חולצת טריקו

חולצות טנקים של גברים עברו כברת דרך ארוכה מאז שכותנה "כותבי אשתו" הלבנים, הפשוטים, הלבנים, שפעם היינו פעם. בימים אלה הם באים בכל מיני בדים, צבעים וסגנונות. הם כבר לא רק תחתונים; הם מצרך אופנה של גברים. 

תודה צמרות ניתן ללבוש בקיץ עם זוג גדול של מכנסי ג 'ינס או מכנסיים קצרים וכפכפים. אתה רואה כל מיני מהם על חדר כושר, כמו גם, עשוי לעתים קרובות עם בדים נושמים, יבש-wicking.

בדוק את הרשימה של כמה גופיות הכי טוב לגברים.

חולצת טריקו

2 (x) ist של אתלטיק חיוני הוא עדכון מודרני הטנק הקלאסי. זה טופס מתאים ויש לו צורה בצורת ריבוע זה לחתוך נמוך יותר מאשר אפשרויות רבות אחרות, מה שהופך אותו בחירה טובה עבור שכבות.

02
של 08

פולו ראלף לורן ריב טריק כותנה טנק

חולצת טריקו

ראלף לורן עושה יותר מחולצת פולו טובה. פולו ראלף לורן צלעות טריק כותנה טנק יש התאמה רזה עשוי 100% כותנה. זה קצת יותר יקר מאשר כמה אפשרויות אחרות, אבל האיכות היא טובה. זהו טנק צלעות קלאסי, שחברים רבים אוהבים.

03
של 08

C-IN2 במבוק רשת האמר טנק

חולצת טריקו

C-IN2 במבוק רשת האמר טנק הוא טנק בסיסי גדול, אבל מה שעושה את זה ייחודי הוא כי הוא עשוי במבוק למתוח / כותנה. חומרים אלה הם טבעי deodorizing ו לחות- wicking.

פס גרפי על הצוואר עושה את זה ספורטיבי ומעניין, ובנוסף זה בא בארבעה צבעים.

04
של 08

אלוף יבש חלקה צלעות טנק למעלה

חולצת טריקו

אלוף יבש Seamless צלעות טנק למעלה פותחה עבור אלה עם אורח חיים פעיל. זה הגוף מודע עשוי כותנה מתיחה. זה גם התפר ללא תווית חינם עבור נוחות נוספת.

05
של 08

2 (x) ist אופטיים טנק

חולצת טריקו

2 (x) ist אופטיים טנק היא חולצה בסיסית גדולה. הוא עשוי כותנה קלה למתוח וארבע צבעים מהנים.

זהו סוג של טנק כי הוא נהדר עבור כושר, שכבות, lounging, ולבש עם מכנסיים קצרים או ג 'ינס בקיץ.

06
של 08

אמפוריו ארמאני

חולצת טריקו

זה טנק כותנה רכה על ידי אמפוריו Armani יש התאמה רזה הוא tagless, מה שהופך אותו אפילו יותר נוח. זה גם תכונות כתפיות רזה כתף כך שתוכל להראות את העבודה הקשה שלך בחדר הכושר. זה בא בשחור לבן.

07
של 08

ג 'ם ספורט טנק למעלה

חולצת טריקו

JM ספורט טנק למעלה הוא טנק בהשראת אתלטי והוא עשוי מיקרופייבר למתוח. זה לא יהיה להתכווץ או לדעוך עם שטיפה. מתיחה microfiber wicks לחות, מה שהופך את הטנק הזה מושלם עבור חדר כושר.

No Replies to "חולצת טריקו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 2 =