הדרך הנכונה ליישם בושם

הדרך הנכונה ליישם בושם

קוקו שאנל אמר פעם כי אישה צריכה להחיל בושם באותם אזורים שבהם היא רוצה לנשק. אמנם זה כנראה נכון (וצרפתית לחלוטין), לשקול את הקווים המנחים גם כן.

נקודות הדופק

"נקודות הדופק" הן מיקומים על הגוף שבו כלי הדם קרובים ביותר לעור. כתמים אלה נובעים חום, אשר יכול לעזור ניחוח לנבוע מן העור שלך לאוויר. (זה אותו עיקרון המשמש מפיצים שמן אתרי).

החל את הבושם שלך על הנקודות האלה - כלומר, פרקי הידיים הפנימיים, בסיס הגרון, מאחורי אונות האוזן, בחריץ, מאחורי הברכיים, והמרפקים הפנימיים. כפי שאתה לובש את הבושם לאורך כל היום, הוא יגיב עם חום הגוף שלך ולהמשיך לפלוט ריח.

מילת אזהרה

למרות הממכר הגדול של שאנל, הבושם אינו טעם טוב. זכור זאת בעת החלת שלך, ולהימנע מכל האזורים שעלולים להיות מכרסמים בהתלהבות.

כיצד ליישם בושם

החלת בושם הוא הפשוט ביותר של עניינים - פשוט לרסס, dab, או במקרה של קומפקטית בושם מוצק, לסחוב. (האם למנוע לשפשף את הידיים יחד לאחר היישום, כדי למנוע "מוחץ" את הריח).

כמה נשים נהנות spritzing את הבושם לתוך האוויר ולאחר מכן הליכה דרך זה. אמנם זה עובד, זה גם מאפשר לא מעט ניחוח ללכת לבזבז, אז זה לא השיטה הטובה ביותר אם אתה על תקציב.

תמיד להחיל בושם לפני ללבוש את הבגדים ואת התכשיטים.

כמה ניחוחות ישאירו כתמים קבועים על בדים, מתכות ופנינים. (אם אתה רוצה לסכן את הבגדים שלך - למשל, ריסוס קצת ריח על צעיף - הקפד לבדוק את זה על שטח מוסתר של הבד הראשון, לרסס קלות).

מבושם את השיער

Misting את השיער עם ניחוח היא דרך מצוינת להשאיר ריח עדין בעקבות שלך, כפי שאתה עובר את היום.

מי תבחר להתקרב להיות יהיה גם גמולו עם ניחוח מלא. היזהר רק כדי להחיל בושם על שיער שטוף טרי, או שמנים טבעיים (וכל מוצרי שיער מתמשך) ישפיע על הריח. מאז בושם מכיל אלכוהול יכול לייבש את הגדילים שלך, להחיל במשורה וממרחק. תרסיס או שניים מ 8 ס"מ משם יעשה.

ביצוע ניחוח אחרון

יש כמה טריקים כדי לעזור ניחוח שלך עוד יותר. לדוגמה, ריח יתפוגג מהר יותר כאשר העור יבש. החלת קרם לחות חינם לגוף שלך הוא הכנה מצוינת עבור החלת ניחוח, ויעזור לך לקבל יותר באנג עבור בושם בושם שלך.

אתה יכול גם לעזור הבושם שלך ללכת על ידי מרחק על ידי החלת כמה ג'לי נפט לעור שלך, ולאחר מכן להחיל את הריח שלך על גבי זה. טיפות הבושם ייאחזו בג'לי נפט - במקום לשקוע לתוך הנקבוביות שלכם - אשר יכול להפחית או לבטל את הצורך להחיל ריח מאוחר יותר ביום.

Layering מוצרים מאותו קו היא דרך יעילה אחרת לעשות ניחוח האחרון. אתה יכול להשתמש בג'ל הגוף מבושם, לטפל בעור עם קרם הגוף, ולאחר מכן לרסס את תרסיס eau du parfum על גבי. השילוב של מוצרים יעזור הריח לשמור על מלאות ולהאריך לאורך כל היום.

כיצד להסיר את ריח העור

כאשר אתה מוקף ריח לא נעים, כל מה שאתה רוצה לעשות הוא להתרחק ממנו. אבל מה אם את ריח הפוגע מגיע העור שלך? בין אם ניסית על מסריח על הדלפק בושם או יש spritzed על ידי איש מכירות להוט יתר על המידה, הנה כמה עצות שימושיות להסרת בושם כאשר אתה צריך לעשות את זה pronto.

 1. הכה את בית המרקחת עבור אלז המכשפה או אלכוהול משפשף (הן זולות). רטוב כדור צמר גפן עם, או להשתמש כדי לנגב את העור נקי.

 2. יצירת הדבק עם חלקים שווים של סודה לשתיה מים חמים. לשפשף אותו לתוך העור ולתת לשבת עד עשר דקות, לפני שטיפה עם מים חמים.

 3. מקציפים רוטב על ידי ערבוב חלקים שווים חומץ לבן ושמן זית. לנגב על האזור המושפע של העור ולתת לשבת במשך כמה דקות. לשטוף עם מים וסבון uncented.

 1. לא שאתה רוצה לבזבז וודקה טוב לחלוטין, אבל קמצוץ, אתה יכול להשתמש להשרות כדורי צמר גפן עם וודקה unflavored, להחיל על העור ולמחוק.

 2. אם אתה יודע שאתה תהיה בחוץ מנסה על בשמים, לשאת מגבונים נסיעות, בקבוק בגודל מיני של Purell, או בנפרד עטוף ספוגי אלכוהול בארנק שלך. לקבלת האפקט הטוב ביותר, להחיל במהירות על כל ריח לא רצוי על העור שלך.

No Replies to "הדרך הנכונה ליישם בושם"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 34 = 38