למה אתה לא צריך לקנות תיק מעצב מזויף וכיצד לזהות אחד

פעמים רבות אתה יכול לחמוד תיק מעצב כי הוא מחוץ לטווח המחירים שלך אבל לא לברוח לשוק הפשפשים כדי לקבל העתק. במקום זאת, לשמור את פרוטות ולחפש שקית אותנטי על מכירה של קמעונאי מכובד. בוא תסתכל על כמה סיבות שאתה לא צריך לקנות תיק מעצב מזויף ואיך לזהות knockoff.

מכירת תיקי מעצבים מזויפים היא בלתי חוקית. שקיות מזויפות מפרות את זכויות היוצרים והסימנים המסחריים של המעצב ושל המותג. על ידי רכישת שקיות אלה, אתה תומך אלה מעשים בלתי חוקיים. במקום זאת, לשים משם קצת כסף בכל חודש לתוך תיק היד שלך לקנות את עצמך את הדבר האמיתי לחג המולד.

02
מתוך 10

עבודת ילדים

רוב העתקים מעצב מיוצרים על ידי פשע מאורגן מפעלים בלתי חוקיים, על פי דו"ח מיוחד על הארפר של בזאר. הם עשויים להתבצע על ידי ילדים צעירים בתנאי עבודה גרועים מאוד. על ידי תמיכה בפשע המאורגן, אתה לא רק תומך ותורם לעבודת ילדים, אלא גם על פשעים אחרים שלהם, כולל סחר בבני אדם, התעללות בילדים וזנות, על פי החקירה.

03
מתוך 10

מראה חיצוני

רוב התיקים מזויפים נראים זולים. הם עשויים מעור באיכות נמוכה. הצבעים והצבעים אינם אחידים. התפירה והבנייה הכללית גרועים. מעצבים אותנטיים מתגאים בעבודה שלהם. לא. מי רוצה להיראות כמו poser בכל מקרה? אם אתה לא יכול להרשות לעצמך את הדבר האמיתי, לא קונה את זה.

04
מתוך 10

מעצבים

על ידי רכישת תיקים מזויפים, אתה פוגע מעצבים היצרנים. הזמן, המאמץ ויצירתיות להכניס לתוך התיק הוא נרחב, מן הראשונית סקיצות דרך הזמן זה הולך על המדפים. בנוסף, אם מעצבים המותגים הם כל הזמן צריך להוציא כסף בבית המשפט להגן על העיצובים שלהם, את העלות של התיקים שלהם יעלה מדי.

05
מתוך 10

כיצד לזהות תיק מזויף

חושב שיש לך קרע או מודאגים כי התיק שלך הוא לא אמיתי? הנה כמה דברים לחפש. למרבה הצער, זה נעשה יותר ויותר קשה להגיד מזויף מן הדבר האמיתי, אז להמשיך בזהירות.

06
מתוך 10

חוֹמֶר

לא כל שקיות המעצב עשויות עור, וזה נראה מוזר. הידעת כי לואי ויטון הוא מצופה בד עם עור לקצץ? אם לקצץ אמור להיות עור, זה צריך להרגיש יבש ולא שמנוני, חלקלק או דביק. החומרה צריכה להיות כבדה - לא חלולה. אם הוא מוטבע עם שם המעצב, ודא שזה צריך להיות שם. זו הסיבה לדעת את שקיות המעצב ומה לחפש הוא חיוני.

07
מתוך 10

בִּטנָה

לעתים קרובות תיק בטנה הוא בגידה מת. זיופים לעתים קרובות לעבוד מתוך תמונות, לא את הדבר האמיתי, מה שהופך אותו קשה לדעת מה רירית עשוי. איכות תיק היד לא ישתמש בטנה זולה. לפני רכישת תיק לוודא שאתה יודע את התיק פנימה והחוצה. חברת תיק יד לעולם לא תשתמש בקירוב קרוב.

יש אנשים לבחור לשאת תיק מזויף להרשים את החברים שלהם. זה עצוב אבל נכון, מה שהופך את בטנה של תיק היד- off הנחה את הדרך הטובה ביותר עבור מזויף כדי לקמץ על עלויות.

08
מתוך 10

טִיב הַעֲבוֹדָה

אם מעולם לא היו לך את הידיים על תיק באיכות גבוהה, קשה לדעת עד כמה יוצאת דופן של אומנות. היכרות עם תיקים באיכות גבוהה לדעת כי אלה תיקים לעולם לא יהיה זול או לא אחיד או קדימה ואחורה תפרים או פתילים. רוכסנים יהיה גם באיכות הגבוהה ביותר. אם תיק יש לוגו מודפס על זה, החברה לעולם לא לחלק את הלוגו באזור מואר.

09
מתוך 10

כיסים ופרטים נוספים

מכיר את התיק אתה רוצה לקנות אינטימי. מאחר שזיופים מזיזים לעתים קרובות את התצלומים, סביר להניח שהם ישמיטו דברים כמו כיסים או פרטים אחרים על התיק, כי אין להם התייחסות לדבר האמיתי. אתה צריך גם להסתכל כיסים פנימיים בשקית כמו גם, כמו זה אזור שרוב הזייפנים לא רואים יכול בקלות טעות.

10
מתוך 10

ארץ מוצא

גם אם התיק לא נעשה בצרפת, זייפנים באופן שגרתי לשים את התווית בשקיות שנעשים בדרך כלל שם. עם זאת, במקרה של לואי ויטון, אחד מקווי התיק שלהם נעשה למעשה בספרד, לא בצרפת. אלה הם הפרטים הקטנים שאתה יכול לעקוב אחר לעזור מזויף מזויף.

No Replies to "למה אתה לא צריך לקנות תיק מעצב מזויף וכיצד לזהות אחד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    35 + = 42