איך ללבוש כובע עם סגנון

איך ללבוש כובע עם סגנון

גטי אימג'ס / מלודי ג'נג, טימור עמק

כובעים מאיימים עבור אנשים רבים, אנחנו יודעים את זה. מלבד מסתיר יום שיער רע או מגן על עצמך מפני השמש בעת הצורך, רבים מאיתנו להימנע הוספת כובעים לתוך היומיום שלנו או בסגנון מונחה ארונות. אולי אנחנו חוששים שהם "יותר מדי" או אולי אנחנו חוששים שהם לא יחניפו לנו את הפנים כמו שצריך.

הנה החדשות הטובות: זה 99 אחוז לא נכון. הקרב הגדול ביותר עם כובעים הוא למצוא אחד שמתאים את הראש כראוי, אשר מגיע לגדלים בפועל במקרים מסוימים, אלא גם פרופורציות.

העיקר עם כובעים הוא למצוא אחד שמתאים לסגנון שלך. בחודשי החורף כובעים כמו beanies להיות הכרח (וגם נדבר על אלה, יותר מדי), אבל לא הנחה יותר אופנה נראה קדימה כמו כובעים רחב שוליים, כומתות, ועוד.

02
של 06

כיצד סגנון כובע רחב שוליים

איך ללבוש כובע עם סגנון

גטי אימג'ס / מלודי ג'נג, קירסטין סינקלייר, כריסטיאן, ויריג

כובעים רחבי שוליים עשויים להיות הצללית האהובה עלינו על הכובע, אבל שורשיה הם נצחיים. מתוך בוקרים לצופרי מסך הוליווד ישנים, כובעים אלה לקחו צורות רבות והחניפו לה מראה שונה. זה עדיין נכון היום, עם כל כך הרבה רוחב שוליים שונים וצורות הכתר, אתה יכול למצוא אחד שמתאים כמעט כל תחושה של סגנון, עונה, תלבושת.

בסתיו ובחורף, כובעים לבד הם נהדר עבור החזקת חום לזרוק את מזג האוויר. שחור הוא צבע ללכת, כמובן, אבל לא הנחה זית ירוק, קוניאק, אפור, ואפילו לבן. האמת היא שאתה צריך לנסות על כמה כובעים שונים כדי למצוא את צלליות וגודל זה עובד בשבילך. שפה רחבה יותר אולי לא תעבוד עבור כולם, אבל הנה דבר אחד שאנחנו יודעים - עד רוחות של שינוי אופנה, fedoras עם brims קטן יש להימנע בכל מחיר.

קנה את המראה: אנחנו אוהבים את הבחירה של כובעים באיכות גבוהה מן האחים גורין ו Nordstrom.

03
של 06

כיצד סגנון ברט

איך ללבוש כובע עם סגנון

גטי אימג'ס / מלודי ג'נג, ואני בסטי

ללא שם: הו לה, הכומתה! זה כובע בסגנון צרפתי יכול להיות תחפושת- y בקלות רבה, אז להמשיך בזהירות. קח אות מן הגברות לעיל ולוודא כומתה שלך הוא מזווג עם חליפה אופנתי, מעיל גדול או מכנסי ג'ינס מזדמנים ביותר שלך. אין פסים מפוספסים, שום דבר אדום, שום דבר אחר על התלבושת שלך צריך לצרוח "צרפתית", אם אתה לתפוס את הסחף שלנו.

קנה את המראה: יש קשת של כומתות זמין Amazon.com.

04
של 06

כיצד סגנון Beanie

איך ללבוש כובע עם סגנון

גטי אימג'ס / קירסטין סינקלר, טימור עמק, מלודי ג'נג

כאשר זה באמת מקבל פריג'ייד, beanies הם לעתים קרובות חלק הכרחי של סגנון החורף. הם לא צריכים להיות מגרד, droopy או מטופש אם כי - יש הרבה beanies מסוגנן ופשוט אשר ישלים את המלתחה המקצועית שלך כמו גם הלבוש סוף השבוע שלך. אנחנו אוהבים את קשמיר beanies ממקומות כמו Everlane ו Uniqlo, כמו גם את knits שובבה עם צבעים pom-poms ופרטים רקומים כמו beading ו ניצוץ.

קנה את המראה: מצא כמה המועדפים שלנו מ Nordstrom, Ugg, ו Madewell.

05
של 06

כיצד סגנון כובע דייג יוונית

איך ללבוש כובע עם סגנון

גטי אימג'ס / קירסטין סינקלר, סטארפליי

אם אתה מוכן כובע זה משהו אופייני - ולמעשה מאוד מסורתי - לנסות כובע דייגים יווני. כובעים אלה הם צלב בין ידיעון כובע ברט, ויש להם להקה מובנית כי יהיה לשבת בחוזקה על הראש שלך. אנחנו אוהבים את הסגנון הזה כתוספת למדים בסוף השבוע שלך - ללבוש את זה עם ג 'ינס, סוודרים, מעיל השראה בגדי גברים. הכובע הזה ימשוך עיניים, לא יטעה, אז זה זיווג עם נראה fussier הוא לא מהלך טוב. תחשוב על כובע הדייג היווני כמו כובע בייסבול עם מנה נוספת של הסגנון.

קנה את המראה: יש מגוון של כובעי דיג יווני זמין Amazon.com.

06
של 06

כיצד סגנון כובע בייסבול

איך ללבוש כובע עם סגנון

תמונות של גטי / מלודי ג'נג

אה, כובע בייסבול קלאסי. קח רמזים מהקטלוג של ג 'יי הצוות עבור איך ללבוש כובע בייסבול בצורה preppy, מסוגנן - אחרת, ללבוש את זה עם מה שאתה רוצה! בחר צוות, לוגו, עיר - וחזר עליה. כובעי בייסבול הם נהדר עבור הסתרת יום שיער בינוני, או לזרוק אותו על מנת להפוך כל בגד קצת יותר מזדמנים.

קנה את המראה: יש לנו כמה מועדפים מ C צוות וכמובן, שום דבר לא יכה כובע ינקי קלאסי של NY. (אם אתה אוהד, כלומר).

No Replies to "איך ללבוש כובע עם סגנון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    14 − = 9