טיפים לקונים שרוצים לבחור הראשון של סגנונות חדשים של העונה

טיפים לקונים שרוצים לבחור הראשון של סגנונות חדשים של העונה

מדי שנה, זה נראה כמו בגדים העונה הבאה פוגעת בחנויות מוקדם יותר מוקדמת. לראות בגדי ים למכירה בינואר אולי נראה קצת מחוץ למקום או יוצא דופן, אבל זה בעצם די נפוץ על בסיס לוח השנה הקמעונאי עקבית למדי.

למרבה הפלא, המחזור הקמעונאי הוא די darn צפוי, אשר בהחלט עובד לטובתך, כי אם אתה רוצה להיות הראשון כדי nabest המגמות החמות ביותר של העונה, לדעת מתי לצפות את עונת הבגדים כדי להפוך את חיוני.

גם אם אתה לא קניות עבור נפלים מעצב, המסלול מראה עדיין להחזיק קצת להשפיע על לוח השנה הקמעונאי בגדים.

עולם האופנה מחלק את השנה לשתי עונות: באביב ובסתיו. למרות מזג האוויר לא יכול לשקף את זה, התעשייה רואה ינואר עד יוני להיות באביב, יולי עד דצמבר להיות בסתיו. וכפי שאתה יכול לצפות, הקיץ מקבל מקובצים עם באביב בחורף זוגות עם נפילה.

אז השינויים הגדולים ביותר מתרחשים בקנה אחד עם אלה "עונות".

מתי הזמן הטוב ביותר לקנות?

סתיו סגנונות יתחילו להופיע בחנויות בחודש יולי, אשר אולי נראה מוקדם מגוחך באקלים עם הקיץ הארוך, חם, אבל זה ממש מועיל לארון שלך כי זה מספק מספיק זמן עבור קניות בחזרה לבית הספר להתקיים, כמו גם מדהים מכירות.

לדוגמה, אם אתה קונה מציאה, אמצע עד סוף יולי הוא זמן נהדר לקנות באביב ובקיץ בגדים, נעליים, ואביזרים, שכן הם יהיו מסומן למטה כדי לזוז החוצה לפנות מקום לסחורה החדשה.

אתה יכול לצפות לראות סגנונות האביב על המדפים כבר בינואר. זה מועיל snowbirds וכל מי יהיה חופשה באקלים טרופי, אבל זה נראה קצת wacky לשאר אותנו. אם אתה לא יכול לשאת את המחשבה של קניית בגד ים חדש על ראש השנה, לנצל את הסימנים מסיבי על סתיו וחורף פריטים במקום.

שינויים קטנים יותר מתרחשים גם בתוך שתי עונות ענק. לדוגמה, גל ענק של סחורה באביב יהפוך זמין בינואר או בפברואר, אבל סגנונות הקיץ האמיתי עשוי לצאת בסוף אפריל. נפילת סתיו פריטים המעבר יכה את המדפים על ידי יולי או אוגוסט, אבל קבוצה נוספת של חתיכות קצת יותר כבד, חורפי יופיע בספטמבר. בנוסף, לבוש נושא בגדים ואביזרים יהיה מוכן לרכוש בסוף אוקטובר או נובמבר, ללבוש נופש יכול להיות nabbed בדצמבר.

מאז markdowns הגדול ביותר להתרחש במהלך ואחרי שני אלה גדול שינוי- offs בחודשים ינואר ויולי, אתה עלול להתפתות לקנות את המדפים פינוי להתעלם מחזורי לוח השנה הקמעונאי. אין שום דבר רע עם זה, כמובן, אבל אם אתה צריך מעיל חורף חדש לחכות עד שהם על מכירת בינואר, ייתכן שיהיה בילה כמה חודשים בהקפיאה אומללות ו יהיו לך הרבה פחות אפשרויות.

אתה יכול לשלם מחירים גבוהים יותר על ידי קניות קודם לכן, אבל יהיה לך לבחור את כל סגנונות חדשים מבחר רחב יותר של גדלים.

יתר על כן, אתה יכול גם לצפות לראות שמלות ללא שרוולים ובדים קלים על המדפים בחורף.

מאחר וקונים רבים חיים ועובדים בסביבה מבוקרת אקלים, יש כבר מהלך של התלבשות ללא עונתיות.

זוהי השקעה טובה יותר לרכוש פריטים שיכולים להיות שחוקים כל השנה, מעצבים רגישים לזה, כלומר בינוני בדים במשקל נייטרליים זמינים בדרך כלל במהלך כל ארבע העונות. חדשות טובות עבור כל מי מוצא את עצמו זקוק נואשות של מכנסיים שמלה שחורה באמצע יוני לח חם.

No Replies to "טיפים לקונים שרוצים לבחור הראשון של סגנונות חדשים של העונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 75 = 80