למה אביזרים עזרים?

למה אביזרים עזרים?

הלבשה עשויה להמציא את רוב התלבושת, אבל אביזרים הם משמעותיים יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. אתה עלול למצוא את עצמך מבלה בדיוק כמו הרבה זמן לקנות אביזרים כמו שאתה עושה עבור בגדים - ובצדק. כפי שאמר ג'ורג'יו ארמאני פעם, "אביזרים חשובים וחשובים יותר ויותר בכל יום".

אתה יכול גם להסתכל על סמל אופנה איקוני כמו איריס Apfel, אשר כבר ידוע לומר דברים על החשיבות של אביזרים כמו, "אמא שלי ידעה אם קנית כמה ארכיטקטורה ממש טוב ואביזרים לשים את הכסף שלך לתוך אביזרים, אתה יכול ליצור מיליון מבטים שונים, היא לימדה את זה בשבילי, שלדעתי לא יסולא בפז ".

אביזרים ובגדים יש משמעות שווה בתלבושת, עובדים יחד כדי ליצור אנסמבל המבטא את הסגנון שלך ואת מי אתה.

אביזרים הגדר אירוע

בדיוק כמו בגדים, אביזרים מסוימים מתאימים לאירועים מסוימים. בעיקרו של דבר, אתה יכול להביא חתיכת מצרך של בגדים ממקום אחד למשנהו פשוט על ידי התמקדות ואביזרים.

לדוגמה, בואו ניקח תלבושת בסיסית באמת: חולצת כפתורים לבנה וזוג מכנסי ג'ינס ישרים, במכנסי ג'ינס כהים. באמצעות אביזרים ו רק אביזרים, אתה יכול לקחת את התלבושת הסטנדרטית באמצעות שלוש הזדמנויות שונות.

  1. עבור יום של קניות וארוחת צהריים עם הבנות, אתה יכול accessorize עם מודגש, צבעוני הצהרת תכשיטים, תיק הגוף ואת צמד עור המגפיים. הפוך את המראה הכיפי שלך עם כובע קש מרושל ומשקפי שמש אופנתיים.
  2. כדי ליצור להרכב עבודה מתאים לימי שישי במשרד, אתה יכול ללבוש נעלי חתלתול שחורות, שרשרת פנינים ותיק עור בצבע נייטרלי. השלם את המראה עם חגורה שחורה רזה וצעיף קל, טהור.
  1. בוא הלילה, נראה אופנתי נוח עבור תאריך ארוחת ערב מזדמנים עם זוג משאבות ומצמד הערב. ניתן לארגן טבעות קוקטייל או עגילים מעניינים.

כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול בקלות ללבוש את אותה התלבושת במשך שלוש הזדמנויות שונות. זה הכל על בחירת אביזרים מתאימים.

אביזרים הגדר סגנון

אביזרים נוספים מדגישים את הסגנון האישי, הטעם וההעדפות שלך.

הם גם מציגים הזדמנויות אינסופיות עבור תלבושות, עוזרים לך לעשות את הטוב ביותר של כל פריט בבעלותך. הלבשה עשויה לקחת פיזית יותר מקום בארון שלך התלבושת, אבל אביזרים הם הפרטים החשובים הדרושים כדי להשלים את המראה.

לבד, תיק, צעיף או סרט ראש לא יכול לעשות הרבה השפעה. עם זאת, בשילוב עם בגדים, אביזרים לעזור ליצור תלבושת מוצק. אביזרים עניין רק הרבה כמו בגדים, מתן לך הזדמנות חדשה לגמרי להביע את עצמך. הודות ואביזרים, אתה יכול ליצור גל זורם של סגנון מכף רגל ועד ראש.

No Replies to "למה אביזרים עזרים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =