בושם בושם: מה זה, איך להתמודד עם זה

בושם בושם: מה זה, איך להתמודד עם זה

האם אי פעם קנית בושם, רק כדי למצוא אנשים סביבך לא ממש שם לב לזה? זה יכול להיות שאתה גם לא ממש מריח את זה יותר מדי טוב אחרי כמה זמן, ובמקרה כזה אתה צריך לקרוא "למה אני לא יכול להריח את הבושם שלי יותר?". או לחילופין אתה עלול להרגיש כל זחוח, עדיין להבחין אנשים מקמטים את האף שלהם כפי שאתה עובר. זה בגלל בושם יש "סחוס". אבל מה פירוש המונח הזה?

מקור והסבר של "סחוס" או "שביל ניחוח"

כמו הרבה דברים בעולם הבשמים, המונח נובע מהצרפתים והוא מבוטא "ראה-יחז" (תאמין לי, הוא לא מתחרז עם "כפר"!) נזכיר איך ספינה נוסעת משאיר סימן על המים שבילים מאחורי זה? דבר דומה קורה לאדם לבוש ניחוח; אחד משאיר שובל של ריח, משאיר אנשים בעקבותיך. זה עושה את הנוכחות שלך לזכור, יצירת תככים; "מי היתה האישה הזאת?" אם, על גבי זה, כבר יש לך ריח חתימה, ואז הנוכחות שלך תפעל ככרטיס ביקור סימן של סמכות שפירה.

אכפת לך, קסם קורה כאשר היחס בין השביל ל "נפח" מכוון בדיוק. אתה לא רוצה לגז את החדר. אנשים יזכרו אותך, כמובן, אבל באימה!

מה אתה יכול לעשות כדי להריח מפתה, לא דוחה

אם אתה רוצה ללכת על מצית בדרך כלל או דה טואלט ריכוז לעומת הצפיפות בושם, שיהיה. זה משתנה מאוד תלוי איך "כבד" ניחוח שלך הוא מלכתחילה.

אפשרות אחת אשר ניתן לשקול (וזה אחד המפוארים ביותר, כפי שהוא costliest) הוא בושם טהור (נמכר כמותוספת פרדיום): הוא משאיר שובל מתוחכם. זה בגלל סחוס הוא תלוי דיפוזיה, בתורו נעזר התוכן אלכוהול; בבושם טהור היחס בין אלכוהול לשמנים ריחניים נמוך יותר.

שמני ריח הם אופציה נוספת; הם בדרך כלל מקל על העור, נגרר מינימלית עקב חוסר אלכוהול בנוסחה. לכן זוהי דרך אינטימית יותר של ריח בושם.

שים לב כי כוחו של ניחוח מתמיד הוא לא אותו דבר כמו השביל של בושם. בושם שמסתובב מאחור במשך קילומטרים, עלול להתפזר במהירות (רבים מבריקי הדרים בהירים נופלים בקטגוריה זו, בהיותם עשויים מרכיבים נדיפים מאוד), בעוד שאחד מתמיד עם פתקי מושק ויער עשוי "להישאר קרוב לעור".

טריק קל כדי לבדוק את השביל ריח שלך

הטריק הוא לדעת את עצמך. בחר בושם בין משפחות ניחוחות כי הוא לא יותר מדי "רם" ולא מאופק מדי. אתה יכול לבדוק את זה בקלות: לרסס פעם לחדר ריק, נקי וסגור את הדלת. עשר דקות לאחר מכן פותחים את הדלת ומרחרחים את האוויר. אתה מיד יודע אם בושם הבחירה שלך הוא חזק מדי ריח או לא מספיק!

ומה לגבי גָדֵל את הריח של השביל שלך?

כדי להגביר סחוס, לרסס פריט לבוש, צמיד עור / רצועה (שים לב שהוא יישאר איתך לאורך זמן), או צעיף צמר. אם שובל של ריח חשוב לך, אתה גם צריך משהו מתמזג עם כימיה העור שלך, אבל לא לגמרי.

סחוס גבוה מושגת באמצעות הערות שאינן תואמות לחלוטין לעור ולכן לא "אכלו" על ידי אותו, כגון פצ'ולי, קרמליות / וניל, פירות יער, מלון ...

זה עושה דברים כמו של מוגלר מַלְאָך, L'Eau d'Issey, היפנוטי רעל ו פרהנהייט (שניהם דיור), ארומטיים שיקוי (קליניק), לה מאל (גוטייה), גרליין חוצפה, ארמיס לגברים, ג'יבנשי Amarige, אובססיה, CK נצח, Joop Homme, ג'ורג'יו בוורלי הילס ואחרים מפלצות סילג '"הם. אז להיות קל על המרסס!

אם אתה באמת רוצה ללבוש בושם כבד בצורה מתוחכמת, אתה יכול לפנות למוצרי הגוף של הגוף (קרם גוף במיוחד) או ליצור קרם גוף מבושם משלך; הנה איך.

ואם אתה מבחין סחוס שלך הוא מפלצתי בטעות, אתה יכול לתפוס כדור צמר גפן שפשוף אלכוהול לסחוב את העור שבו יש לך ריסוס יותר מדי.

הנוסעים הנוסעים שלך יודה לך.

No Replies to "בושם בושם: מה זה, איך להתמודד עם זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    59 − 49 =