טיפים להלבשת דמות כבד כבד | insightyv.com

טיפים להלבשת דמות כבד כבד

טיפים להלבשת דמות כבד כבד

 אחת הדמויות הקשות ביותר להתלבש היא האישה הכבדה. וככל שאתה מבוגר עם דמות כבדה, כך קשה יותר להתלבש עבור סוג הגוף הזה.

בגיל 25, אף אחד לא ירחם על גל כבד כבד כי הכל – אתה יודע – שם הוא שייך. בעשורים המאוחרים יותר של החיים, אותה אישה מפותחת צריכה באמת למשוך את הסטיילינג מפסיק כדי להיראות טוב בבגדים כי דמות כבד כבד יכול לעשות אפילו אישה רזה נראה matronly.

אתה בעצם יש שתי אפשרויות כאשר ההלבשה עבור חזה מלא, שכן דברים כמו עור צמוד חולצות ושמלות השמלה הם בדרך כלל קל מדי. במקום ללכת עם האפשרויות של מחמיא חזה מלא על ידי יצירת צורה שעון חול או ליצור עמודה.

באיזו דרך אתה הולך תלוי בצורת הגוף האישי שלך, כי יש כל כך הרבה וריאציות על הצללית במלוא מובן המילה. לא משנה מה סוג הגוף שלך, להשוויץ קצת העור למעלה – לא בהכרח רק מחשוף – אבל הכתפיים או הזרועות, מסייע להילחם תמונה מטורפת / מטרונית.

עוד רעיונות לבוש דמות כבדה:

 • קצר ומבריק:  כאשר אתה קצר ומרוצה, אתה יכול לפעמים להיראות קצר מאוד המותניים. הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות הוא להגזים כי עם מעילים קצרים קצר או צמרות. במקום זאת, לעבוד נגד סוג הגוף שלך לבחור טוניקות כי הם אורך הירך כדי ליצור אפקט טורסו יותר. אם אתה לובש מעיל קצר יותר או קרדיגן, שכבה ארוכה יותר תחת אותו לתת את האשליה של אורך וגובה כדי לשמור על העין נע בקו אנכי. חגורות יכול להיות מסובך עם סוג זה דמות, אבל אתה יכול לברוח עם לובש חגורת מותן הירך (זה יהיה למעשה להדגיש את הירכיים שלך לתת לך יותר של צורה שעון חול.) Don’ts: שמלות babydoll, בגדים חסרי צורה, overly דבר הדוק.
 • ממוצע / גבוה ומרווח:  עם גובה יותר, אתה יכול ליצור צורה שעון חול על ידי הדגשת המותניים. צווארונים שיוצרים V (כמו קו מחשוף) מחמיאים לאשה כבדה. הצוואר, כגון צורת U עמוקה או, כמובן, צורה V יכול להיות מחמיא. גם צורות גיאומטריות כמו ריבועים יכולים להילחם חזה מלא. אתה עדיין רוצה להימנע צלליות כמו המותניים האימפריה (בשילוב עם חזה גדול הם עושים את זה נראה כמו בגדי הריון) ושרוולים נפוחים (לא טוב משולבת עם bustline כבד.)
 • Busty בתוספת גודל:  אתה מקבל את wammy כפול של ההלבשה עבור חזה מלא דמות מלאה. בוחרים לעטוף סיכת או שכבות (מעיל פתוח מעל טנק) כדי לספק מבנה מעל הקימורים. לבחור חתיכות מותאמות במקום סורגים clingy. הימנע ruffles, שרוולים מלאים או הרבה קישוט ב bustline. חפשו פרטים מחמיאים פנים כדי לצייר את העין למעלה: צווארון, עגילים גדולים, תספורת מחמיאה.
 • כדי להראות או לא להראות מחשוף?  כמה מהדיקולט שלך (הכולל את החזה ואת אזור המחשוף) שאתה רוצה להראות תלוי בתחושת הצניעות האישית שלך, אך הזהר אותך שככל שאתה מזדקן באזור זה נוטה להראות גיל במהירות עם כתמי שמש וקמטים. נעשה בטוב טעם, מחשוף קטן יכול להיראות סקסית ומתאימה.
 • החזייה שלך היא החבר הכי טוב שלך. אם זה היה קצת זמן מאז היית חזייה קניות, לנסות כמה סגנונות מינימייזר חדש אשר תכונה כל דבר, החל underwire ללא עיצוב רך. החשוב ביותר: לקנות חזיות שמתאימות ולהימנע “כוס runneth מעל” נראה. לקבלת תמיכה אפילו יותר החלקה ואת החלקה, הדף את כל זה עם הצמד camisole.

No Replies to "טיפים להלבשת דמות כבד כבד"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 5 = 3