כל מה שאתה צריך לדעת על זהב מלאו תכשיטים

כל מה שאתה צריך לדעת על זהב מלאו תכשיטים

אחד האתגרים הראשונים רבים צעירים בעסקי התכשיטים הפנים הוא לומד כיצד להעריך תוכן מתכת. ההבדל בין זהב מצופה, זהב מלא, זהב מוצק יכול להיות קשה לזהות. אבל, לדעת איך להבחין בין כל סוג של זהב יעזור לך להעריך טוב יותר את הערך של התכשיטים.

המונח "מלא זהב" בפרט יכול להיות מטעה. אולי צורף הזריק נוזל זהב בתוך הצמיד?

לא בדיוק. זהב מלא תכשיטים לא מתמלא זהב, אלא הוא מלא זהב או יש תוכן זהב גבוה.

איך הוא גולד מילא תכשיטים נבנה?

תכשיטי זהב מגולגל ותכשיטים מוזהבים בנויים באותה צורה, פרט לכך שתכשיטי זהב מלאים בתוכן זהב גבוה יותר. שלא כמו מונח מטעה זהב מלא, זהב מגולגל מתאר כראוי את התהליך כל זהב מלא מתגלגל זהב תכשיטים לעבור.

ראשית, אתה לוקח חתיכת מתכת בסיס, אשר יכול להיות כל דבר, החל פלדה כדי פליז כסף. אז אתה ממש מגלגל גיליון עבה של זהב מוצק על גבי זה. מתכת בסיס זהב הם התמזגו יחד באמצעות חום. אז סדינים אלה משמשים לעשות תכשיטים.

איך הוא מילא זהב שונה מגולגל זהב?

גולדפילד- עבור משהו כדי להיחשב זהב מלא, התוכן זהב חייב לחרוג או שווה 5%. אחוז זה הוא הסכום המינימלי הנדרש כדי לחתום באופן חוקי את התכשיטים עם "1/20 14KGF". אם אתה רואה את סימן ההיכר, את חתיכת יהיה 5% זהב.

עם זאת, רוב התכשיטים העתיקים כי הוא מלא זהב יש זהב הרבה יותר מזה. התוכן זהב עשוי להיות כלפי מעלה של 100,000 פעמים עבה יותר צלחת זהב.

זהב מגולגלהמונח מגולגל זהב משמש לסירוגין עם המונח זהב מלא תכשיטים עתיקים, אבל כיום, זהב מגולגל עולה כי התכשיטים יש פחות מ 5% זהב תוכן.

חתיכות אלה יש יותר זהב מאשר פריטים מצופה זהב, אבל לא בדיוק כמו פריטים זהב מלא. דוגמה לסימן ההיכר שאתה עשוי לראות על חתיכת זהב מודרנית מגולגל עשוי לקרוא משהו כמו 1/40 14KRG. פריט זה יהיה תוכן זהב של לפחות 2.5%.

איך גולד מילא תכשיטים להבדיל זהב מצופה תכשיטים?

השיטה הנפוצה ביותר של ציפוי זהב הוא electroplating. Electroplating זהב על תכשיטים הוא מורכב יותר מאשר השיטה להכנת זהב מגולגל וזהב מלא.

עבור רוב ציפוי זהב, שכבת מיקרוסקופית של זהב הוא דבק מתכת בסיס באמצעות זרם חשמלי. זה הנוכחי נושא חיובי יונים זהב טעון דבק אותם מתכת בסיס שלילית טעונה.

לפעמים שכבה זו היא כל כך רזה, כי זה יכול בקלות להיות משוחק בקלות. זהב מלא תכשיטים הרבה יותר עבה ולכן הרבה יותר עמיד. בגלל ההבדל בתוכן זהב, תכשיטי זהב מלאים באופן משמעותי יותר מאשר תכשיטים מצופים זהב. כמה תכשיטים עתיקים מלא זהב יש כזה תוכן זהב גבוה זה יכול להיות שווה כמו כמה חתיכות זהב מוצק.

No Replies to "כל מה שאתה צריך לדעת על זהב מלאו תכשיטים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 − = 44