טבעת אירוסין עבור החבר ‘ה – insightyv.com

טבעת אירוסין עבור החבר ‘ה

לפני שנתחיל, האם אוכל להיות כנה איתך? ה הטוב ביותר כדי לקנות לה טבעת אירוסין שהיא תאהב היא לתת לה לבחור את זה בעצמה. היא תלבש את הטבעת הזאת כל יום. זה חייב להרגיש טוב על האצבע שלה וזה חייב להתאים את אורח החיים שלה. לפעמים זה לוקח לנסות על הרבה, צורות יהלומים רבים וסגנונות הגדרה כדי לקבוע איזה טבעת הוא באמת “הטוב ביותר”.

אבל אתה עדיין רוצה ללכת לבד, נכון? אולי בגלל שאתה רוצה להפתיע אותה עם טבעת האירוסין, או כי אתה לא רוצה שהיא תהיה מעורבת עם תמחור בעיות תשלום.

זה בסדר – אם אתה שם קצת מחשבה לתוך זה אתה יכול לקנות טבעת אירוסין שהיא אוהבת כמעט כמו שהיא אוהבת אותך.

עצה מספר 1: שים לב!

תשומת הלב שלה אוהב תכשיטים ושנאות הוא הצעד הגדול הראשון לקראת מציאת טבעת האירוסין המושלמת שלה:

  • איזה צבע מתכת היא לובשת עכשיו? לרוב הנשים יש העדפה ברורה. אם היא אוהבת זהב לבן או פלטינה, אפילו לא מסתכל על יהלום או אבן אחרת רכוב על טבעת זהב צהוב טבעת.
  • איזה סגנון של תכשיטים היא לובשת עכשיו? האם זה מראה עכשווי, עם סגנון נועז? האם היא מעדיפה טבעות מבט וינטאג ‘? או שמא היית אומר שהתכשיטים שהיא לובשת הם קלאסיים, הדומים לחתיכות הנצחיות שמעולם לא יצאו מהסגנון?
  • האינדיקציה הטובה ביותר לטעם שלה היא התכשיטים שהיא לובשת כל הזמן, לֹא פריטים שהיא לובשת רק מדי פעם כי זה מלא את הזמן שהיא הכי נוח עם.

האם היא רמזה על אהבותיה ושנאותיה?

האם היא אי פעם הזכיר סגנונות התכשיטים האהובים עליה או הצביע על טבעות אירוסין כאשר אתה קניות ביחד?

אם לא, קח אותה לקניות. לא קשה לנווט את עצמכם לעבר חנויות התכשיטים. אם אתה רוצה להיות מתוחכם, אומר שאתה מחפש שעון חדש, אבל כדי להיות בטוח להשהות את הטבעות טבעת האירוסין.

אולי יש לה חברה שהתאחדה לאחרונה. האם היא אוהבת את טבעת האירוסין של חברתה?

למה או למה לא?

האם היא אוהבת יהלומים? יש נשים שלא. אבני ספיר ואבני אודם הן אבני חן עמידות הנמצאות לעיתים קרובות בטבעות אירוסין לנשים שלא אוהבות ללבוש יהלומים.

מה נראה הכי טוב על הידיים שלה?

יהלום מאורך, כגון מרקיז או אליפסה, יכול לגרום לאצבעות קצרות להיראות חלושות – אבל להיזהר לא להגזים במראה או שזה יכול להיות בעל השפעה הפוכה.

להקות רחבות בדרך כלל הופכות את האצבעות לקצרות אפילו יותר, כך חושבים יַחֲסִי. נשים עם אצבעות ארוכות יכול בקלות ללבוש סגנונות טבעת מודגש. הגדרה זה עדין מאוד יכול ללכת לאיבוד על הידיים הגדולות, יתר על הדגש את הגודל שלהם ולהפוך את הטבעת נראה קטן יותר.

בחר את הצורה ואת ההגדרה הנכונים

יהלומים עגולים הם הצורה מספר אחת שנבחרו על ידי הכלות, אבל אולי לא שֶׁלְךָ כַּלָה. היא עשויה להעדיף אבן מארקיזה מוארכת, סגלגלה או אבן אגס, או יהלום חתוך מרובע או אמרלד. צורות מהודרות יותר, כגון לבבות, הן אופציה אחרת.

האם אתה חושב שהיא רוצה יהלום סוליטר, לבדה בתוך להקה, או שהיא מעדיפה אשכול של אבנים? התכשיט הנוכחי שלה יכול לתת לך רמזים על ההעדפות שלה.

שקול את אורח החיים שלה

איך תהיה הטבעת מתאימה לאורח החיים שלה? האם היא עובדת במקצוע שבו תכשיטים דפוקים ייראו מחוץ למקומו?

גם אם היא לא, זכור כי פנינה מחודד עם שיניים גבוהה יכול snag בגדים (ואנשים) וקשה יותר לשמור על נקי. שמור סוג זה של טבעת עבור מתנות כי יהיה משוחק על מקרים מיוחדים, לא כל יום.

מה גודל הטבעת שלה??

האם יש לה טבעות שהיא לובשת על אצבע האירוסין? אולי חבר או בן משפחה יכול להשיג אחד מהם מספיק זמן כדי שיהיה לך את זה בגודל. כמובן, יהיה עליך להישבע את השליח לסודיות.

שקול רכישת יהלום רופף

עכשיו שיש לך להרגיש טוב יותר את הסגנון של טבעת היא עשויה להעדיף, הגיע הזמן לשקול את היהלומים כי יכנס אליו. התחל עם ארבעת Cs: לחתוך, בהירות, קראט וצבע. 

אם אתה חושב שאתה יודע איזה צורה היא אוהבת, לקנות יהלום רופף להראות לה כאשר אתה שואל את השאלה הגדולה. שניכם יכולים לקנות יחד מאוחר יותר עבור הגדרת טבעת אירוסין מושלמת.

שקול את התקציב שלך

תקציב טבעת האירוסין שלך הוא שיקול מרכזי. אל תדגיש אם התקציב שלך הוא הדוק, כי אתה יכול לקנות טבעת אירוסין סבירים. יש הרבה אפשרויות מצוינות, מן solitaires לטבעות עם יהלומים מרובים או אבני חן אחרות.

No Replies to "טבעת אירוסין עבור החבר 'ה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.