ביקורת בושם ג ‘וי: איך זה חליפין

ביקורת בושם ג 'וי: איך זה חליפין

כאשר פעמים להגיע קשה, בושם חדש לא יכול לתקן את הכספים שלך, אבל זה יכול לקחת את דעתך מהם לזמן מה. ב -1929, עם חוכמה זו, יצרנית הבידור הפריזאית ג'אן פאטו יצרה את ג'וי בושם (קונה את זה באינטרנט) עבור לקוחותיו האמריקאים העשירים, אשר עתידותיהם הושמדו על ידי ההתרסקות של וול סטריט באותה שנה. למרות ההפסדים הכספיים שלהם ואת המחיר הגבוה של המוצר של פאטו, ג 'וי היה זול יותר מאשר couture ונשים נהרו לקנות אותו.

הימורו המתוזמן של פאטו השתלם, וקלאסיקה מיידית נולדה.

מה הופך קלאסי

לדבר על ההזדקנות טוב. יותר מ 80 שנה לאחר הופעת הבכורה שלה, ג 'וי נשאר ניחוח הנמכר ביותר. במכירות היסטוריות, היא מדורגת אך ורק על ידי שאנל מס '5. אבל במקום שבו הקלאסי של משחק קלאסי מסתורי, מתפתח הקסם שלה על פני כמה שעות, ג' וי מכריזה על עצמה ב נועז, unappeticetic של ריח אבקתי-פרחוני. כדי ליצור את תערובת החתימה שלו, פאטו שילב פרחים בשווי של גן, כולל ורדים, יסמין, ylang-ylang, tuberose, איריס. התוצאה היא משהו שופע ובוגר. ג'וי נזכר בעידן אחר, אבל הוא קלאסי מספיק כדי לערער מאוד על נשים מודרניות רבות. הבקבוק, עם קווים נקיים שלו פקק דמוי תכשיט, עושה תוספת מדהימה כל יהירות מדי.

מה זה מריח

כאשר החלת הראשון, ורדים במרכז הפקודה ג'וי, נותן את הבושם ניחוח אבקה מיידי שלה לזיהוי.

אחרי כמה שעות על העור, עם זאת, ניחוח יתפתח למשהו מורכב יותר מפתיע להפליא, בשל הערות בסיס של עץ אלמוג ו civet. אלה יכולים להיות מכריע במינונים גדולים, כך להחיל את ג'וי עם טיפול. ככלל, עדיף להימנע ריסוס ישירות על נקודות הדופק.

במקום זאת, spritz את הניחוח באוויר וללכת מבעד לערפל אטומי. טיפות ינוח קלות על העור והשיער שלך, משאיר ארומה קסום בעקבות שלך.
 

משלם דרך האף

ערעור סנוב עשוי להיות גורם אחד להצלחה המתמשכת של ג'וי. ב 400 $ לאונקיה עבור הבושם הטהור, היא מדורגת שם עם הניחוחות היקרים ביותר בעולם. עבור אלה מאיתנו עדיין חוכמה מהמרכז הכלכלי האחרון, או דה פרפיום הוא יותר בר השגה, אבל עדיין לא זול, ב 75 $ לאונקיה.
 

איפה ומתי ללבוש את זה

כמו פרחוני אמיתי, ג 'וי הוא המתאים ביותר ללבוש יום. מהרכב למשרדים, מארוחת צהריים ועד מפגש הורה-מורה, זהו ליווי מקסים כשאתם עוברים את היום שלכם.

No Replies to "ביקורת בושם ג 'וי: איך זה חליפין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1