ללא הברזל בגדים ללבוש לעבודה – insightyv.com

ללא הברזל בגדים ללבוש לעבודה

בין לשים את האיפור שלך, לארגן את הארנק שלך ולשתות קפה, הדבר האחרון שיש לך בבוקר הוא לפרוץ את הברזל קרש גיהוץ כדי ללחוץ על הבגדים שלך. ועכשיו אתה לא צריך. “לא חתיכות ברזל” היה אמור להיות שם נרדף פוליאסטר, אבל זה השתנה; רבים אטרקטיבי צדדי ללא קמטים ללא בגדים זמינים כעת במגוון של בדים וסגנונות.

05
מתוך 10

חולצת קריקווטר קריק No-Iron

מים קרים Creek No-Iron Shirt

צילום © קולדווטר קריק

רק בגלל שמשהו אינו ברזל, זה לא אומר שזה חייב להיות משעמם. חולצת הדפיסה הצהובה הזו מותקנת במותניים ויש לה חפתים צרפתיים. טיפ: ההדפסה המודגשת תסתיר נשפך, מה שהופך את המספר הזה לאמהות חדשות. ללבוש את זה עם חאקי בשבתות כאשר אתה מפעיל שליחויות.

08
מתוך 10

סוף האתחול המקורי של הקרקע לחתוך צפצף

של ארץ End Original Boot Cut Fit Pant

תמונה © סוף הארץ

אתה רוצה לקנות אלה מכנסיים שחורים קלאסיים בתפזורת! פוליאסטר / צמר / ספנדקס תערובת מכנסיים לשבת נמוך על המותניים והם לחתוך את האתחול עבור הרזיה בכושר. הם באים עם סוד קטן מבריק: מוסיף אלסטי המותניים לאפשר עד 3 אינץ ‘של לתת, כך שאתה יכול ללבוש אותם בנוחות על אפילו הנפוח ביותר שלך ימים.

09
מתוך 10

מייקל כוכבים Supima V- הצוואר חולצת טריקו

מיכאל Stars T-Shirt

מייקל סטארס

המלך של חולצות טריקו, זה אחד ארוך מספיק כדי ללבוש עם מכנסיים נמוכים לעלות והוא עשוי כותנה Supima עמיד קמטים. זה בא בתשעה צבעים, מגוון סגנונות שרוול מכובע ל ¾ אורך אופציה הצוואר סקופ. שכב אותו תחת מעילים או סוודרים או על גבי cami עבור תוספת פופ של צבע.

No Replies to "ללא הברזל בגדים ללבוש לעבודה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.