מי שומר תכשיטים בגירושין? התשובה עשויה להפתיע אותך | insightyv.com

מי שומר תכשיטים בגירושין? התשובה עשויה להפתיע אותך

מי שומר תכשיטים בגירושין? התשובה עשויה להפתיע אותך

אם אתה עובר את תהליך הגירושין, הרבה פועל דרך המוח שלך. עקירת החיים שלך, הפרדת הכספים שלך, ואת האבל על אובדן בן הזוג הם בין רשימת גדל והולך של דאגות. אחד החלקים המתווכחים והרגשיים יותר של גירושין הוא חלוקת הנכסים. תכשיטי יוקרה, בין שנרכשו לפני או לאחר נישואיהם, עשויים להיות נחלקים באופן שווה, וייתכן שתצטרך לשלם לבן הזוג שלך מחצית מערכו אם תבחר לשמור אותו.

בעוד כל חוקי המדינה להשתנות, כמה עקרונות בסיסיים קיימים כי צריך לעזור לך לבוא עם הראיות הנדרשות ושאלות תצטרך להציג בפני עורך הדין שלך.

המידע המוצג במאמר זה אינו ייעוץ משפטי. לקבלת מידע נוסף על חלוקה תכשיטים בגירושין, הקפד להתייעץ עם עורך הדין שלך.

תכשיטים ללא נישואין או רכוש מופרד

כל נכס בבעלותך או רכשת לפני הנישואין שלך נחשבים בדרך כלל רכוש נפרד. הנכס הינו בבעלות היחיד ולא ניתן לחלק אותו. במקרים מסוימים, פריטים שאספת במהלך הנישואין שלך יכול גם להיחשב רכוש נפרד.

נפרד הרכוש אינו כפוף לאותה חלוקת נכסים כנכס משפחתי או קהילתי.

ישנם מספר חוקים ונסיבות המגדירים מה נחשב רכוש נפרד. לדוגמה, אם קיבלת מתנה תכשיטים מן המשפחה או חברים במהלך הנישואין שלך, זה יכול להיחשב רכוש נפרד.

אולי יש מקרים שבהם מתנות תכשיטים מבן הזוג שלך במהלך הנישואים שלך יהיה שלך לבד.

דברים שיש להביא בחשבון:

 • מתי רכשת את התכשיטים?
 • מי נתן לך את התכשיטים? יש לך הוכחה?
 • האם יש לך ראיות בכתב, כגון כרטיס יום הולדת, כי יוכיח כאשר התכשיטים ניתנה?
 • האם יש לך תמונות של אתה לובש את התכשיטים?
 • האם בן הזוג שלך לשקול את התכשיטים להיות שלך לבד?

מה על טבעות אירוסין?

מאז טבעת אירוסין נרכש לפני החתונה כלולות, זה נחשב בדרך כלל רכוש נפרד. הת ‘ר פרנסס של זום משפטי קובע, “בדרך כלל, אירוסין וטבעות נישואין אינם מתחלקים בגירושים, אבל תכשיטים ומתנות אחרות שניתנו במהלך נישואים יכול להיחשב רכוש נישואין כי ניתן לחלק על ידי בית המשפט גירושין.”

כריסטיאן דנמון משוכללת, “טבעת אירוסין שניתנה לפני הנישואין נחשבת למתנה מחוץ לנישואין, והפעם היחידה שבה ניתן להיחשב כנכס משפחתי היא אם היא משודרגת או משתנה במהלך הנישואין, מה שיגרום לה זכאות ל -50 / 50 לפצל במהלך גירושין. “

אז בעוד טבעת האירוסין המקורי שלך עשוי להיות בטוח, אחד משודרגים לא. כמו כן, שרשרת היהלום שלך בעל שלך יש לך יום השנה שלך עלול להיות בסיכון במהלך גירושין. למה? בגלל זה שרשרת יכול להיחשב נכס משפחתי.

תכשיטים כאתר משפחתי או קהילתי

רכוש קהילתי הוא בעלות משותפת של פריטים שנרכשו במהלך הנישואין. למעשה, כל הפריטים שנרכשו באמצעות כסף שבוצעו במהלך הנישואין הם מתחלקים באותה מידה בין בני זוג.

זה כולל מתנות תכשיטים מבן זוג אחד למשנהו. מדינות שיש להם חוזים רכוש הקהילה לנישואין כוללים אריזונה, קליפורניה, איידהו, לואיזיאנה, נבאדה, ניו מקסיקו, טקסס, וושינגטון, ויסקונסין.

