כיצד לשמור על תכשיטי כסף סטרלינג מ

כסף Jewelry

צילום: גטי / יסמין עוואד / עין איתם.

כסף סטרלינג הוא מתכת יפה תכליתי עבור תכשיטים, מה שהופך אותו פופולרי מאוד. עם זאת, בין הזנחה רק את אופיו של כסף סטרלינג, זה קל שזה לאבד את הברק שלה להכתים. ייתכן שאתה תוהה איך זה קורה. הפשטה פשוט קורה דרך חשיפה חמצן ותגובות חמצון המתרחשות עם גופרית עושה את זה קל מדי שזה יקרה. רמות לחות גבוהות, זיהום אוויר ומגע עם כימיקלים הנמצאים בדיאודורנט, ספריי, קרמים, בושם ואקונומיקה עלולים גם הם לגרום לכה. 

02
של 12

כיצד חנות תכשיטי כסף סטרלינג שלך

שקיות Ziploc יכול להיות דרך קלה לשמור כסף סטרלינג שלך מ tarnishing, כל עוד אתה לנעול את האוויר. אתה יכול לעשות זאת על ידי הנחת התכשיטים בשקית Ziploc, סגירתו בחצי הדרך וסחיטת כל האוויר לפני האיטום. רק לוודא את השקיות אתה משתמש אינם מכילים חומרים שוחקים, כמו מיילר או פוליאתילן. 

03
של 12

חלופה טובה יותר לשקיות פלסטיק

אנטי להכתים bag

צילום: אמזון.

תוך שימוש בשקיות ניילון כדי לאחסן תכשיטי כסף סטרלינג שלך הוא זול, זה לא בדיוק מעשי. אם יש לך כמה חתיכות של תכשיטי כסף, כל פיסה צריך להיות מאוחסן בשקית שלה אשר רק להעמיס את תיבת התכשיטים שלך עם Baggies. אתה עדיף להשתמש בשקיות אחסון תכשיטים מיוחדים אשר ניתן לרכוש באינטרנט או בחנות התכשיטים המקומית שלך. 

04
של 12

חנות כסף סטרלינג שלך מן אור השמש

ברגע שיש לך עטוף תכשיטי כסף סטרלינג שלך, כדי להיות בטוח כדי לשמור אותו מחוץ לאור שמש ישיר, באזור קריר ויבש הרחק חתיכות תכשיטים אחרים שיכולים לגרום שריטות ופגיעה. 

05
של 12

שמור כסף סטרלינג שלך מן עץ

כסף סטרלינג שלך לא צריך להישמר על כל משטחים שטופלו כימית, במיוחד משטחים עשויים עץ אם זה מוכתם או מטופלים אשר להאיץ את תהליך להכתים. 

06
של 12

חנות כסף סטרלינג עם גיר

גיר ידוע באופן טבעי לספוג לחות ושאריות כימיות. נסה לשים חתיכת גיר בתיבת התכשיטים שלך או מאוחסן בשקיות אחסון תכשיטים.  

07
של 12

השתמש נגד כתמים להכתים

נגד כתם strips

צילום: אמזון.

רצועות נגד כתם לספוג סוכנים באוויר כי יהיה להכתים כסף סטרלינג עשויים מחומרים רעילים. 

08
של 12

השתמש חבילות סיליקה

חבילות סיליקה נמצאות לעיתים קרובות בתוך נעליים חדשות, קופסאות נעליים ולפעמים בבגדים. הם משמשים כדי לשמור על מוצרים אלה לחות חינם. בפעם הבאה שתמצא אחד, לשמור אותו ולאחסן עם הכסף שלך כדי לשמור אותו מפני כתם. ניתן גם לרכוש חבילות סיליקה.

09
של 12

השתמש נגד כתמים בדים

נגד כתם cloths

צילום: אמזון.

Anti-tarnish בד הם כנראה הדרך הפופולרית ביותר רוב האנשים לשמור על התכשיטים שלהם tarnishing. הם עובדים על ידי קליטת גופרית וחמצן באוויר והם מטופלים בדרך כלל כדי למנוע tarnishing. השתמש בהם בקביעות ולתת תכשיטי כסף שלך לסחוב באמצעות אלה בגדים לאחר ללבוש את התכשיטים שלך לפני לאחסן אותו משם. 

10
של 12

לעולם אל תשאיר תכשיטי כסף

חשוב לאחסן את תכשיטי הכסף שלך מיד לאחר ללבוש. אף פעם לא להתקלח כסף סטרלינג כמו הלחות רק יגרום חמצון מהיר. כמו כן, לא לשחות או להשתמש בג'קוזי לבוש כסף סטרלינג. בין הלחות, הלחות והכלור, לתכשיטים אין סיכוי. 

11
של 12

כיצד לנקות כסף שטרלינג אחרי זה כבר מוכתם

אם כסף סטרלינג שלך כבר מוכתם, נסה לנקות אותו מיד, כדי למנוע בעתיד tarnishing. השתמש בד ליטוש שנעשה במיוחד עבור כסף. אם הכתם הוא מעבר לתקן באמצעות מטלית, לנסות לשטוף כסף. אם זה לא עובד, אתה יכול לבקר תכשיטים שיש לו ציוד מיוחד כדי להיפטר כסף של כתם. 

12
של 12

אין לנקות כסף סטרלינג עם סודה לשתיה או משחת שיניים

בעוד כמה אנשים עשויים להמליץ ​​על אפייה סודה או משחת שיניים כדי להיפטר כסף סטרלינג מ להכתים, זה לא מומלץ. שניהם שוחקים מדי אתה יכול להשתמש בשיטה זו כדי לנקות תכשיטים אחרים, אבל לא כסף. מחפש תרופות הביתה לנקות חתיכות התכשיטים האהובים עליך? בדוק את הרשימה. 

No Replies to "כיצד לשמור על תכשיטי כסף סטרלינג מ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 78 = 88