הימנע אלה נראה אם ​​אתה בצד הקטן

אֵיך to wear a scarf

© 2009 על ידי פאולה Darnell

הדרך הראשונה לא ללבוש צעיף עבור נשים קטנות הוא מטפחת בסגנון. בדרך כלל מטפחת את הסגנון מורכב צעיף קטן קשור סביב הצוואר ו knotted בצד. למרבה הצער, סגנון זה לא עושה כלום כדי להחניף petites כי זה יוצר אשליה מקצרת, כמו שרשרת ענק יהיה לעשות. דרך טובה יותר ללבוש צעיף קטן יהיה תחוב לתוך צווארון V כך צוואר נפתח, יצירת אשליה מתמשכת.

02
של 05

מקושט בצוואר ונגרר מאחור

צָעִיף

איך לא ללבוש צעיף עבור petites - קשורה בצוואר ו מרופט מאחור.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

אין שום דבר רע עם כיסוי של צעיף מרובע מקופל באלכסון סביב הצוואר. הבעיה עבור petites מגיע כאשר הקשר ממוקם בחלק הקדמי של הצוואר כי קו אנכי רצוי מופרע, וכתוצאה מכך אפקט מקצר.

חלופה יהיה למשוך את הקשר למטה כדי ליצור צורה V. במקרה זה, הקפד להצמיד את הצעיף כך שהוא יישאר במקומו. או לנסות ליצור את האשליה של קצת יותר גובה על ידי כיסוי צעיף אנכית.

03
של 05

עטוף סביב צוואר וקשור בחזית

צָעִיף

איך לא ללבוש צעיף עבור petites - עטוף סביב צוואר קשור בחזית.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

לרוב הנשים הקצרות יש צוואר קצר בכל מקרה, אבל לובש צעיף בדרך זו גורם לנו להיראות כאילו אין לנו צוואר בכלל. העברת הצעיף כך שהוא עוטף על כתף אחת למראה אסימטרי אופנתי ישחזר את קו הצוואר ויוצר ויזואלית קו ארוך רצוי.

04
של 05

עטוף אופקית ועוטף אנכית

צָעִיף

איך לא ללבוש צעיף עבור petites - עטוף אופקית ו מרופט אנכית.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

קרוב, אבל לא ממש שם, זה נראה חצי מתאים לנשים קצרות. שני קווים חזקים נלחמים כאן, ואף על פי שדגם גבוה עם צוואר ארוך וכהה עשוי להיראות נהדר בסגנון זה, זה לא הכי טוב עבור נשים קצרות. Tweaking סגנון זה על ידי להיפטר הצוואר wraparound הצוואר, פתיחת הצוואר, ושמירה על שני קווים אנכיים יעזור petites נראה גבוה יותר.

05
של 05

עניבת צוואר מגושם

צָעִיף

איך לא ללבוש צעיף עבור Petites - צוואר גולגולת לעטוף.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

הבעיה? הרבה יותר מדי מטושטשת ולא מטורפת. צעיף פחות מגושם בתוך המעיל עובד הרבה יותר טוב עבור petites כי כל זה תוספת רך, פרווה, מגושם בד גורם לנו להיראות גם.

No Replies to "הימנע אלה נראה אם ​​אתה בצד הקטן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 7 =