כיצד לעדכן את ארון הבגדים על תקציב הדוק | insightyv.com

כיצד לעדכן את ארון הבגדים על תקציב הדוק

כיצד לעדכן את ארון הבגדים על תקציב הדוק

אנו נוטים לחשוב כי על מנת לשפר את הארון שלנו או לעדכן את המראה שלנו, אנחנו צריכים להשקיע הרבה כסף או לקנות בגדים זולים באמת. זה שקר מוחלט. בדוק את אלה טיפים מהירה וטריקים כדי לעזור לך להתרענן את ארון הבגדים שלך עבור פחות.

הערכת הארון הקיים שלך

קח הערכה של הארון הקיים שלך. הארון שלך צריך לפחות את החלקים הבסיסיים הבאים: שמלה שחורה קטנה, חולצה לבנה, קרדיגן נייטרלי, חצאית באורך הברך, מכנסי שמלה שחורים, מכנסי ג’ינס, חולצת טריקו צבעונית, , ז’קט, זוג עקבים, זוג מגפיים, זוג דירות לבוש, זוג דירות מזדמנים ותיק בסיסי.

רשימה זו היא הבסיס של כל ארון טוב. בדרך כלל, ניתן לשלב ולהתאים פריטים אלה כדי ליצור בגדים לכל אירוע מבלי לבזבז הרבה כסף כדי לקנות בגדים חדשים, כדי לוודא שיש לך את הפריטים האלה בארון שלך.

נצל את היתרון של מכירות סוף העונה

חנויות הן למעשה נותן דברים בסוף כל עונה כדי לפנות מקום עבור הסחורה הבאה של העונה. אתה יכול לגלות על מכירות אלה על ידי הצטרפות לרשימת התפוצה של החנות. בדרך כלל, חנות יתחילו המכירות באביב במרץ ויש אישור בחודש אפריל. יולי הוא הזמן העיקרי עבור המכירות בקיץ להתחיל, לרוץ ישר דרך אוגוסט במצב סיקול. מכירות הסתיו יחלו בספטמבר עד אוקטובר. מכירות החורף יתחילו מיד לאחר חג ההודיה. המכירות ימשיכו בעונת החגים והסילוק מתחיל את היום שאחרי חג המולד עד ינואר.

קנה בחנויות משגור

כמה חנויות אלה עשויים להיות קונים כרטיסים תכופים כדי לסייע לך הקניות שלך.

אתה יכול גם לקחת את הבגדים הישנים שלך לחנויות המשלוח בתקווה לקבל כסף בחזרה כדי לעזור לך לבצע עדכונים על ארון הבגדים הקיים שלך.

עדכן את האביזרים שלך

עוד דרך קלה לעדכן את הארון שלך היא להשתמש אביזרים אופנתיים. זולה, המגמה ימינה תכשיטים ונעליים יכול לחלוטין לשפר את המראה שלך בלי לשבור את התקציב שלך.

לערבב ולהתאים

מערבבים ומתאימים ליצירת קומביטים חדשים לתלבושת. אם אתה תמיד נוטים ללבוש את אותן תלבושות, נסה לקחת את אלה כמה חתיכות קל לערבב ולהתאים את הסגנון הגדול. לדוגמה, מכנסיים שחורים מחויטים, שמלת נרתיק שחורה, קרדיגן יפה עם פרטים נשית, חולצה צבעונית ומעיל נהדר. אתה יכול בקלות לערבב ולהתאים אלה חתיכות מפתח כמה כדי ליצור מגוון רחב של תלבושות שונות.

צור מחדש את התכשיטים שלך

לדוגמה, לקחת את שרשראות ארוכות שלך להכפיל אותם. ואז לקשור סרט יפה על הקצוות, יצירת גרסה חדשה, chunkier של שרשרת הישן שלך. זה יהיה מיד ג ‘אז את התלבושת שלך.

שינוי תיק היד שלך

אתה יכול בקלות לבקר את התיק הקרוב לתיקון התיק שלך יש להם לקחת את הרצועה הנוכחית שלך או לטפל ולהחליף עם סוג אחר. כך יהיה מינימלי ולתת לך תיק חדש לאתחל.

להשקיע בצורות קלאסיות

אם אתה צריך לקנות פריט יקר, לקבל את הערך של הכסף שלך על ידי השקעה בצורת צבע קלאסי. בדרך זו אתה יכול לקבל יותר מאשר העונה ללבוש את זה.

No Replies to "כיצד לעדכן את ארון הבגדים על תקציב הדוק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 1 =