כיצד להפוך את בושם האחרון כל היום

כיצד להפוך את בושם האחרון כל היום

אתה לא שונא כאשר אתה spritz על הבושם האהוב עליך על הדרך החוצה בבוקר רק כדי לקבל את זה להיעלם על ידי הצהריים? ניחוח לא יכול להיות חלק חיוני של שגרת בוקר, אבל זה דרך לאישה להביע את עצמה ולהרגיש סקסית, מאושרת ובטוחה יותר.

טיפים להכנת בושם אחרונה

Ildiko Juhasz, יועץ ניחוח, יש עצות אלה להכנת בושם האחרון.

בחר בושם זה יהיה האחרון

ניחוחות המבוססים על פרי הדר נעלמים בדרך כלל מהר יותר בעוד musks וניחוחות מבוססי וודי נוטים להימשך זמן רב יותר, כי אלה שמנים להתאדות לאט, אומר Ildiko.

לא משנה איזה סוג של ניחוח אתה אוהב, הריכוז תלוי בסוג הבושם אתה משתמש. Parfum מכיל את השמן ביותר הוא היקר ביותר עם כוח להישאר הארוך. זה ואחריו או דה פרפיום או דה טואלט, שהוא הסוג המתאים ביותר ליישום היומיומי. או דה מי קולון הוא ניחוח החלש ואת לפחות יקר.

לשמר את העוצמה של ניחוחות שלך על ידי אחסון אותם במקומות חשוכים קרירים הרחק אור שמש ישיר.

השתמש בטכניקה הנכונה עבור יישום בושם 

ניחוח יימשך עוד על העור כי הוא לחות היטב כי שמנים על העור מלכודת את ניחוחות ריח ולהפוך אותם זמן רב יותר. החל שמן גוף או קרם לחות לאחר מקלחת. כאשר אתה מחיל את הניחוח, להתרכז נקודות הדופק.

אלו הם אזורים בהם הוורידים קרובים למשטח העור, ואתם מרגישים את זרימת הדם, כולל פרקי הידיים, הצוואר, בין השדיים, ואפילו מאחורי הברכיים. אין לשפשף את הידיים יחד לאחר החלת ניחוח כפי שהוא שובר את השמנים. כמו כן, נסה ערפל קל של ניחוח דרך השיער.

קווי ניחוח רבים כוללים גם ג'ל מקלחת קרם גוף. בעוד שכבת ריחות בצורות שונות יעזור זה האחרון, מוצרים אלה יכולים להיות יקרים. אם הם אינם בתקציב שלך, בחר מוצרים הגוף כי הם unscented או ריח קל.

אל תגזימו עם בושם

פחות זה יותר! אנחנו נוטים לא להריח את הבושם שלנו מתישהו לאחר החלת אותו, זה בעצם מנגנון הגנה ומערכות olfactive שלנו נסגר. זה לא אומר שזה לא מורגש עבור אחרים. במיוחד כאשר אנו מתבגרים, חוש הריח שלנו מתחיל להיות משעמם. הטריק הישן של הליכה דרך ערפל עושה עבודה, אבל להימנע מלהחיל ישירות על הבגדים כפי שהוא יכול הכתם וגם לא לפזר את ריח כמו גם שמנים טבעיים על העור שלך.

החלף בושם לאורך כל היום

אם יש לך עור יבש או בראשות ערב מיוחד, אתה תמיד יכול לשאת בקבוק בגודל נסיעה קטן איתך כמו ייתכן שיהיה עליך להגיש מחדש. ככלל אצבע, ניחוחות יימשך 4 עד 8 שעות, תלוי באיכות הריכוז של שמנים אתריים.

No Replies to "כיצד להפוך את בושם האחרון כל היום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 + = 26