6 חוקי אופנה גברים לחיות על ידי

6 חוקי אופנה גברים לחיות על ידי

אם אתה אדם מחפש עצות לא להיכשל סגנון מושלם (או שאתה מישהו שאוהב אחד), ואז לא נראה עוד. עקוב אחר עצות פשוטות אלה כדי להבטיח לך לקבל את התלבושת הנכון בכל פעם.

להתאים את החגורה שלך נעליים

זהו כלל טוב לעקוב וזה שומר על דברים פשוטים. עדיף להישאר עם צבעים מסורתיים כגון שחור, חום כהה, או שיזוף עשיר. צבעים אחרים יהיה קשה להתאים, ובאופן כללי, יש להימנע.

אם אתה לובש נעלי ספורט כל יום זה כנראה אומר שאתה לובש ג'ינס, ובמקרה זה נסה חגורה עשוי בד או משהו שווה לא פחות מזדמנים, אבל להימנע חגורות לבוש עם מכנסי ג 'ינס ונעלי ספורט.

קשירת קשרים וחולצות

במשך זמן מה נראתה החולצה הצבעונית בעלת העניבה של אותו צבע (או מעט). עכשיו זה מראה מתוארך. נסה לערבב את הדברים קצת וניסוי עם צבעים. קשרים הם דרכים נהדרות להביע את עצמך, אבל שמירה על הטעם הוא ההימור הטוב ביותר שלך. אתה לא יכול להשתבש עם פסים אלכסוניים, נקודות פולקה מודרנית, plaids, ודפוסי מתוחכם. רק לוודא העניבה שלך מחמאות החולצה שלך, חליפה, סוודר, או מה אתה תהיה ללבוש את זה עם. קשרים החידוש הם הטובים ביותר נמנע מאז החידוש הוא קצרת מועד.

קשרים צריך להיות קשור בכל סגנון מכה את דמיון. אתה צריך לדעת כי ישנן דרכים רבות ושונות כדי לקשור את העניבה שלך, קשרים שונים אומרים דברים שונים.

אני מעדיף את וינדזור או את ארבע הידיים, אבל לחקור קצת רק בשביל בעיטות. בקשר לקליפ-און? פשוט תגיד לא.

טלאים מול חזית שטוחה

למה כל כך הרבה גברים נמנעו מכנסיים שטוחים תמיד היה לי תעלומה. מכנסיים שטוחים נראים טוב יותר מאשר מכנסיים מקופלים, לפחות רוב הזמן. פלוס פלוס לגרום לך להיראות פחות רזה.

שמעתי בחורים לובשים קפלים כי זה יותר נוח או כי חזיתות שטוחים יותר עבור גופים אתלטיים. האמת היא, רוב הגברים יכולים ללבוש מכנסיים מלפנים. אם אתה רוצה יותר מקום אז לקנות להם קצת גדול יש להם הביא את המותניים. זה יכול להיעשות בחנות שבה אתה קונה את הבגדים שלך או על ידי חייט עצמאי. ולבסוף, מכנסיים מול שטוח הם הרבה יותר אופנתי.

גרביים

הכלל הרשמי יותר על גרביים הוא שהם צריכים להתאים את צבע המכנסיים שלך, אם כי רצוי לא אותו צל, אלא אם, כמובן, אתה לובש שחור ובמקרה זה בסדר. עם זאת, אני אישית אוהב ללבוש גרביים עם דפוסי, כגון פסים בצבעים שונים. אבל אני מנסה להתאים את הגרביים שלי עם המכנסיים והנעליים. כדי לצטט את גלן אובריאן ממגזין GQ, "בסופו של דבר תבין כי מעבר לעמק הכללים עולה הר האסתטיקה, שפסגתו (אם יש כזו), תמיד עטופה בעננים יפים של גוונים שונים, רבים מהם הדומה לגרביים שלי, שלא היו יוצאי דופן.

גרביים לבנים צריך להיות שמורות לחדר הכושר.

שעונים

שעונים הם אביזר אחד החשובים ביותר אדם יכול לבד. להשקיע אחד לצפות טוב שמתאים לאורח החיים שלך ואת הטעם.

עם זאת, אם אתה מישהו שאוהב להחזיק יותר משעון אחד, ללבוש את השעון המתאים עבור התלבושת שלך: הלהקה השחורה עם נעליים שחורות חגורה; פס חום עם נעליים חומות וחגורה; ואת הלהקה כסף עבור אחד.

משקפיים

משקפיים הם אחת הדרכים כמה אתה באמת יכול להביע את עצמך. הם לא צריכים רק לשרת פונקציה אבל יכול לשפר את המראה הכללי שלך. לעשות את הטוב ביותר כדי למצוא זוג משקפיים לא רק מחמאות על הצורה של הפנים שלך, אלא גם מבטא את האישיות שלך. שאל אנשים אשר משקפיים עבור מקום שבו אתה יכול לקבל עצה טובה על מה הצורה ואת הסגנון נראה הכי טוב עבור הפנים שלך ואת הצורה.

No Replies to "6 חוקי אופנה גברים לחיות על ידי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 30 = 35