5 הפרחים הטובים ביותר עבור Boutonnieres

5 הפרחים הטובים ביותר עבור Boutonnieres

הקלאסי boutonniere, מצרך ארוך של הלבוש של ג 'נטלמן דיבון, יש היסטוריה של שש המאה כמו אביזר אלגנטי עבור החתונה של החתונה.

למרות העיצוב של כל boutonniere של החתן הוא פשוט ייחודי כמו החתונה עצמה, יש רק קומץ של פרחים נצחי כי רוב הגברים בוחרים ללבוש. המועדפים ההיסטוריים כוללים Cymbidium Orchids למזל טוב, לילי של עמק עבור אמינות, יקינתונים עבור קבועה של אהבה, gardenias עבור שמחה טהורה סוויט ויליאמס עבור האצולה.

פרחים נוצצים וגירסאות ממוזערות משמשים בדרך כלל ליצירת בוטוניירים בהירים יותר, ארוכי טווח, שיכולים לעמוד עד יום שלם של דרישות חתונה.

5 קלאסי Boutonniere פרחים

הנה חמש הפרחים בשימוש מסורתי ביותר boutonnieres.

ורדים

סמל אוניברסלי לאהבה, עלה הוא פרח המבוקש ביותר boutonniere. זה מעוטר לעתים קרובות עם קיסוס של קיסוס ירוק נשימה של התינוק. זוגות מסורתיים בעלי חתונה רשמית נוטים לבחור לבן לאהבה נצחית או אדום לייצג תשוקה, או שהם משלבים שניהם כדי לסמל אחדות. ורדים צהובים משמשים גם כדי לבטא את ההבטחה של התחלה חדשה. ורד אחד של כל צבע מתקשר הכרת תודה בשפה של פרחים, מה שהופך אותו עיצוב מושלם עבור כל הגברים האחרים במסיבת החתונה.

ציפורנים

נחשב רשמי פחות מאשר עלה על ידי האמריקאים, ציפורן היא הבחירה המועדפת עבור boutonniere של החתן ברחבי העולם.

הפרח הלאומי של ספרד, והוצע כסימן של כבוד בקוריאה, ציפורן הוא גם המועדף על ידי המלוכה הבריטי עבור אירועים רשמיים.

זול ו hardy, עלי הכותרת של פרח קטן זה עובד היטב לחתונה. ציפורנים זמינים במגוון רחב של גוונים כדי להתאים את צבעי החתונה, אם כי לבן ואדום הם הנפוצים ביותר.

גברים דרום אפרו-אמריקאיים בדרום אמריקה לובשים לעתים קרובות ציפורנים לבנים לזכרה של אם אם היא נפטרה. מאז התקופה הוויקטוריאנית, ציפורנים ירוקים אומצו על ידי הקהילה GLBT כסמל של אהבה וגאווה. ציפורן הוא משוחק באופן מסורתי ללא ירק או קישוטים.

קאלה לילי

השורות הנקיות של שושן Calla אלגנטי אטרקטיבי חתנים עכשוויים שרוצים לעשות משפט מתוחכם עדיין אופנתי. מסמל את טוהר הלב, מיני calla מגיע בעשרות גוונים כמו גם כפול גוונים, כגון סגול- tipped צהוב פרחים אדומים- tipped תפוז פרחים.

טוליפ

פרח האביב המובהק, צבעונים מייצגים אהבה מושלמת. כמו הפרח הלאומי של טורקיה, הם מסמלים חיבה ואושר. עם יותר מ -100 מינים, צבעונים הם זולים וזמינים כמעט בכל צבע הבחירה, כולל שני גוונים, כאשר בעונה.

מִלוּי

כמעט כל ירק מגוון יכול לשמש כתפאורה כדי להפוך את הפרח להתבלט, אבל קיסוס, שרכים, עשבי תיבול, עלים נשימה של התינוק הם בין פרחים מילוי הנפוץ ביותר. רוזמרין, טימין ומנטה הם לעתים קרובות תחוב כדי לברך את הנישואין עם מזל טוב ובריאות. קישוטים נע בין גרגרים וסרטים כדי תרמילי זרע וזרדים.

נימוסים Boutonniere 

כדי לכבד את מקורות chivalric של boutonniere, פרחים החתן צריך לתאם עם זר כלה. התאמות מדויקות היו אופנתי עד 1990, אבל רוב החתנים המודרנית לבחור הסדר מחמאות בסגנון הכלה או צבע של פרחים. באוסטרליה, הפריחה של החתן הוא פשוטו כמשמעו מן זר לפני שהוא הולך במעבר.

ליקוי לקשר על עניבה, נימוסים boutonniere מכתיב כי גזע לא צריך להיות מוצמד על דש מאז המשקל יכול לגרום לה להשליך ו snag את הבד. מעילים חליפה high-end לעתים קרובות יש לולאה קטנה מאחורי החור העליון כדי לאבטח את הגבעול. קל לצרף אחד אם המעיל אינו מצויד הלולאה, אם כי חנויות השכירות לא מאפשרים לך לשנות בגדים.

אגרטל קטן דקורטיבי, שהיה סמל מעמד פופולרי במהלך תקופות הוויקטוריאנית ואדוארדיאן, הוא אלטרנטיבה אלגנטית סיכה ישרה כאשר לולאה אינו אפשרי.

מצויד או סיכת בר או מגנטים, האגרטל יכול להיות מחובר הקדמי או האחורי של דש.

No Replies to "5 הפרחים הטובים ביותר עבור Boutonnieres"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    50 − = 42