מה זה מצמד Minaudiere? – insightyv.com

מה זה מצמד Minaudiere?

Minaudieres הם קופסאות תיבת כי הם קטנים מספיק כדי להחזיק ביד אחת. הם עדינים, קל משקל, והם נועדו להחזיק רק כמה פריטים כגון שפתון, מזומנים, וכרטיסי אשראי. Minaudieres הם גדולים יותר מאשר משקפיים המקרים, אבל דומים בצורת ובבנייה. הם משמשים באותה צורה כמו wristlets, אבל בדרך כלל לא כוללים רצועת היד; עם זאת, חלק מהם יש שרשרת קטנה או רצועת שורש כף היד.

זה סוג של ארנק משמש בדרך כלל ללבוש רשמי, כגון מסיבות קוקטייל, חתונות, או אירועים השטיח האדום.

הִיסטוֹרִיָה

המוזיקה הראשונה הופיעה בשנות ה -30 והיצירה מיוחסת לצ’ארלס ארפלס מווין קליף וארפלס, לאחר שהיה עד לפירנצה גולד, אחת מנשות הפילנתרופ של פרנק ג’יי גולד, לזרוק את תמציותיה לקופסת פח. מאז, מעצבים רבים יצרו וריאציות משלהם. 

בעת חיפוש minaudiere, הפריט עשוי להיקרא “מצמד תיבת”, שהוא המונח הנפוץ יותר עבור אביזר זה. חומרים נפוצים המשמשים עור זמש. הם לעתים קרובות תכונה כלשהי של embellishments, כגון אבני חן או חומרה דקורטיבית. ההבדל הגדול ביותר בין המצמד לבין minaudiere הוא המצמד הוא בדרך כלל פחות מובנים ויותר של צורה המעטפה, בעוד minaudiere יש יותר של צורה תיבת.

אפשרויות

אחת השקיות המפורסמות ביותר שתמצאו היא יהודית לייבר, שעוצבת בסגנון אלגנטי, גחמני ויפה.

אם אין לך את התקציב עבור יהודית לייבר minaudiere, יש סגנונות שם בכל נקודות מחיר. למעשה, אתה יכול אפילו להפוך את הסגנון שלך אם אתה מסתכל להיות יצירתי יותר או לא יכול למצוא את הסגנון המדויק שאתה מחפש.

שקיות Minaudiere שמורות בדרך כלל לשימוש בערב. עם זאת, לא הנחה שקית מסוג זה להתלבש זוג מכנסי ג ‘ינס ללילה בחוץ, כדי ג’ אז את השמלה השחורה הקטנה שלך לערב, ועוד.

זה תיק גדול תמיד יש על היד עבור אותם לילות אתה צריך קטן, דקורטיבי, תיק ידני.

No Replies to "מה זה מצמד Minaudiere?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.