הבגדים האהובים של ג'קי קנדי ​​וסיפוריהם | insightyv.com

הבגדים האהובים של ג’קי קנדי ​​וסיפוריהם

הבגדים האהובים של ג'קי קנדי ​​וסיפוריהם

פוטוגרפר רון גללה, תורם טום וורגאקי עבור Getty Images

מי לא חלם בהקיץ להסתכל בתמונות של ג’קי, ג’ק והילדים בבית הלבן? היא חלק מההיסטוריה האמריקנית והיסטוריה של סגנון.

קרוליין קנדי ​​שיתפה חלק ממזכרותיה המיוחדות של אמה ומזכרות היוקרתיות שלה בשידור ב- ABC News, וכך יש לנו ראיות ממשיות על מה שעשתה את הגברת הראשונה. ביוגרפיות גם לבוא לעזרת וזה מרתק לדעת את זה סמל אמריקאי קצת יותר טוב באמצעות חוש הסגנון שלה. שלא כמו אופנה ובגדים, אשר ניתן לראות משודרים באמצעות מיליוני מסכי טלוויזיה ברחבי העולם, הריח לא היה אילוצים חזית ציבורית. אז בבקשה ליהנות delving קצת יותר עמוק לתוך מה עשה ג ‘קי קנדי ​​Onassis לתקתק במצגת זו!

02
של 07

Creed פלוריסימו

הבגדים האהובים של ג'קי קנדי ​​וסיפוריהם

אֲנִי מַאֲמִין

זה ניחוח בלעדי נעשה במקור עבור החתונה של גרייס קלי הנסיך ריינייר של מונקו וקריד מאושר בשמחה, או כך הסיפור הולך. אבל עוד “מלכותי” באור הזרקורים בחר את זה כמו הריח האהוב עליה, כלומר ג ‘קי. (מדונה גם אוהבת את זה). זה תערובת פרחוני עדין נשענת על הקשתית ואת סגול הוא אלגנטי כמו גם הלקוחות שלה. 

חנות: Fleurissimo 2.5oz $ 290

03
של 07

פאטו ג’וי

הבגדים האהובים של ג'קי קנדי ​​וסיפוריהם

ז’אן פאטו

 זה אירוני כי ג’קי חלקו נטייה לריח של היריב שלה. מרילין מונרו גם העדיפה את התערובת הקלאסית של רוז & יסמין על ידי הצרפתי קוטוריאן ז’אן פאטו, שתייגת “בושם יקר בעולם”. [לקבלת עוד בשמים האהובים על מרילין, עיין במאמר שלי]

השמחה היא חגיגה חגיגית של ניחוחות פרחוניים חינניים וחותם הטעם הטוב. 

חנות: ג’וי 2.5oz $ 190

04
של 07

ז’אן דספרז בל ורסאי

הבגדים האהובים של ג'קי קנדי ​​וסיפוריהם

אלכסנדרה דה מרקוף / ז’אן דספרז

ניחוח חגיגי זה מ -1962 ידוע בעיקר בזכות האיור היפה שלו על הבקבוק, מזכיר משהו שצייר ווטאו. השם שלה פירושו “Bal על ורסאי” וזה אכן מיוצר בצרפת. אבל ריח חם, אבקתי, סקסי שלה מתעלה גבולות. ניחוח נלהב מאוד שמתאים לגזע ג’קי (יליד ז’קלין בוביה), אך מעולם לא חוצה את קו ההגינות. 

חנות: Bal שאלות ורסאי oficial

05
של 07

ג ‘רליין ג’ יקי

הבגדים האהובים של ג'קי קנדי ​​וסיפוריהם

גרליין / LVMH

בין בושם Guerlain בושם זה אחד עם היסטוריה טעון. ניחוח ראשון לאחד שני סינתטיים, ונילין (מהוווניל) וקוממרין (מפולי טונקה), הוא גם הריח באמצע הדרך בין גברי לנשי עם תערובת צמחים מתוקה של לבנדר וניל. עדיין בהפקה, זה ריח אחד שמסתיר רקע חושני פראי כדי לסמן את הפתיחה הראשית שלו. אין פלא שזה – בניגוד לכל מה שג’קי עמד בו – בושם “ריח כמו זונה”! [עבור עוד ניחוחות נוצצים אלה בקישור שלי]

חנות: Jicky 3.1oz refillable canister $ 123

06
של 07

Patou 1000

הבגדים האהובים של ג'קי קנדי ​​וסיפוריהם

ז’אן פאטו

 לראווה צד יותר פראי יותר של ג’קי מגיע 1000 (מיל, מבוטא MEEhl), שוב על ידי ז ‘אן Patou. זהו ניחוח כי ג’קי בחרה בשנות ה -70 כאשר נשוי לטייקון יוונית אריסטו אונאסיס. הרכב ניחוח צ’יפר עם כוסברה, פרח אוסמאנתוס ופצ’ולי שהשתפר היטב עם הנוף הכפרי על האי סקורפיוס הפרטי וחופיו המבודדים, שם נורה בפפראצי בעיניה בעירום. 

חנות: 1000 פרפיום 0.5oz $ 350

07
של 07

ג’יל סנדר מס ‘4

הבגדים האהובים של ג'קי קנדי ​​וסיפוריהם

ג’יל סנדר

בין הבשמים שג’קי העדיפה בשנות הזהב שלה, האוריינטלי המתובל הזה מראה לא מעט את עמוד השדרה שעזר לה להתגבר על כל המכשולים בחייה הרפתקני. זה היה הניחוח האחרון שלה ומה זה ניחוח. הבושם של המעצב הגרמני הוא נועז ועשיר בצבעי ענבר, עץ אלמוג, פצ’ולי ורמזים חריפים של טרגון ומר מסתורי (שרף שחוזר לימי קליאופטרה). קאבום!

חנות: No.4 או דה פרפיום, 1oz $ 79.99

No Replies to "הבגדים האהובים של ג'קי קנדי ​​וסיפוריהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 2