מה זה שברון הדפסה?

מה זה שברון הדפסה?

הדפסת חברון מורכבת מצורות "V" מהופכות במה שנראה כמו דפוס זיגזג. רבים מכירים בדפוס שברון בהדפסים מיסוני פופולריים. לא מכיר את מיסוני? אתה חייב לדעת את הסוודר של צ'רלי בראון. זהו חברון.

עם זאת, הדפס חברון יש היסטוריה הרבה יותר מבוגר סוודר משוחק על ידי דמות קריקטורה או דפוס של מעצב מפורסם. שברון למעשה תאריכי כל הדרך חזרה 1800 לפנה"ס ביוון העתיקה, שם היא נראתה בצורות רבות של אמנות עתיקה, כגון קרמיקה גילופי אבן.

המילה Chevron שתחילתה במאה ה -14, כאשר דפוס פופולרי קיבל שם רשמי. המקור הוא צרפתי (ולטינית) והוא נגזר הדמיון של דפוס לבניית קורות. דמות שברון שימשה גם במשך עשרות שנים בצורת סמלים בצבא כדי להציג דרגה, בעיקר באנגליה, קשורה בדרך כלל עם הסמלים והסמלים המשמשים במדים צבאיים או משטרה.

תוכלו למצוא גם דפוס שברון ברצפות פרקט, ולכן היתה התחדשות של הפופולריות דפוס זה במאה ה -19 פריז, כאשר העיר עוצבה מחדש ודירות חדשות רבות היו ריצוף פרקט מודרני שברון. רצפות פרקט ממשיכות להיות מאוד פופולאריות במבנים עירוניים רבים.

אם אתה תוהה את ההבדל בין חברון, זיגזג ו אדרה, אין באמת הרבה. זיגזג הוא מוצק בצבע עם פסים זורמים כי הפסגה על הצדדים הפוכה של קו הסימטריה.

שברון הוא וריאציה לזיגזג, והוא עשוי גם מפסים זורמים המגיעים משני צידי הקו הסימטרי. עם זאת, הוא אינו עשוי פסים מוצקים. כל קטע של חברון מפסגה אחת לסמן הבא את ההתחלה ואת הסוף של כל קטע צבע. זה נעשה בדרך כלל בתבנית.

הרינג 'ב נקרא על הדמיון שלו לשלד של הרינג ויש לו שורשים קלטי שראשיתה 600 לפנה"ס עם השימוש המסורתי של המוטיף לראות צמר טוויד מאירלנד. השימוש בארינגרבון ניתן לייחס חזרה לטקסטיל המצרי, תכשיטי מלכים עתיקים ודפוסי אבני הריצוף המשמשים כבישים רומיים.

ההבדל בין דפוס שברון וארינגברון הוא איך כל דפוס משנה כיוון. בעוד האדרה דומה לזיגזג כי יש לה גם את הפסים הזורמים כי הפסגה בצד השני של הקו של סימטריה, קטעים של צבע האדרה הם כולם מלבניים. כל קטע מלבני עם זוויות ישרות על כל ארבע הפינות. ב האדרה, את הקטעים מן הפסגה לשיא יש שני צבעים כללו, הראשי אחד וקודמו הקודם או הבא.

אין ספק, מיסוני צריך להיות מזכה את הפופולריות של הדפסת חברון. העיצוב הייחודי שנוצר על ידי טאי ורוסיטה מיסוני ב -1953, ובמקור הוקלטה על ידי דיאנה ורלנד, עורכת המגזין "ווג" באותה תקופה. מכאן, מיסוני פגע בשיא הפופולריות בשנות ה -70. טאי ורוסיטה מיסוני עמדו בראש התור עד 1996, כאשר חילקו את האחריות לבתם אנג'לה.

למותר לציין, החברה הצליחה לשמור על המגמות ו נשארה בית עיצוב איקוני.

דפוס זה יש אווירה רטרו במיוחד והיה פופולרי במיוחד בשנות ה -70. בשנים האחרונות, חברון עשתה קאמבק עצום, במיוחד כאשר טארגט השיקה שיתוף פעולה עם מיסוני, מציגה את המותג לצרכנים רבים שמעולם לא שמעו על מעצב זה. בעוד שברון יש מוד מרגיש את זה, את ההדפסה ניתן לראות את בגדי היום הכי אופנתי. אתה יכול בקלות למצוא הדפסה חברון על כל דבר, מן החצאיות לתיקים. תכשיטי מתכת ניתן למצוא גם צורות שברון מתכת, יצירת מראה אופנתי וגיאומטרי. חברון יישאר קלאסי במשך עשרות שנים, בעוד שנותר אופנתי, הירך, המושכים את העין ואת טרי באותו הזמן.

No Replies to "מה זה שברון הדפסה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − 88 =