ג’ולי ברבר מסבירה, “בעוד שהחוקים בקניין הקהילתי משתנים, רכוש הקהילה בדרך כלל אומר שכל הנכסים שנרכשו על ידי זוג נשוי עם נכסים שנצברו במהלך הנישואין הם בבעלות שווה על ידי בעל ואישה ללא קשר איך זה שכותרתו (אלא אם כן זה נרכש על ידי מתנה או ירושה), וכל החובות נצברו באותה מידה “.

אידיאולוגיה זו אינה מוגבלת רק למדינות קניין קהילתי. אם אתה חי במדינה רכוש נפרד, נכסי תכשיטים מסוימים כמו מתנות בין בני זוג עדיין יכול להיחשב רכוש בנישואין ולכן כפוף חלוקה.

דרכים להגן על הירושה תכשיטים

אם ירשתם תכשיטים מהמשפחה שלך במהלך הנישואים שלך, זה לא בהכרח אומר שזה בטוח החלוקה.

ישנם כמה צעדים זהירים שניתן לנקוט כדי להבטיח את תכשיטי המשפחה בירושה נחשבת רכוש נפרד ולא הופך במחלוקת במהלך גירושין.

 • הוסף תכשיטים ירושה קיים הסכם prenuptial או חוזה הנישואין לפני הנישואין
 • שמור תיעוד בכתב מן האדם שנתן לך את התכשיטים במפורש לציין את התכשיטים הוא בשבילך
 • קבל כל התכשיטים appraisals לעשות את השם היחיד שלך

איך להגיע לתוצאה ידידותית

ברוב המקרים, חלוקת נכסי תכשיטים יכול ללכת בצורה חלקה אם שני הצדדים מסכימים. רוב הנושאים המעורבים בתכשיטים נובעים מערכי זלזול או תכשיטים גבוהים. אם בן הזוג שלך קנה לך טבעת 20,000 $, הם נוטים יותר לפצל את הנכס לעומת הרצון לפצל טבעת 200 $.

אם אתה מתקשה להגיע להסכם על אוסף התכשיטים שלך, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות. דבורה פאולס מציעה חליפין. “אחד הטקסים הנפוצים ביותר הוא חליפין, שבו אחד מבני הזוג לוקח פריטים מסוימים תמורת אחרים, למשל, האישה יכולה לקחת את המכונית ואת הרהיטים תמורת הבעל מקבל את הסירה”. היא גם מציעה למכור את הנכסים ולחלק את ההכנסות באופן שווה, אשר לא יכול להיות אופציה שווה עבור ירושה סנטימנטלית.

אם אתה נתקל בקיר משא ומתן דרך חלוקת תכשיטים, צעד אחורה לשאול את עצמך את השאלות הבאות:

 • מה שווה את התכשיטים? האם יש לך הערכה תכשיטים?
 • האם אתה רוצה לשמור את התכשיטים מסיבות סנטימנטליות או מתוך זדון?

חשוב אם זה עניין כלכלי או רגשי. האם בן הזוג שלך מתנגד לבקשתך לשמור על התכשיטים בשל חששות כספיים או בגלל מניע אחר? עבודה דרך הבעיות שלך על ידי התייעצות עם מתווך או בורר. התוצאה שלהם תהיה ההוגן ביותר מבוסס על החוקים במדינה שלך.

שאלות עבור עורך הדין שלך

זה כל כך חשוב לך לחפש ייעוץ משפטי אמין דרך ההליכים גירושין שלך. זה נכון במיוחד אם יש לך אוסף תכשיטים עצום ורגשי. להישאר מאורגן ולעקוב אחר שאלות שיש לך עבור עורך הדין שלך, כך שתוכל לשאול את כולם בבת אחת במקום דוא”ל אחד יקר בכל פעם.

 • האם המדינה שלך לשקול את כל הפריטים האישיים, אפילו אלה שנרכשו לפני הנישואין, כמו רכוש הקהילה?
 • האם המדינה שלך לשקול מתנות תכשיטים ערך גבוה מבני הזוג שלך נכס משפחתי?
 • איזה תיעוד נדרש כדי להוכיח תכשיטים כנכס אישי?

No Replies to "מי שומר תכשיטים בגירושין? התשובה עשויה להפתיע אותך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  79 + = 85