למה תכשיטים Diamante עדיף תכשיטים תלבושת

למה תכשיטים Diamante עדיף תכשיטים תלבושת

בעולם התכשיטים, המונח דיאמנטה מתייחס לאבנים נוצצות המחקות יהלומים. אבני חן אלה עשויים בדרך כלל זכוכית או קריסטל.

המילה דיאמנטה משמש גם לתיאור שרוך או קישוטים ריינסטון נוסף בגדים ואביזרים.

דיאמנטה נגד תלבושות

למרות תכשיטים זה לא להיות מיוצר עם אבני חן אמיתיות, diamante אינו מציין זול או עשוי גרוע כמו המונח תלבושת תכשיטים עשוי.

אבנים הם מפוברק עם איכותי להוביל זכוכית והם לעתים קרובות שן להגדיר בדיוק כמו עמיתיהם הטבעי שלהם. תכשיטי תלבושות זולים מוגדר לעתים קרובות עם אבנים עשוי אקריליק או פלסטיק מודבקים למקומו.

תולדות התכשיטים של דיאמנטה

תכשיטים Diamante כבר סביב מאות שנים. למעשה, האבנים הראשונות הובאו לשוק בשנות ה -30. היום, אנו מתייחסים אבנים אלה כמו אבני חן, אבל אז בתקופה הגאורגי, diamante היה גם המכונה הדבק.

הדבקת תכשיטים מן העידן הגאורגי יכול מחירי הפקודה גדול יותר מאשר אבני חן טבעיות אחרות ואפילו יריבה כמה תכשיטי יהלומים. מאוחר יותר במהלך התקופה הוויקטוריאנית, המשיכו אבנים להדביק נוכחות בשוק התכשיטים. למרות הדבק תכשיטים מן התקופה הגאורגי הוא נדיר, תכשיטים דומים מן התקופה הוויקטוריאנית הוא בשפע ולעיתים קרובות להגדיר זהב יקר וכסף.

אבל יש הבחנה קלה בין אבנים להדביק אבני חן.

אבני החן התפתחו בשנות ה -20 של המאה ה -20 בתקופת ארט דקו. אבנים אלה נבנו מחומרים איכותיים יותר, לעתים קרובות בצ'כוסלובקיה ובאוסטריה, שניהם ידועים בזכוכית ללא דופי.

כיצד לטפל Diamante

רוב אבנים diamante הם לסכל בחזרה, כלומר שכבה דקה של מתכת דבק על היבטים התחתונה כדי לשפר את הברק של האבן.

בגלל זה, זה קריטי לא להטביע את התכשיטים במים. קח טיפול מיוחד לא לשטוף את הידיים, להתקלח, לשחות או לעשות את הכלים. כל מים שמתחת לאבן יפגעו בתמיכת האבן.

אם אתה צריך לנקות את חתיכת, spritz כמות קטנה של פתרון ניקוי עדין על מברשת רכה או בד נטול מוך בעדינות בוף את צמרות האבן. השתמש במברשת יבשה כדי להסיר כל אבק ופסולת מתחת לאבנים.

האם דיאמנטה וליובל?

למרות התכשיטים diamante הוא לא עשה עם אבני חן טבעיות, זה עדיין יכול לפקוח מחירים גבוהים. חתיכות diamante עתיקים הם חיפשו נדיר שלהם. מאוחר יותר, תכשיטים diamante אותנטי של 1920 ואילך יכול הפקודה תג מחיר גבוה אם התכשיטים הוא חתם. אספנים רבים מחפשים יצירות מעצב דיאמנטה, במיוחד שמות כמו שאנל, טריפארי, בושר, וייס.

יש כמה דברים מרכזיים לחפש חתיכות חתום: מצב, נוכחות של שיניים, זוהר, כמות אבנים, צבע. כל המאפיינים הללו תקבע את התכשיטים מלבד להיות זול להיות מוערך מאוד.

סלבריטאים לובש תכשיטים Diamante

  • הנסיכה דיאנה (תמונה גדולה יותר של קליפ שיער)
  • ג'וליה סטיילס
  • אשלי טיסדייל

מצא הגדרות נוספות ב- Glossary

מִבטָא: dee-ah-mon-tay '

ידוע גם כ: במקרים מסוימים: אבני חן, עורות, הדבק

בעריכת: לורן תומאן

No Replies to "למה תכשיטים Diamante עדיף תכשיטים תלבושת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    16 − 11 =