10 בגדים כל אישה קצר צרכים

איזה בגדים שייכים לכל ארון בגדים של אישה? להלן מבחר עשר העליון שלנו של חתיכות בגדים חיוניים שנבחרו במיוחד עם אישה קטנה בראש. כל החלקים האלה מתאימים לנשים קצרות בכל גיל.

10 בגדים כל אישה קצר צרכים

תמונות של גטי

מחמיא אוניברסלית, השמלה לעטוף שייך לכל ארון בגדים של אישה קצרה, וזה הסיבה כי השמלה לעטוף הוא ברשימה שלי של חמש סגנונות השמלה העליונה עבור petites. אם יש לך רק שמלה אחת, לבחור שמלה לעטוף. סגנונות הסורגים ואת צווארון V הן הן תכונות מחמיאות עבור petites, כמו גם את סגנון החצאית, אשר יהיה גם חצאית עיפרון ישר או חצאית A- קו.

02
מתוך 10

חולצה לבנה

זה אופנה בסיסית - חולצת הכפתורים הלבנה - כי זה הולך עם כמעט כל דבר, ולכן זה עושה חתיכת טוב לערבב ו-התאמה זה נצחי. כדי לקבל את רוב קילומטראז 'אופנה חולצה לבנה למטה, לבחור אחד עם סגנון קלאסי: הצווארון הצביע, שרוולים ארוכים, כפתור כלפי מטה, כותנה או כותנה תערובת בד. כאשר אתה לוחץ על החולצה, להשאיר כמה הכפתורים למעלה unbuttoned כדי ליצור מחרוזת V- הצוואר.

03
מתוך 10

חוּלצָה

צוואר עמוק V יכול לפעמים להוות בעיה כי זה חושפני מדי. כאשר מופע של מחשוף הוא לא בסדר, רק שכבת העליון מעל camisole, ואתה עדיין לשמור על מחמיא בצורת V בסגנון. Camy Dressy לבוא שימושי מדי. ללבוש חרוזים חרוזים או משובץ עם חצאית עיפרון לאירועים מיוחדים. או לבחור cami תחרה ללבוש תחת צוואר V העליון כך תחרה מראה תחרה. יתרון נוסף של camisole הוא שאתה יכול למצוא shapewear ב cami סגנונות, כך camisole יכול לעשות כפול אופנה חובה. זה לא הכרחי כדי לנסות למצוא camisole כי עשה במיוחד עבור petites כי אורך עוד לא יעשה יותר מדי הבדל עבור סוג זה של בגד, ו camisole ניתן לקצר בקלות אם יש צורך.

04
מתוך 10

חולצת טריקו או חולצת טריקו

טנק או חולצת טריקו מתפקד כרגיל בסיסית, אשר ניתן לזווג עם ג'ינס או חצאית פשוטה. בחר טנק או חולצה עם צוואר V, אשר מסייע petites נראה גבוה יותר. עבור ללבוש מזדמנים, לבחור טנק או חולצה של כותנה או כותנה תערובת לסרוג, ואם אתה רוצה מראה dressier, לבחור טנק או טי של משי או קשמיר מפואר.

05
מתוך 10

סוודר קרדיגן

סוודר קרדיגן עושה טוב לקחת לאורך כל מה שאתה צריך צריך אור טופר אם זה במסעדה ממוזגת יתר על המידה, או במשרד או איפה מישהו אחר יש שליטה על התרמוסטט. הסגנון הטוב ביותר של הסוודר קרדיגן עבור petites הוא שרוול ארוך וקל משקל. הוא נופל על הירך ויש לו גם צוואר V או צוואר תכשיט שיכול להיות מקופל מתחת באלכסון כדי ליצור V. האורך הטוב ביותר עבור קרדיגן כי אישה קצרה לובשת היא על הירך. הימנע מגושם, סריגים chunky עבור המראה הדק ביותר.

06
מתוך 10

ז 'קט מותאם

עוד חתיכת צדדי, את המעיל המותאם הולך לעבודה או לשחק יכול להיות מעורבב עם מכנסיים, מכנסי ג 'ינס, חצאיות, ושמלות. אתה יכול ללבוש את זה עם cami, טנק, חולצת טריקו, חולצה לבנה למטה, או כל סוג אחר. מיד להרים את המראה העסקי שלך על ידי הוספת ז 'קט מותאם לפגישה או מצגת. סגנון הז'קט הטוב ביותר עבור האישה הקצרה נופל רק עד הירך, זה חד חזה, ויש לה סגנון מעוצב, ולא בקופסי. לקנות ז'קט מותאם בצבע אופנתי נייטרלי, וזה ילך עם כל דבר. בונוס נוסף: ללבוש את זה Multi-tasking הארון הבסיסי היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להסתיר בטן.

07
מתוך 10

מכנסיים

מכנסיים השמלה לבוא שימושי עבור העבודה, ולכן הצבעים הטובים ביותר לבחור הם נייטרלים אופנה כי ילך עם כל דבר. עבור petites שרוצים להיראות גבוה רזה, מכנסיים שמלה שחור בסיסי תמיד טוב, אבל פחם, חיל הים, או עבודה כהה חום גם. הימנע מכנסיים עם האזיקים כפי שהם עושים את קצה הרגל ברור, ובכך עושה petites נראה קצר יותר. ובכן, המותאמים היטב המכנסיים הם הטובים ביותר, ולכן הם צריכים להיות רוכסן ולהתאים גם דרך המותניים ואת הירך עם סטיינג רגל ימין או לחתוך אתחול קלה עבור אלה שרוצים לאזן את הירכיים. הימנע מכנסיים עם מותניים גמישים.

08
מתוך 10

ג 'ינס ישרה

רגל ישרה, מכנסי ג 'ינס כהה לעשות את המראה הטוב ביותר עבור petites. אתה יכול לדעת אם או לא ג'ינס יש רגל פשוטה פשוט על ידי קיפול רגל של הג 'ין, להביא את שולי עד הברך. אם הג 'ינס יש רגל ישרה, רוחב יהיה זהה. זה רעיון טוב כדי למנוע ג 'ינס רזה (אלא אם כן אתה גודל זעיר) וג' ינס בהירים כי הם יכולים לעשות petites נראה גדול יותר קצר.

09
מתוך 10

חצאית עיפרון

חצאית עיפרון הוא בונה מלתחה צדדי, אשר יכול להיות משוחק לאירועים שונים. לכל אשה קטנה יש לפחות חצאית עיפרון אחת, ואם זה יהיה רק ​​אחד, להפוך את זה נייטרלי כהה - שחור, חיל הים, או פחם - עבור הרבגוניות הגדולה ביותר, כי נייטרלים כהים ילך עם כל דבר. אם אתה לובש גרביונים עם חצאית העיפרון שלך, להתאים את הצבע של גרבונים כדי חצאית עיפרון למראה ארוך, רזה יותר.

10
מתוך 10

חצאית על קו

חצאית A- קו flatters נשים עם סוגים רבים של דמות, ובמיוחד אלה שיש להם שעון חול ודמויות בצורת משולש כי חצאית קו A skims מעל הירכיים. בחר חצאית נייטרלית כהה עבור בונה בארון בסיסי שאתה יכול לערבב ולהתאים עם חלקים חיוניים אחרים, ללכת אופנתי עם הדפס פרחוני למדי, או לשפר את המלתחה שלך עם צבע ראשוני בהיר. כדי להתאים את הטוב ביותר, לבחור חצאית קו A עם רוכסן, ולא אחד עם חגורה גמישה.

No Replies to "10 בגדים כל אישה קצר צרכים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 2