למד להכיר שרשראות תכשיטים פופולריים | insightyv.com

למד להכיר שרשראות תכשיטים פופולריים

מה Is a Box Chain?

שרשרת קופסאות.
(ג) כחול הנילוס

לזהות ולהבחר שרשראות תכשיטים

השרשראות הן מרכיב חיוני בתכשיטים, אבל לפעמים אנחנו לא חושבים יותר מדי, במיוחד אם הרשת נועדה להישאר ברקע כדי להפוך מרכיב נוסף למרכז תשומת הלב.

שרשראות מתכת עדינות משמשות בתכשיטים לחלקי גוף של הגוף, כלומר הצוואר, פרקי הידיים והקרסוליים, והם משמשים גם נקודות לתליון קמעות ותליונים דקורטיביים. 

שרשראות התכשיטים עשויים בדרך כלל ממתכות יקרות, בעיקר זהב וכסף, אך גם פלטינה, פלדיום ופלדה. מתכות אלו משמשות משום שהן אינן תגובתי מאוד, שומרות על צורתן המורכבת ועל כוחן, ודורשות רק תחזוקה מינימלית לשמירה על ברקן. 

חנויות תכשיטים מקוונות לא תמיד מציגות תקריב של הרשתות המשמשות בתכשיטים, אבל אתה תהיה חנות בביטחון ברגע שאתה מכיר כמה סוגים הפופולריים ביותר של שרשראות.

שרשרת קופסאות מורכבת מקישורים מרובעים המחוברים ליצירת שרשרת חלקה, כגון שרשרת זהב 18 קראט.

02
של 04

שרשרת החיטה

מה Is a Wheat Chain?

שרשרת החיטה.
(ג) כחול הנילוס

כדי ליצור שרשרת חיטה, קישורים אליפסה ומעוותת אליפסה מחוברים זה בזה, כולם מצביעים באותו כיוון. המשותף של כל קישור הוא כמו ציר זעיר, כלומר סגנון זה אינו גמיש או נוזלי כמו כמו אחרים התוצאה היא שרשרת מורכבת עם הרבה מרקם חזותי. שרשרת זהב לבן 18K זה הוא דוגמה טובה של שרשרת החיטה.

03
של 04

שרשרת רולו

מה Is a Rolo Chain?

שרשרת רולו.
(ג) כחול הנילוס

רשת רוולו מורכבת מקישורים סימטריים המחוברים יחדיו, לעתים קרובות בצורתם. קישורים אלה הצטרפו ברצף לסירוגין פשוט, מה שהופך את זה סוג של שרשרת נראית נעימה (בניגוד שרשראות מורכבות יותר כגון שרשרת החבל אשר עשוי לפעמים להיראות מורכב מדי).

תליון כסף וזהב מזהב משתלשל בשרשרת רולו קטנה. כל שרשרת פועלת בצורה מושלמת עם התליון שהיא מחזיקה.

04
של 04

שרשראות נוספות

תכשיט Chains

סוגים פופולריים של שרשראות תכשיטים.
(ג) כחול הנילוס

רוב שרשרת התכשיטים מורכבת מסוג אחד של שרשרת, אבל תראה חלקים רבים כי הם התאספו עם מספר סוגי שרשרת. שילוב שרשראות נותן מעצבים עוד כלי אחד הם יכולים להשתמש כדי לנצל את היצירתיות שלהם. שרשרת שרשראות מיני של נורדסטרום מקבלת אופי נוסף משילוב של שרשראות רוו ונחשים.

No Replies to "למד להכיר שרשראות תכשיטים פופולריים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 6