כיצד להסתיר בטן על ידי הסחת דעת אופנה

כיצד להסתיר בטן על ידי הסחת דעת אופנה

יש כמה טריקים אופנה כי נשים יכולות להשתמש כדי לעזור להם להסתיר בטן. הפניית תשומת לב מאזור בעיה יכולה לעבור דרך ארוכה להסוות כל פגם דמות. אם בטן עגולה היא בעיה דמות, זה רעיון טוב למקם אופנה להתמקד באזור אחר. לשחק את הפנים עם תסרוקת גדולה ואיפור ללבוש עגילים או עגילים נברשת, הן סגנונות טובים של עגילים עבור נשים קטנות.

טריק נוסף עם תכשיטים הוא תכונה שרשרת, ולא צמיד, אשר, אם שחוקים, יהיה קרוב יותר לאזור שאתה מנסה להסתיר. אחד הסגנונות הטובים ביותר לבחור יהיה שרשרת תליון כי זה מושך תשומת לב לתליון הרחק מאזור בטן.

איך להסתיר בטן עם ז 'קט

בנוסף הפניית תשומת לב מן הבטן, יש כמה טכניקות אופנה אחרים שיסייעו להסתיר את הבטן. אחת הדרכים הטובות ביותר להסתיר הבטן הבעיה היא עם מקטורן מעוצב להפליא, אשר מכופתרת. עבור petites, בדרך זו עובד טוב במיוחד אם הז 'קט והמכנסיים או חצאית להתאים בצבע כהה, כגון שחור, פחם, או חיל הים, וליצור מראה מונוכרומטי.

ללבוש ז 'קט פתוח יכול להיות גם דרך יעילה של הסתרת בעיה הבטן. בגיליון פברואר 2012 של בסטייל, סטייליסטית האופנה, ג'ורג 'קוטסיופאולוס, אומרת כי "בלייזר בהיר או קרדיגן שחוקים על משהו כהה יותר הופך את הבטן לחלקה ורזה יותר". בלייזר עם דפוס דפוס יכול גם לעשות את הטריק.

הימנע מעילי Boxy לטובת אלה יותר חטוב, במיוחד אלה עם תפרים נסיכה.

להתרחק מ Tops מובנה

נשים רבות מנסות להסתיר בטן בעיה עם ראש גדול. זו לא הדרך ללכת אם אתה רוצה למזער את האזור. תתרחק מכל הדף כי הוא גדול מדי, כי זה עושה את הלובש נראה גדול מדי.

בחר העליון, כגון סגנון האימפריה, זה קצת משוחרר באזור הירך גבוהה, אבל זה לא נראה כמו חולצת היולדות אישה יהיה ללבוש בחודש התשיעי להריונה. הימנעו מלכסות חולצות או חצאיות, אבל ללבוש את החלק העליון של המכנסיים או חצאית.

שמלות או צמרות שיש להם ruching ממוקמת אסטרטגית או drapping יכול גם להיות מאוד מועיל להסוות הבטן בעיה. המפתח למראה זה הוא לנסות על כל rushhed או עטוף בגד כי אתה שוקל לרכוש. ודא כי ruching או draping מסתיר את הבטן, ולא תשומת לב אליו.

נסה העליון Peplum

דרך נוספת לעזור להסתיר הבטן בעיה היא ללבוש העליון או להתלבש עם peplum. חשוב גם לנסות על בגדים עם peplums כדי לוודא peplum הוא למעשה מסתיר את הבטן. החתך של peplum, את הווילון, ואת סוג של בד המשמש להפוך את peplum כל הגורמים שיכולים להפוך peplum או מסווה טוב או רע עבור בטן עגולה.

מודרני

לבסוף, לא לשכוח את shapewear. יש הרבה אפשרויות shapewear, מ-גרביונים שליטה למעלה כדי שמלות עם לוחות עשה במיוחד כדי לעזור לשלוט הבטן הבליטה. איזה סוג של shapewear תבחר יהיה תלוי בבגדים החיצוניים אתה לובש ומה נראה הכי טוב עם כל בגד.

No Replies to "כיצד להסתיר בטן על ידי הסחת דעת אופנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 − 38 =