היסטוריה של משקפי השמש

היסטוריה של משקפי השמש

במקור נוצר על ידי Ray-Ban, יצרנית סוף גבוהה של משקפי שמש, משקפי שמש Wayfarer היו פופולריים מאוד בשנות ה -50 וה -60. הם היו פופולריים שוב בשנות ה -80, ועשו עוד קאמבק באופנה המודרנית.

Wayfarers כבר מצוטט כמו הפופולרי ביותר מוכר משקפי שמש בהיסטוריה, אם כי יש המאמינים כי כבוד זה מוחזק על ידי סגנון קלאסי aviator. כך או כך, משקפי שמש wayfarer הם פופולריים מאוד.

Wayfarers נוצרו על ידי מעצב האופנה ריימונד Stegeman בשנת 1952, כאשר הוא רכש עשרות פטנטים עבור באוש ו Lomb, חברת האם של ריי באן באותה תקופה. עם היווסדם, נראה את העבריין כעיצוב רדיקאלי, שהתחרה בזנבו של זנבו של קדילק ומבקר העיצוב סטיבן ביילי, "המסגרת הטרפזית הייחודית דיברה בשפה לא מילולית שרמזה על מסוכנות בלתי יציבה, ידיים חזקות אשר, על פי הפרסום, נתן את המסגרות "מראה גברי". הם גם הובילו את המגמה של משקפיים עשויים פלסטיק ולא חוט או מתכת.

לאחר שנות ה -60 ירדו מכירותיהם של עושי דרכונים, ובשנת 1980, עם 18,000 זוגות בלבד, אלה גוונים קלאסיים היו על סף הכחדה דרך הפסקת. עם זאת, בשנת 1982, Ray-Ban חתמה על עסקה של $ 50,000 לשנה עם חברה בשם Unique Product Placement כדי להציב את משקפי השמש בטלוויזיה ובסרטים ובין השנים 1982 ו -1987, משקפי השמש של ריי-באן הופיעו ביותר מ -60 סרטים ותוכניות טלוויזיה בשנה.

אולי תזכור כמה מהסרטים האלה, כמו טום קרוז עסקים מסוכנים, מדונה מחפש נואשות סוזן, ואת תוכניות טלוויזיה כמו מיאמי סגן. ב -1983, המכירות של עושי דגל זינקו ל -360 אלף זוגות שנמכרו. אם אתה זוכר את 80 אז אתה זוכר את משקפי שמש אלה כנראה בבעלות זוג.

עם זאת, שוב, אבל בשנות ה -90, wayfarers נפל לטובת של סגנונות כמו משקפי שמש wraparound וסגנונות אחרים. בשנת 2001, הסגנון עבר עיצוב מחדש עם מסגרות שהיו זוויתי פחות וקטן יותר, והם עשויים גם פלסטיק הזרקת פלסטיק. בסוף שנת 2000, משקפי השמש הפכו להחלמה מלאה והם פופולריים מאוד. כדי להפוך את הסגנון אופנתי שוב באמצעות PR חכם, פרסום עצבני שורש הדשא מאמצי השיווק. מדי שנה מאז הוכיח בעל הדרך סימנים של צמיחה מתמדת ללא סימני עצירה.

האם עניינך מתאים לך? מצא כאן.

No Replies to "היסטוריה של משקפי השמש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 + = 58