סוגים שונים של שרוולים, הסביר

סוגים שונים של שרוולים, הסביר

אוסף באדג'לי מישקה.
פרננדה קלפת / Getty

השרוול החדש ביותר להכות את המסלול באוספים האחרונים הוא שרוול פנס. שרוול הפנס הוא שרוול מלא, שאסף, צמוד לבגד כתף; זה יכול להיות גם מראה שרוול ארוך או קצר. זה נראה על כל דבר, החל מעילים ועד שמלות.

טיפ עצה: נהדר להסוות את הזרועות העליונות. הטוב ביותר על הכתפיים הצרות / רזה סוגי הגוף העליון (כתפיים רחבות וחזה מלא מודגשים רק על ידי שרוול זה ענק).

02
של 06

שרוול קימונו

סוגים שונים של שרוולים, הסביר

אוסף מיכאל קורס.
מארק מיינץ / גטי

משוחרר, שרוולים רחבים להכות בכל מקום קצר עד אורך היד נקראים שרוולים קימונו. זה מראה שופע לווה את הסגנון שלה מן המלתחה היפנית המסורתית שבה הגיל של הלובש ומצב משפחתי צוין דרך שרוול (נשים רווקות צעירים לבשו את השרוולים הארוכים ביותר).

הדרך הטובה ביותר למשוך את זה הרבה נפח היא על ידי לובש את הדף או השמלה חגורה, כמו זה העליון מיכאל Kors.

טיפ עצה: שרוול הקימונו מוסיף המון נפח על גבי, כך שזה הכי טוב עבור נשים קטנות יותר. שרוולי קימונו, כאשר שחוקים עם ראש חגורה הם נהדר עבור הוספת איזון דמות התחתונה כבד.

03
של 06

שרוול רפרוף

סוגים שונים של שרוולים, הסביר

אוסף טינה קליבס.
סטפן גוסאטי

מוסיפים מגע של מתיקות לחולצה עם תוספת של שרוולים רפרוף. פרט השרוול הזה מאופיינת על ידי אפקט פרוע - בין אם מתוך תפירה בד נוקשה לתוך פרעה או באמצעות בד טהור, רך, אשר מתפתל לתוך פרפר נוזל - על הכתף, אשר מוסיף גם רכות ורומנטיקה.

טיפ עצה:שרוול רפרוף יכול לעבוד עבור רוב סוגי הגוף, אך עשוי להיראות יקר מדי עבור נשים זעירות מאוד המנסים להימנע מראה ילדותי מדי.

04
של 06

שרוול בלון

סוגים שונים של שרוולים, הסביר

דור חדש # 1 אוסף.
סרג 'יו דיוניסיו / גטי

שרוול מלא מאוד - בדרך כלל 3/4-אורך או יותר - שיש לו תחתית banded נקרא שרוול בלון.

טיפ עצה: שרוולי בלון הם דרך מושלמת להוסיף רכות לגוף עליון קטן ולצייר את העין הרחק המותניים עבים או כל בעיות הגוף התחתון.

05
של 06

שרוול בל

סוגים שונים של שרוולים, הסביר

בית קפה פרננדה.
פרננדה קלפת / Getty

שרוול מלא שנאסף על הכתף ופתוח בשרוול נקרא שרוול פעמונים.

טיפ עצה: אחד השרוולים הדרמטיים ביותר ללבוש, שרוול הפעמון - במיוחד אם נעשה בבד רך, זורם - מוסיף שלמות מבוקרת שמחמיאה לרוב סוגי הגוף.

06
של 06

שרוול מתנפח

אלי Saab - Runway - PFW Haute Couture F/W 2011

אנטוניו דה מוראס

נקרא גם שרוול דולמן. סגנון זה הוא חתך גדול מאוד על הזרוע ומשתרע עד המותניים כמעט, מתחדד על פרק היד. זה בדרך כלל לא "סט-אין" שרוול, אבל חלק בגד. שרוול זה נראה בדרך כלל בסוודרים.

No Replies to "סוגים שונים של שרוולים, הסביר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    57 − 53 =