מרתיעה. אם אתה אחד מאותם אנשים, הנה טיפים על הכובעים הכי טוב בשבילך על פי צורת הפנים שלך.

אִשָׁה in a wide-brimmed hat

גטי / אנשים

מציאת כובע שמתאים הוא הצעד הראשון למעשה לובש אותו. המדידה הנכונה כדי למצוא את גודל הכובע שלך היא למדוד את היקף הראש שלך במרכז המצח העליון שלך, שהוא בערך סנטימטר מעל האוזניים. גודל הכובע לנשים נע בין 21 ל -23 וחצי. רוב הכובעים בימים אלה אינם נמכרים על ידי גודל, אבל זה יהיה טוב לדעת אם הראש שלך הוא קטן, בינוני או גדול, כך שתוכל לקבל סיוע ראוי מן המכירות לקשר. אם אתה רוצה למתוח כובע כי הוא קטן מדי, לבדוק את הטיפים.

02
של 09

לבחור צורה מחמיאה כובע

זה המקום שבו רבים מאיתנו לקבל מעד. אז, איך אנחנו יכולים למצוא את הכובע המושלם שלנו? הדרך הטובה ביותר היא ללכת על ידי צורה של פנים.

03
של 09

הכובעים הטוב ביותר עבור פנים בצורת סגלגל

אִשָׁה with an oval-shaped face

קולטורה / סטיבן לוקס

גדול brims לעבוד היטב. שמור על גבהים שוליים לגובה שלך, גבוה אתה גדול שוליים אתה יכול ללבוש. מכיוון שהפרצוף הסגלגל מאוזן מאוד, יש לו אפשרויות בלתי מוגבלות.

04
של 09

הכובעים הטוב ביותר עבור פנים בצורת

476820207.jpg

צילום: סטיבן לוקס.

כי עגול הפנים הוא לעתים קרובות קצר ורחב, זה נבון לבחור כובע עם כתר גבוה, בדרך זו הכובע יוסיף גובה ולאזן את צורת הפנים שלך.

05
של 09

הכובעים הטוב ביותר עבור פנים בצורת ריבוע

אִשָׁה with a square-shaped face

גטי / ולדימיר גודניק

הפנים בצורת הריבוע קצרים וזוויתיים, בדרך כלל עם קו לסת רחב מאוד. בחר brims בצורת brims כדי לצמצם את הפנים. זין את הכובע בזווית כדי לקזז את הזוויות שלך.

06
של 09

הכובעים הטוב ביותר עבור פנים בצורת פנים

אִשָׁה with an oblong face

גטי / סטיב קרייט

פרצופים בצורת פנים הם הרבה יותר זמן מאשר הם רחבים, אז לבחור brims מלא להרחיב את הצורה פנים, צר. הימנע כתרים גבוהים ו brims קטן, אשר רק להפוך את הפנים שלך נראה ארוך וצר, ולמנוע צורות גבוהות, צרות.

07
של 09

כובע הטוב ביותר עבור יהלום או בצורת לב

אִשָׁה with a heart-shaped face

גטי / צפה במלאי

לפנים בצורת לב וליהלום יש לסתות צרות מאוד, לכן הימנעו מכל צורה שהיא רחבה מדי על המצח, זה רק יגרום לסתכם וסנטרכם להיראות צרים יותר. במקום זאת, בחר סגנון שיש לו קצת יותר של שוליים צרים יותר יושב קרוב לראש.

08
של 09

כובעים ללכת

נסיעה עם כובע הוא הדבר הכי קשה להשיג. הכובע זקוק למזוודתו. בעת נסיעה, זה כנראה עדיף לבחור כובע שנוסע היטב והוא יכול להיות squished או מקופל בתוך מזוודה מבלי להרוס.

תכונה נוספת כובעים היא הגנה SPF מובנית ממש, גם בחורף. הקפד לבדוק את כובעי Coolibar. 

רוב כובעים UPF יחד UPF הלבשה (UPF, או אולטרה סגול מגן פקטור, הוא מונח המשמש בניגוד SPF בבגדים) חוסם 98% של קרני UV או UPF 50 +. חלוצי לפני כמעט עשור באוסטרליה, שם מקרים של מלנומה הם הגבוהים ביותר, UPF של 50 פירושו שהוא רק מאפשר 1 / 50th של קרינת UV נופל על פני השטח של הבגד לעבור דרכו. במילים אחרות, הוא חוסם 49 / 50ths או 98% של קרינת UV. כאשר קונים כובעים UPF או בגדים צריך להיות לתלות תג המציין את הדירוג UPF את הכובע או הבגד יש, יחד עם כמה UV נחסם.

09
של 09

כובעים הם כיף, אבל הראש כובע לא

בעיה נוספת סביב כובעים הוא כובע הראש כי שקע מקסים אתה יכול לרכוש את השיער. ברגע שאתה שם כובע על זה נראה שאתה לא יכול לקחת את זה עד סוף היום. הנה טריק טוב כדי למנוע זאת: לפני לשים כובע על הראש שלך, קל לערפל את השיער שלך עם hairspray ומברשת לך את השיער מיד לאחר הסרת הכובע. אם אתה לא אוהב יותר מדי מוצרים סטיילינג בשיער שלך, אתה יכול לרסס את המברשת במקום לפני הפעלת אותו דרך השיער שלך. כמו כן, ודא השיער שלך מיובש לחלוטין לפני הנחת כובע על הראש שלך. הנה כמה עצות אחרות טיפש הוכחה כדי למנוע כובע הראש.

להתרגל ללבוש כובעים

כובעים הם לא רק מסוגנן אבל הם גם משרתים מטרה. החלק הקשה ביותר של שילוב כובעים לתוך המלתחה שלך הוא מתרגל ללבוש אותם בידיעה כי אתה עלול להתבלט. כדי להיות נוח ללבוש כובע, להתחיל קטן, ללבוש אחד סביב השכונה שלך כדי לבצע שליחויות, אז אולי ללבוש אחד החוצה בראנץ או עבור עוד מפגש חברתי קטן.

No Replies to "כיצד לבחור את מיטב כובע הפנים שלך צורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    90 − = 88