עשר דרכים מגניב מאוד לקשור headscarf

452425137.jpg

צילום: גטי / קולטורה / כריס סמברוט.

Headscarves הם מושלמים לזמן שבו אתה רוצה לשמור על השיער שלך מן הפנים שלך, כצורה של הגנה מפני השמש כדי ליצור מראה מסוגנן, גם אם לא לשטוף את השיער באותו יום. יש לך כמה צעיפים שאתה רוצה להשתמש כראש כיסוי מסוגנן? הנה כמה דרכים כדי מסוגנן לקשור headscarf. 

02
מתוך 11

לקשור headscarf כמו עקרת בית של 50s

לאחרונה-עדכון 1038.jpg

צילום: Babble.com.

עבור מבט רטרו אופנתי, נסה דרך קלה מאוד לקשור headscarf כמו עקרת הבית של 1950. מראה כזה עובד עם ג'ינס וטי, מכנסיים קצוצים ושמלות מהנות.

03
מתוך 11

ראש הדף headscarf

בלוג-תמונות

צילום: hairromance.com.

אם קשירת השיער שלך בראש הקשר נראה כמו דרך קלה ללא מאמץ כדי למשוך את השיער שלך, עכשיו אתה יכול לעשות עם קצת סגנון באמצעות צעיף. בדוק את זה קל ראש הדף headscarf הדרכה.

04
מתוך 11

לקשור headscarf כמו טורבן

עדכון אחרון

צילום: Bioblitz.com.

הטורבנים הם לא רק עבור מגידי עתידות. תפוס צעיף גדול ולהשתמש במדריך זה כדי ליצור בקלות את הסגנון כיסוי הראש. 

05
מתוך 11

השתמש צעיף ליצור טורבנד

לאחרונה-עדכון 1040.jpg

beautyblitz.com.

מה אתה מקבל כאשר אתה חוצה טורבן ואת סרט? טורבנד! זה סופר חמוד משהו שאתה יכול לעשות בקלות עם הצעיפים שלך באמצעות הדרכה זו. 

06
מתוך 11

ראש headscarf

עדכון אחרון

צילום: rannka.com.

ללבוש צעיף כמו סרט על המצח שלך הוא לא רק להסתכל על האופנוענים. נסה את זה boho headscarf headband עם טיפים אלה צעד אחר צעד. זה נראה שיק, במרכז העיר, עצבני. 

07
מתוך 11

מקרית אחת headscarf

לאחרונה-עדכון 1042.jpg

צילום: raanka.com.

צריך לקבל את השורשים retouched? האם הקרקפת שמנוני ולא הזמן לתת את השיער שלך לשטוף טוב? בדוק את זה מזדמנים אחד headscarf קשר knot. אף אחד לא יידע מה קורה מתחת לצעיף. 

08
מתוך 11

רוזט headscarf

עדכון אחרון

צילום: itsalisa.com.

אם אתה מעדיף את headscarves להיראות נשי יותר ופחות אקראי, אז אתה צריך לבדוק את זה מקסים רוזטה headscarf הדרכה שנראית דרך הרבה יותר ליצור מאשר זה בעצם. אתה יכול להאמין כי ניתן ליצור את המראה הזה רק שלושה שלבים? 

09
מתוך 11

לקשור צעיף לתוך Doek

Latest-updated1044.jpg

צילום: Destinyconnect.com.

A Doek הוא דרום אפריקאי מרובע של בד שחוקים בעיקר על ידי נשים אפריקאיות כדי לכסות את הראש, במיוחד כדי להצביע על מעמד נשוי. ake זה המסורתי הטורבן headscarf בסגנון ולהוסיף אותו לכל מראה מזדמנים על ידי צפייה זה וידאו קל הדרכה. 
 

10
מתוך 11

לעבוד הצעיף שלך לתוך תסרוקת שלך

עדכון אחרון

צילום: accessoirescheveuxchic.com.

הנה רעיון שאתה כנראה לא חשבתי, עובד הצעיף שלך לתוך התספורת שלך. רוב הנשים להשתמש צעיפים כדי לכסות את השיער שלהם, לא לשפר את זה. בעוד השלבים במדריך זה על איך לעשות את זה הם בצרפתית, גם אלה שאינם דוברים את השפה ימצאו את הוראות צילום פשוט לעקוב. 

11
מתוך 11

צד בצד Headscarf

עדכון אחרון

צילום: peonylim.com/.

זה headscarf הוא כל כך אופנתי עם זה בצד עיצוב קשת. זה מראה קיץ יפה זה יעבוד עם כל התלבושת מזדמנים אלגנטי תוך הרמת משהו פשוט כמו חולצת טריקו וג 'ינס. לא אוהב את הקשת בצד? לא לדאוג, רק להזיז את הקשר לחלק האחורי של הראש. עיין בהוראות שלב אחר שלב כיצד ליצור את המראה הזה. 

No Replies to "עשר דרכים מגניב מאוד לקשור headscarf"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 4 =