גודל מלא בגדים קניות ב Marshalls

גודל מלא בגדים קניות ב Marshalls

כמו חנות אחותה TJ Maxx, Marshalls היא רשת שמוכרת בגדי אופנה מוזלים ואביזרים. על פי אתר האינטרנט שלהם:

הקונים שלנו נמצאים על ציד לאורך כל השנה עבור המותג החם ביותר ואת האופנה המעצב של העונה עבור כל המשפחה הביתה - מ tops חולצות עור מעילים, כדי booties ו crossbody תיקים, כדי מודגש קשרים ונעלי ספורט, כדי zip hoodies ו צעצועים חינוכיים, כריות דפוס גרפי וניחוחות מעצבים.

אנחנו קונים מכל מיני ספקים: מותגים גדולים לבוטיק, תוויות מעצבים, כמו גם תוויות מתקרבות ואבני חן חד-פעמיות. יש לנו גם כמה סחורה שיוצרו לנו להביא לך אופנה יוצאת דופן ואיכות במחיר מדהים. הקונים שלנו לבחור צבעים שונים, סגנונות, בדים כך תמיד יש הרבה אפשרויות נהדר בשבילך.

הקונים שלנו הם אופורטוניסטית ויזמית. אז כאשר מעצב overproduces או חנויות אחרות overbuy, אנחנו swoop, משא ומתן על המחיר הנמוך ביותר האפשרי, ולהעביר את החיסכון ב!

מה זה אומר כי Marshalls ו TJ Maxx הקונים עשויים למצוא כמעט כל דבר בחנות, אבל הם צפויים למצוא את אותו הדבר פעמיים. רבים מהפריטים שהם נושאים זמינים בגדלים פלוס החל X1 (גודל 18-20) כל הדרך עד X5 (גודל 30-32). יש לך סיכוי טוב מאוד למצוא מציאה נהדרת גודל פלוס שלך, אבל אתה אף פעם לא יודע מתי זה פריט מושלם עשוי להיות זמין.

טיפים לקניות ב Marshalls

עם כל זה אמר, הנה כמה טיפים למציאת מושלם בתוספת גודל העסקה פריט ללא יותר מדי כאב!

 1. אל תלך במהלך "שעת העומס". הימנע מנסה למצוא את חתיכת פלוס מושלם במהלך החגים או בסוף השבוע, כי מרשל של יכול נראה צפוף במיוחד בין המדפים לבין המדפים. במקום זאת, נסה popping ב off פעמים, צהריים שעה ביום שלישי באוקטובר, למשל.
 2. לא מקבל discouraged בפעם הראשונה. כמו חנות אחותו TJ Maxx, מרשל יכול להיות אוצרות חבויים רק מחכה לך לגרוף אותם. למרבה הצער, ב "יום חופש", אתה עלול למצוא הרבה בכלל. סווינג חזרה פעם בשבועיים, ולהישאר מתמיד. קבלת עסקה טובה שווה את זה.
 1. נסה לא לקבל מוסחת. מושלם בתוספת פריטים בגודל בהנחה קשה לבוא, אז אם אתה מבלה את ארוחת הצהריים שלך שעה ארנקים גלישה אתה לא סביר שיהיה לי זמן לבזבז חיפוש ולנסות על בגדים.
 2. בדוק את הבלוג שלהם לקבלת עצות. תוכלו למצוא חברים פעילים לפרסם את המגזין הנוכחי קליפים על הנוכחי פלוס בגודל חתיכות כי הם חמים עכשיו, ואתה גם לקבל ליהנות אווירה קהילתית לשאול שאלות ספציפיות של מרשל.
 1. בדוק את הרצפות. מרשל לעתים קרובות יש חתיכות במקומה בחנות, ואני מוצא את זה להיות יותר מאורגן TJ Maxx. מסיבה זו, לשמור על המשמר כאשר אתה הולך לחדרי ההלבשה, וגם לבדוק את כל המדפים אתה עובר בחנות.
 2. שקול גלישה באינטרנט לפני או אחרי להכות את החנות. אם יש לך מושג על מה זמין ומה אתה נראה טוב, ייתכן שתוכל להזמין מבלי להגדיר כף הרגל בקניון!

No Replies to "גודל מלא בגדים קניות ב Marshalls"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =