מה הם כמה שאינם שחור תיק Handbag כי הם צדדי?

נשים שרוצות להפיק את המרב מהשקיות שלהן, במיוחד אם הן מחפשות ירידה של כסף גדול על פיסת השקעה, צפויות לקנות שקיות שחורות על כל צבע אחר, כי השחור תמיד נמצא, וזה הולך עם כל דבר כמעט. אז אתה יכול לצפות להשתמש בו במשך שנים רבות. אבל לפני שאתה הולך לקנות עדייןאַחֵר שקית שחורה, זכור שחור הוא לא רק צד תיק צדדי אתה יכול לבד. אמנם זה יכול להיות הרמוני עם צבעים רבים, זה באמת יכול לגרור את התלבושת הצבעונית, במיוחד באביב ובקיץ. ארבעת הצבעים האלה הם בדיוק כמו צדדי מאשר שחור הן פונקציונלית ומסוגננת.

אִשָׁה holding metallic handbag

קירסטין סינקלר / גטי

תיקי מתכת, זהב, כסף, נחושת או כל גוון מתכתי אחר, הם תכליתי להפליא. הם גם לא יודעים שום עונה, מה שאומר שאתה יכול לשאת אותם כל השנה. שקית מתכת יהיה בהרמוניה עם כל צבע אתה לובש, להתלבש תלבושת יותר מזדמנים, או להוסיף אגרוף של סגנון גלאם זוג בסיסיים של ג 'ינס העליון. מתכתי הוא כמו תיק שחור עם אישיות: הוא פועל בדיוק באותה מידה אבל נראה הרבה יותר מעניין כאשר הוא נישא. בנוסף תיקים, מתכתי הוא בחירה אביזר צדדי בכלל.

02
של 04

ירוק

אופנה Blogger Eleonora Carisi wears a Fendi suit with a Gucci bag during Paris Fashion Week

קירסטיין סינקלר Getty Images בידור / Getty Images

ירוק נקרא לעתים קרובות "נייטרלי צבעוני", כי זה צבע כי הוא רבגוני כמו נייטרלי גוון ניטרלי משמעות צבעים כמו חיל הים, חום, אפור, שחור, שזוף. תיק ירוק לא רק להוסיף אגרוף בהיר לתלבושת צבעונית, נייטרלית, אבל זה גם משלים כמעט כל צבע אתה יכול ללבוש בלי להסתכל מחוץ למקום. שילובים כמו ורוד וירוק, סגול וירוק, אלמוגים וירוק, צהוב וירוק פשוט מדהים. בעוד גוונים ירוקים רבים יכול לעבוד על הארון שלך, ללא ספק הגוון המגוונים ביותר הוא ירוק עשב בהיר. יש הטוענים כי לצבע הירוק יש פוטנציאל להפיג מתח וליצור תחושה מרגיעה - זה לא יכול להזיק לנסות, נכון?

03
של 04

לְהִשְׁתַזֵף

א guest is wearing a bag from Loewe seen in the streets of Milan during Milan Fashion Week

טימור עמק / Getty תמונות בידור / Getty Images

תיקי טאן שנופלים לתוך הקטגוריה בז ', אמצע חום או קוניאק הם שימושיים מאוד. צבעים אלה ללכת עם כמעט כל דבר בארון שלך, כולל אלה שני יסודות, חום כהה ושחור. צבעים בטווח שיזוף הם נייטרלים אמיתיים כי הם מאופק ולתת התלבושת שלך לדבר. זה אומר שאתה תקבל הרבה שימוש מתוך שקית בצבע שזוף וכבונוס, אתה לא צריך לשנות את התיק שלך בתדירות גבוהה.

04
של 04

ירוק כחלחל

אופנה editor at Garage magazine Michelle Ellie during Paris Fashion Week

קירסטיין סינקלר / Getty Images בידור / Getty Images

טיל נחשב צבע מחמיא אוניברסלית, כלומר כל גוני העור נראים נהדר בו. הסיבה לכך היא teal הוא חם מאוד מבוסס כחול. כמו צבע מבטא את התיק, הצל הזה הוא גם אוניברסלי כי, כמו ירוק, זה משלים את רוב הצבעים האחרים בלי להסתכל צובט מדי או מחוץ למקום. שילובים כמו תלבושת ורודה ותיק טיל, סוודר אלמוגים ותיק טלאים, שמלה סגולה ומצמד צהבהב כולם מקסימים ומחמיאים. גוון זה גם עושה הצהרה עם תלבושות ניטרלי באפור, חיל הים, שחור, חום, חום, חאקי.

No Replies to "מה הם כמה שאינם שחור תיק Handbag כי הם צדדי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 18 = 21