איך להסתיר כנפיים בינגו

איך להסתיר כנפיים בינגו

אם מעולם לא שמעת את המונח לפני, כנפי בינגו הם השם שניתן לאותם אזורים צפופים של שומן ועור נוסף מתחת לזרוע שכולנו מתפתחים ככל שאנו מתבגרים. (כן, כולנו מקבלים אותם.) שם מצחיק. לא כל כך מצחיק בעיה. הם יכולים לעשות אפילו בטוח הבדיקות להרגיש מודעת על בגדים ללא שרוולים קצר שרוול.

אני מכיר נשים שמסרבות ללבוש ללא שרוולים בגלל "כנפי בינגו" שלהן, שנראות כמו מחיר נורא לשלם רק בגלל שאין לך שרירי פלדה כמו מדונה.

 תרגיל ותזונה יכולים לעזור לטון ולעצב את האזורים הבעיה, אבל יש גם הרבה טריקים אופנה אתה יכול להשתמש כדי להסתיר אותם גם כן.

הנה כמה דרכים להתלבש סביב כנפי בינגו למזער את המראה שלהם: 

 • אין ללבוש שרוולים. אתה יכול לחשוב כי שרוול שרוול צמרות או שמלות הם חלופה טובה יותר מאשר ללא שרוולים, אבל הם פגעו לך הזכות בחלק הזרוע כי הוא הרחב ביותר, ופשוט להפוך את הידיים שלך נראה כבד יותר. חלופה טובה יותר היא ללכת עם אורך המרפק או אפילו צמיד אורך.
 • האם ללבוש כתפיים cutaway. אם אתה הולך ללבוש ללא שרוולים, לוודא את armholes הם לחתוך משם כדי להראות כמות משמעותית של הכתף. הזרועות שלך ייראה ארוך יותר עם שרוול יותר הכתף מראה. אתה יכול גם לנסות קר כתף נראה כי לחשוף את הכתפיים, אבל עדיין יש שרוולים כדי להסתיר תחת הזרוע הכובד.
 • אין ללבוש שרוולים נפוחים. אם אתה לובש שרוולים קצרים, לפעמים את כנפי בינגו עדיין יכול להראות כך הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא למשוך תשומת לב אליהם עם נפח יותר כמו שרוולים נפוחים (אשר לא נראה הכי טוב על נשים מבוגרות בכל מקרה.)
 • האם ללבוש את הכתפיים מחוץ הכתף. אני מסתובב בינגו כנפיים על ידי לובש שרוול ארוך או קצר שרוולים כי הם מעל הכתף בצד אחד לפחות. אני מקבל את היתרון של מראה קצת עור בחלק רזה של הגוף שלי (לכל אישה יש כתפיים סקסי) ואני יכול להסתיר את השעשועים בבית השחי.
 • אל תלבש שרוולים קצרים ואלסטיים. קשיחות סביב אזור כבד רק מדגיש את הבעיה. אם אתה מעדיף עבור שרוולים קצרים, ודא שיש הרבה "לתת" לראש שלך או שיש לו פתח רחב יותר.
 • נסה צמרות אשליה. דרך נוספת להסוות משקל עודף מתחת הזרוע העליונה היא לבחור בד אשליה, שהוא רשת נטו או מראה רשת.
 • לא ללבוש knits הדוק. ככל שהמחוך והשרוולים מתוחים יותר, כך נראים הזרועות הכבדות יותר. חפש סריגים כי הם סלחניים וזורמים במקום.
 • האם לצייר את העין משם. פוקוס את העין הרחק כנפיים בינגו על ידי לובש צוואר מפתה, קשת גדולה מדי או תכשיטים מרשימים להיות מוקד תשומת הלב,
 • אין לדלג על צמידים. אחד הטריקים שלי לנשיאת חולצות קצרות עם זרועות פחות מושלמות: ערימות של צמידים. זה מדהים איך זה יכול למשוך תשומת לב בפרקי הידיים שלך (ומי אין פרקי הידיים הגדול?) במקום עד זרועות מרופט.
 • האם לנסות תרסיס שזוף. BFF שלי נשבע כי שומן שזוף נראה דק יותר מאשר שמן חיוור. אז אם יש לך פעילויות מזג אוויר חם רוצה ללבוש את המראה ללא שרוולים, לפחות להיות זהובים מן תרסיס שזוף.

זכור: לא לדלג על מראה שאתה אוהב בגלל כנפי בינגו. למרות שאני תומך גדול תמיד מסתכל הכי טוב שלך, לפעמים יש תלבושת, צבע או להיראות לך פשוט אהבה ומרגישה קורנת, למרות שהגוף שלך לא מושלם. כל מה שאתה יודע מה? זה כל מה שחשוב. רוק את המראה, את הצבעים ואת סגנונות שגורמים לך להרגיש יפה ובטוחה, ואחרים יסכימו.

No Replies to "איך להסתיר כנפיים בינגו"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  59 + = 65