אירועים שבדרך כלל מתכוונים לסוף הידידות

זה תמיד עצוב כאשר ידידות מסתיימת. לפעמים זו הפתעה למסיבה אחת או שתיהן, ולפעמים אתה יכול לראות את זה מגיע. אולי יש לך נשירה ואתה יודע את היחסים לעולם לא יהיה אותו הדבר, או אולי אתה וחבר החלו להיסחף ואתה יודע שבסופו של דבר אתה לא תהיה בקשר בכלל.

יש זמנים שבהם הסוף של ידידות סביר יותר. זה תלוי החברים המעורבים, כמובן, כמו גם את הנסיבות מאחורי כל מערכת יחסים. עם זאת, אם אתה נתקל בכמה מן החברות הבאות, ייתכן שתרצה לעשות צעד נוסף בטיפוח היחסים שלך. אלה זמנים שבהם פירוק יותר סביר.

תינוקות and Friends

תינוק יכול לשנות ידידות.
תמונה: m_bartosch / FreeDigitalPhotos.net

חברים צריכים להיות מסוגלים לבוא איתנו במהלך שינויים גדולים בחיים, אבל לפעמים זה פשוט לא קורה ככה. חבר שמתחתן יכול לחפש זוגות אחרים כחברים על החברים הקיימים שלהם. אמא חדשה עשויה למצוא יותר נחמה מבלות עם אחרים אשר לאחרונה היה ילד.

זה נורמלי, אחרי הכל, אתה נוטה לחפש אנשים שתומכים במצב החיים הנוכחי שלך, אבל אם אתה לא מצליח לשמור על קשר עם חבר, ידידות שלך קרוב לוודאי יסתיים. חברים שמסתיימים בדרך זו יכולים למצוא את דרכם חזרה בסופו של דבר, אבל זה נדיר.

02
של 05

כאשר אחד מכם נע

אירועים שבדרך כלל מתכוונים לסוף הידידות

חברים שהתרחקו.
תמונה מתוך Ambro / FreeDigitalPhotos.net

גם עם הרשתות החברתיות, לשמור על קשר עם חבר מרחוק לא להחליף את הקרבה של לראות אותם פנים אל פנים. כאשר חבר עובר משם הם יעשו חברים אחרים בעיר החדשה שלהם וכתוצאה מכך לא יהיה זמן רב עבור חברים ישנים שלהם. זוהי עובדה מוכחת, כי אתה יכול רק יש כל כך הרבה חברים בהצלחה בחיים שלך בבת אחת.

03
של 05

לאחר סדרה של אי הבנות קטנות

זוגות Fighting

חברים שיש להם הרבה קרבות קטנים יכולים להגיע לקראת פרידה.
תמונה באדיבות מיכל מרקול / FreeDigitalPhotos.net

אם אתה וחבר יש כמה בעיות תקשורת, זה בדרך כלל אומר אחד או שניהם אתה לא משלם מספיק תשומת לב למערכת היחסים. אולי אתה כבר בדק את זה, או אולי יש לך קצת טינה על טיעון כי מעולם לא נפתרה לחלוטין.

סיבה נוספת היא שאולי אחד מכם דוחף את דרככם, והשני מחויב באי רצון. התנהגות זו יכולה להצטבר עם הזמן, כך שחבר אחד ינסה להתחמק מהשני לאחר זמן מה. כתוצאה מכך, אתה לא תהיה לשים לב לדברים שלך ידידות, ואת לתת ולקחת שמגיע עם זה, יסבלו.

04
של 05

אחרי פיצוץ גדול

רַע Temper

הנפץ העיקרי בדרך כלל אומר כי החברות נמצאת במצב שביר מאוד.
טוגה / Getty תמונות

קרבות גדולים יכולים למעשה לעשות שני חברים קרובים יותר, אבל אתה צריך לעבוד דרכם כראוי. חשוב עוד יותר הוא שאתה לא להתעלם מאבק, או לחסל את כשמדובר הצהרת הדעות שלך, כך שתוכל לעבור את זה.

לעתים קרובות מדי אנשים להימנע מקונפליקט במאמץ "להסתדר" עם חבר, אבל מה שהם באמת עושה הוא דוחף את הרגשות השליליים שלהם על משהו שקרה. זה אומר שאתה לעולם לא תוכל לעבוד לחלוטין דרך הסכסוך, כי זרע קטן של גירוי יגדל גדול יותר עד שיהיה לך עוד ויכוח, זה אחד גדול הרבה יותר מאשר אם היית רק דיברתי את זה מלכתחילה.

05
של 05

במהלך טיימס של אובדן גדול או טריומף הגדול

בְּדִידוּת

חברות לעיתים קרובות מסתיימות כאשר אתה מתאבל צריך את החברים שלך ביותר.
תמונה באדיבות סטיוארט מיילס / FreeDigitalPhotos.net

האלמנט המשותף בין השיאים ושפל החיים הוא פגיעות. כאשר אתה מתאבל, עובר גירושין, או חווה אובדן בדרך כלשהי, הלב שלך פתוח. הכמיהה שלך למה שהיה ומה יכול להיות משאיר את הרגשות שלך חשופים, ואתה צריך חברים כדי לתת לך מקום בטוח להביע את הצער שלך ולעזור לך לרפא.

לעומת זאת, כאשר יש לך להשיג משהו נהדר, יש לך תחושה מדהימה של שמחה שאתה רוצה לחלוק עם החברים שלך. לעתים קרובות מאוד, ההישגים באים לאחר שנים של מאמץ, וכאשר אתה סוף סוף להגיע למטרות אלה, אתה רוצה את החבר שלך שם כדי לעזור לך לחגוג ולהכיר את העבודה הקשה שאתה כבר שם.

אם החברים שלך לא נמצאים בסביבה עבור אחד משני המצבים האלה, או אפילו אם אתה מרגיש שהם באמת לא מבינים למה אתה עלול להרגיש אחרת על החיים שלך אחרי זה, ידידות שלך עלול להסתיים.

מה היית עושה אחרת עם ידידות שהסתיימה? שתף את המחשבות שלך איתנו.

הישאר מעודכן על החדשות האחרונות של ידידות ולמד עוד על מפגש אנשים חדשים, יצירת חברויות, ושמירה על חברים גדולים בחיים שלך. הירשם שלנו חינם ידיעון הידידותהיום!

No Replies to "אירועים שבדרך כלל מתכוונים לסוף הידידות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1