5 דברים לשקול בעת רכישת שעונים של גברים

5 דברים לשקול בעת רכישת שעונים של גברים

שעון הוא אביזר אחד החשובים ביותר לאדם יכול להיות; זה אלמנט סגנון חיוני. כפי שאתה יכול לדמיין, אני מודע היטב של פרטים אלה, ואני כבר שם לב יותר מדי שעונים מזדמנים עושים את דרכם לתוך המשרד / עבודה / פורמלי הגדרות. זה צועק מרושלת ואני מפציר את כולכם אשר ללבוש שעונים הספורט שלך רב עם חליפות שלך ואת הלבוש dressier אחרים להרים משהו קצת יותר מתוחכם.

שקול את אורח החיים שלך

יש שעונים שונים הן לעבודה ולשחק אם אורח החיים שלך ראוי או שאתה פשוט אוהב מגוון. עם זאת, בעת רכישת שעון dressier, אתה צריך לבחור משהו שהוא קלאסי או מתמשך יותר. זה לא חשוב כמו שעונים ספורטיבי / טכני מאז יש להם נטייה להיות פחות יקר, כגון אלה שנעשו על ידי נייקי, סונטו, ופולאר. אין שום דבר אופנתי עליהם בכל מקרה - הם על פונקציה. עכשיו אם יש לך שעון ספורטיבי כמו אומגה Seamaster, זה סיפור אחר. אנחנו יכולים לומר את ג 'יימס בונד?

רק כדי להבהיר, אם השעון שלך יש תכונה ראיית לילה, מרחקים צעדים, מחשבת גובה, יש מצפן, יש רצועת גומי, ו / או יש להציג דיגיטלי, זה הדבר הלא נכון ללבוש לאירוע רשמי יותר יהיה זה המשרד, מפלגה רשמית יותר, וכו '.

הנה רשימה של דברים שיש להביא בחשבון כאשר מחפשים את השעון.

צמיד נירוסטה

נירוסטה היא מעשית יותר עור הוא בהחלט עמיד יותר.

זה לבוש מספיק כדי להיות משוחק עם חליפת עסקים מזדמנים מספיק עבור מקרים אחרים. אז לא רק זה צדדי, אבל זה עמיד למים כדי לאתחל. אתה תמיד יכול ללכת על זהב אם אתה רוצה לזרוק קצת מזומנים רציני, אבל להיזהר שכן זה עלול לתת את רושם שלילי.

הפנים

דבר נוסף שיש להביא בחשבון כשמדובר שעונים הוא בגודל של השעון פנים יחסית לפרק זה לובש את זה.

על גברים גדולים יותר, שעון שעון רגיל יכול בסופו של דבר להיראות כמו שעון נשים. Watchmakers הם כל הזמן יוצא עם שעונים כי יש יותר פרצופים סטנדרטיים. למעשה, זה הפך להיות די מגמה והוא נראה נהדר.

עמיד במים

זוהי תכונה נהדרת, כי אם אתה להיתפס בגשם או לקבל את השעון שלך רטוב בטעות, אתה לא צריך לדאוג. ודרך אגב, עמיד במים יכול להיות כמה דברים כדי להיות בטוח שאתה שואל עד כמה השעון באמת עמיד. כמה שעונים יתנגדו לחות מן התזה מתיחה, גשם, זיעה, וכו 'ואחרים יתנגדו לחות עד מעמקים מסוימים כגון 50 או 100 מטרים.

צבע הפנים והרצועה

יש מגמה יש מחייג ורצועות בצבעים מרגש. בעת בניית ארון בגדים קלאסי, מקל את הצבעים ניסו נכון שאתה יודע יהיה למזג ונראה מתאים בעסק או הגדרה רשמית. שמור את הצבעים אופנתי לשעון השני או השלישי אם אתה חייב.

No Replies to "5 דברים לשקול בעת רכישת שעונים של גברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 − = 80