מבחן מגמה: איך את התיק הגדול להחזיק מעמד? – insightyv.com

מבחן מגמה: איך את התיק הגדול להחזיק מעמד?

גבירות בנות – כמונו – תמיד אורזות פריטים מוזרים בתיקי היד שלנו, כמו מצלמה או כובע או צעיף גדול ממש לצד שפתון סטילה קומפקטית ומיקרופון.

בשנות השמונים, התיק הגדול של הרגע היה תיק הדלי של לואי ויטון, ובשנות התשעים הגיעו שקיות הניילון שנראו בכל מקום. בתחילת שנות ה -2000, שקיות ענק ענק מלא לוגו לוגו היו כל הזעם – ואז פתאום הם לא.

בשנים האחרונות, האופנה לא היתה אדיבה מדי ל”שקית הגדולה “, במקום להפנות את תשומת לבה לשקיות צולבות קטנות ומתוחכמות ולמצמדים.

עם זאת, יש משהו לומר את התיק גדול – במיוחד את התיק – פשוט כי זה כל כך שימושי. הנה 10 סיבות שאנחנו אוהבים את “מגמת התיק הגדול”, למרות שזה כבר לא מגמה יותר, אבל יותר כמו חתיכת חיוני בתוך ארון בגדים המחייבת כמה אפשרויות שונות.

10 סיבות שאנחנו אוהבים תיקים גדולים ארנקים

 1. הם אינם יקרים. הדבר הגדול על שקיות גדולות הוא נועדו לשמש. אתה יכול לזרוק את התיק שלך במושב האחורי של המכונית שלך או להגדיר אותו על הדלפק בבית הקפה מבלי לדאוג תוכל לשכוח את זה או לפגוע בו.
 2. כל תיק יכול להיות מבחינה טכנית “גדול מדי”. A יכול להיות בגודל סופר באותו אופן המצמד יכול, וכך גם עבור שקיות דלי תיקי מובנה. בעוד שאחוז גדול עשוי להיראות יותר “ממוצע”, ​​מצמד גדול עושה הצהרה גדולה לא פחות.
 1. הם מעשיים להפליא. האמת היא, הסיבה האמיתית להגיע שק גדול הוא כך שאתה יכול לשאת הרבה דברים. בין אם זה כובעים וצעיפים וכפפות בחורף, בגדי כושר עבור אחרי העבודה או כל הדברים של התינוק שלך, שקית אחת גדולה היא די חיונית עבור רוב הנשים, לא משנה מה היומיום שלהם חיי כרוך.
 1. תיקים גדולים הם אידיאליים עבור נסיעות. מידה גדולה עושה את המושלם לשאת על לוויה, במיוחד אם הוא רך והוא יכול בקלות להחליק מתחת למושב המטוס מולך. (וזה מאפשר שפע של מקום ספרים וחטיפים.)
 2. אתה יכול למצוא תיק גדול בכל נקודת מחיר. התיק הגדול שלך לא צריך להיות מעצב לעשות את העבודה שלו. כל חנות מ H & M כדי סלין יש תיק גדול כדי שיתאים לצרכים שלך, גם אם זה רק $ 6 בד בד.
 3. שק מובנה גדול הוא נהדר לעבודה. קווים נקיים מראה חסון להפוך את התיק שלך מרגיש מקצועי כמו שאתה עושה.
 4. שקית גדולה, רכה כמו שקית או שקית נוד טובה לסידורי סוף השבוע. לטעון את התיק האהוב שלך מזדמנים האהובים עם השוק של האיכר מוצא כי שקית ניילון מכוער מ Walgreens.
 5. אתה יכול למצוא תיק גדול שעובד כל השנה. חום ועור שחור לעשות עבור שקיות ללא עונת, קל כי ניתן לבצע מעונה לעונה, שנה אחר שנה.
 6. שקיות גדולות ללכת עם הכל בעצם. אולי לא את השמלה הרשמית או ללבוש קוקטייל האהוב עליך, אבל תיק גדול הולך עם בגדים מזדמנים האהובים עליך ללבוש סוף שבוע, כמו גם מה היית בדרך כלל ללבוש לעבודה.
 7. תיק גדול יכול לגרום לך להיראות קטן יותר בהשוואה. זה נכון!

No Replies to "מבחן מגמה: איך את התיק הגדול להחזיק מעמד?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.