איך ללבוש צעיף מרובע

צעיף משי קלאסי הוא פריט השקעה בארון שלך, כי אף פעם לא יוצא של סגנון. לבישת צעיף משי עם התלבושת שלך היא דרך גאון להוסיף מיידית, שיק אופנתי לכל מבט. אבל כמו עם אביזרים רבים, הכל בסטיילינג. אנחנו כאן כדי לעורר אותך עם הדרכים האהובות עלינו, כי אתה יכול ללבוש את זה אביזר, בהשראתם של כמה משפיעים אופנה העליון של היום.

משי scarf outfit

לבשנו מה

הנה דרך סופר קל להוסיף סגנון מיידי לכל התלבושות שלך, מן מכנסיים קצרים בסוף השבוע חולצה נראה בגדים dressier עבור המשרד. פשוט לקפל צעיף משי מרובע במחצית כדי ליצור משולש, ואז לעטוף אותו סביב הצוואר שלך, כך הנקודה היא כלפי מטה. קשר את הקצוות הרופפים יחד מאחור ואתה טוב ללכת.

תמונה מ WeWoreWhat.com

02
מתוך 11

נקודה בחזית

צָעִיף outfit

Dentelle + Fleurs

הנה אותו מראה, אבל עם גודל גדול יותר של צעיף. 

תמונה מתוך Dentelle + Fleurs

03
מתוך 11

קשר קדמי מרופט

כיכר scarf outfit

גלאם רדאר

יצירת מראה מעוטרת ללא מאמץ עם צעיף משי, כפי שניתן לראות כאן, כדי להוסיף מגע נשי לכל בגדים מזדמנים שלך בג 'ינס. התחל על ידי מתגלגל ברפיון את הצעיף על באלכסון. לעטוף אותו פעם סביב הצוואר שלך, עם הקצוות מול הקדמי, ולקשור ברפיון לצד אחד. לגנוב דף מתוך הספר הזה בלוגר אופנה, ולבחור צעיף מודפס צבעוני כדי accessorize חולצה לבנה פשוטה לבוש גברים.

תמונה מתוך Glam Radar

04
מתוך 11

בוי סגנון צעיף עניבה

כיכר scarf outfit

כיכר גן עדן

זה מושאל מן הנערים טכניקה לקשור צעיף משי מרובע נראה גדול במיוחד שחוקים עם בלייזר או ז 'קט. כדי ליצור את המראה הזה, לגלגל את הצעיף באלכסון. תביא אותו סביב הצוואר שלך, ולוודא כל קצה הוא שווה אורך בחזית. לעשות קשר בבסיס הצוואר שלך, כך הקצוות לתקוע (או לתלות, בהתאם אורך).

תמונה מכיכר גן עדן

05
מתוך 11

עניבה עניבה צעיף לעטוף

משי square scarf outfit

תשוקה לאלגנטיות

הנה דרך יפה לקשור צעיף זה יכול להיות משוחק עם בגדים לבוש, אבל גם עובד היטב עבור ביצוע תלבושות פשוטות נראה מיידי יותר שיק, כפי שנראה כאן. כדי למשוך את המראה הזה בקלות מפתיע, פשוט לגלגל את הצעיף באלכסון, להביא אותו סביב הצוואר שלך, ולקשור לתוך קשת בחזית.

תמונה מתוך תשוקה לאלגנטיות

06
מתוך 11

עטיפה ארוכה ורפופה

משי scarf outfit

גזור & הדבק

הנה דרך קלה לקשור צעיף מרובע גדול, להוסיף פולנית מיידית רק על כל התלבושת שאתה לובש. התחל עם צעיף מגולגל באלכסון. לעטוף את הצוואר שלך, ולקשור בחופשיות, בערך באמצע הדרך. אם ללבוש צעיף רב צבעוני, לבחור אחד כי מרים על צבע מחתיכה אחרת בתלבושת שלך, לקשור את כל המראה שלך יחד יפה.

תמונה מתוך Cut & Paste

07
מתוך 11

סגנון צעיף בוקרים

כיכר scarf outfit

כריסל פקטור

כדי ליצור את זה בסגנון של כל הבלוגר האמריקאי, לקפל את הצעיף הריבועי לתוך משולש, לעטוף פעם סביב הצוואר, ולקשור בחזית. אנחנו אוהבים את האופן שבו אביזר קל זה נראה בתבנית אופנתית של פולקה.

תמונה מתוך פקטור Chriselle

08
מתוך 11

את Glamourpuss

רֹאשׁ Scarf

ילדה עם Curves

הנה דרך חמוד לקשור את הצעיף שלך סביב הראש שלך, עבור רטרו השראה, סיכה up-up. ראשית, לשים את השיער שלך לתוך topknot קל או לחמניה פשוטה. ואז לגלגל את הצעיף על באלכסון כדי ליצור מלבן ארוך של רוחב הרצוי. לקשור את הקצוות לתוך קשר בחלק הקדמי של הראש..

תמונה מתוך נערה עם Curves

09
מתוך 11

צעיף עטיפה שורש

מפרק כף היד Wrap Scarf

פילוסופיה של משי

לובש צעיף סביב היד שלך נראה אופנתי היא דרך מצוינת להוסיף צבע ועניין התלבושות שלך. כדי ליצור את עטיפת היד, התחל על ידי קיפול הצעיף באלכסון על רוחב הרצוי. לעטוף פעמיים סביב היד שלך מאובטח בתוך קשר. אתה יכול לתת את הקצוות מקל החוצה, או לדחוף אותם מתחת, בהתאם הסופי נראה שאתה הולך.

תמונה מתוך פילוסופיה של משי

10
מתוך 11

עטיפת המותניים

מוֹתֶן Wrap Silk Scarf

מסטיק אופנה

צעיף מרובע גדול יכול לעשות חובה כפולה כמו חגורה יפה, כפי שנראה כאן. פשוט לגלגל את הצעיף על רוחב הרצוי שלך, לעטוף סביב המותניים שלך, ולתחוב את הקצוות מתחת (בדיוק כמו שאתה תוחב את הקצוות של טורבן מגבת). אם אתה רוצה לוודא שאתה לא בא unraveled במהלך היום, אתה יכול גם להוסיף סיכות ביטחון חשאי כדי להבטיח את הקצוות במקום.

תמונה של מסטיק אופנה

11
מתוך 11

הדובסי

מְשׁוּחרָר silk scarf outfit with white jeans

אקסטרה פטיט

עבור אלגנטיות ללא מאמץ באמת, לגלגל צעיף מרובע גדול באלכסון ו לעטוף סביב הצוואר שלך בלי לקשור אותו, כך הקצוות לתלות ברפיון. זוהי דרך מצוינת להראות את הדפוס על צעיף משי יפה במיוחד (או יקר), תוך שמירה על המראה הכללי שלך מזדמנים למדי.

תמונה מתוך אקסטרה פטיט

No Replies to "איך ללבוש צעיף מרובע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − 41 =