הימנעות אבני חן מזויפות ו מניפולציות | insightyv.com

הימנעות אבני חן מזויפות ו מניפולציות

קרא להם מה שאתה אוהב: זיוף, זיוף, חיקויים או אבני חן מדומה – לכולם יש דבר אחד במשותף, הם יכולים להיראות בדיוק כמו הדבר האמיתי, אבל אין לי את כל המאפיינים הפיזיים של אבן טבעית או סינתטי שהם נועד לייצג.

חומרים המשמשים ליצירת אבני חן פו

אבני החיקוי של ימינו עשויות לפעמים מזכוכית או מפלסטיק. תכשיטן יכול בקלות לזהות את החומרים האלה, כך יש לבדוק את התכשיטים אם אתה חושב שאולי רכשת מזויף.

שני יהלומים simulants הם פופולריים, zirconia מעוקב moissanite סינתטי.

שניהם חומרים סבירים ועמידים שנוצרו במעבדה.

מה זה אבן מרוכבים?

אבני חן מורכבות עשויים חתיכה קטנה של אבן רצוי, אמיתי זה בשילוב עם אבן יקרה או חיקוי כדי להפוך את הדבר האמיתי להיראות גדול יותר או כדי לשפר את המראה שלה. אופל תכשיטים הוא לעתים קרובות עם מרוכבים.

כפילות הם אבנים מרוכבות שנעשו עם גוש גדול, זול של חומר, לפעמים מינרל זול, זה מעליו פרוסה דקה של אבני חן זה נועד לייצג. החטיבה בדרך כלל לא ברור עד שאתה מסתכל על פיסת תחת הגדלה.

סוג אחד של דופלט הוא התאספו על ידי כריך סוכן מליטה צבעוני בין שני אבנים ברורות, זולות – הגוון הוסיף עושה את זה נראה כמו אבן חן צבעונית.

שלישיות הם מרוכבים כי הם התאספו בשלושה חלקים במקום שניים.

שמות של אבני חן יצירתיים יכולים להיות סימן אזהרה

מונחים תיאוריים משמשים לפעמים לפני שם של אבן חן, כמו מִזְרָחִי אמרלד, שהוא למעשה ספיר ירוק.

An אֲמֶרִיקָאִי אודם הוא נופך. אוסטרלי ג’ייד הוא קוורץ כי כבר טופל. שאל את האותנטיות של כל אבן חן שפורסמה עם שם תיאורי נוסף. עיין בכמה מהמונחים הנפוצים ביותר באינדקס שלנו של שמות אבני חן מטעות

פנינים מיוצבות ומוחזרות

טורקיז הוא אבן חן אחת שעולה על הדעת כאשר אנו חושבים על אבני חן כי כבר התייצב או מחדש:

  • ייצוב נעשה באמצעות לחץ כדי לכפות סוג של מליטה סוג של טורקיז כי אחרת היה רך מדי גיר להשתמש.
  • אבנים מחודשות נעשות על ידי ערבוב אבקות של הדבר האמיתי עם סוכן מחייב. אבנים נוצרות התערובת, אשר עשוי לעתים קרובות מרכיבים אחרים – לא רק את פנינה.
  • צביעה סוכנים מתווספים לעתים קרובות כדי לשפר את הצבעים של טורקיז התייצב מחדש.

כי טורקיז יכול להיות שביר למדי, זה לא נדיר לראות פרוסות דקות של פנינה מגובים בחומר שיהפוך תכשיטים עמיד יותר.

אבני חן פו יכול להיות אופציה טובה מאוד עבור קונים, כי הם נותנים לנו דרך זולה ללבוש תכשיטים צבעוני, שופע למראה ללא תג מחיר חסון שמגיע עם הדבר האמיתי. אין שום סיבה להימנע אבני חן פו – מה אתה לַעֲשׂוֹת רוצה להימנע היא משלמת יותר מדי עבור תכשיטי misrepresented.

שיפור המראה של פנינה מקורית

אבן חן אמיתי יכול להיות מותקן בסביבה מוצק בחזרה, עם לסכל להציב מתחת פנינה כדי לגרום לזה להיראות מבריק יותר או לשנות את צבעו. זכור כי backings משמשים לעתים קרובות בעת הרכבה אבני חן מזויפות.

קניות תכשיטים מתמצא

קרא משאבים רבים ככל האפשר ולהתחיל להסתכל מקרוב על תכשיטים – אתה יכול אפילו לשקול ללמוד כיצד להשתמש loupe תכשיטים. שאל שאלות כאשר אתה קונה. זה לא יגרום לך פרו לילה, אבל בזמן זה יעזור לך להיות קונה מתמצא יותר.

No Replies to "הימנעות אבני חן מזויפות ו מניפולציות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 1 =