איך להתמודד עם בדידות בחגים

איך להתמודד עם בדידות בחגים

אמנם זה אמור להיות זמן עליז של השנה, אנשים רבים מוצאים את עצמם במאבק רגשות של בדידות במהלך עונת החגים. ואם אתה כרגע ללא אחד, חגיגות החג, מסיבות וחגיגות יכול להיות אפילו יותר מאתגר, לא נוח ומבודד, כפי שאתה עלול להרגיש לחץ נוסף או פסק דין שאתה לא כרגע עם מישהו מיוחד. בנוסף, אתה עלול להרגיש עצוב, נבוך או מאוכזב כי אין לך מישהו בעל משמעות בחיים שלך ברגע זה ממש, ואת מסתובבת מתחת לדבקון לבד יכול לגרום לך להרגיש כאילו אתה מפסיד על מה העונה כולה.

למרבה המזל, יש ארבע דרכים עיקריות שאתה יכול למנוע בדידות במהלך עונת החגים והיכו את בלוז חג עם צבעים מעופפים. זכרו, את הכדור של ראש השנה עשוי להיות ירידה, אבל זה לא אומר כי הביטחון שלך צריך.

1. להקיף את עצמך עם אנשים שמתייחסים אליך טוב

במהלך עונת החגים, ייתכן שתרגישו מחויבים או מעודדים לבזבז זמן עם אנשים שאתם לא אוהבים במיוחד, ותחושות של בידוד ובדידות יכולות להתחיל להתרחש. למעשה, זה יכול להיות נכון במיוחד כאשר אתם צריכים להתמודד עם אלה אנשים ללא פלוס אחד לצד שלך. עם זאת, במקום להרגיש מחויבת לבזבז את זמנך עם אנשים השייכים לרשימה "שובב", אתה צריך לעשות מאמץ אמיתי כדי להקיף את עצמך עם מי להתייחס אליך בכבוד, חסד, וכבוד. למעשה, לצאת את הדרך שלך להסתובב עם ולדבר עם בני משפחה, חברים, ואנשים חשובים אחרים בחיים שלך שיש להם את האינטרס שלך בלב הוא המפתח להילחם בלוז החג.

2. לא לבודד את עצמך

על פי השורות האלה, אם אתה נאבק בדידות בחגים, חשוב לך להישאר עסוק ולהמשיך לעסוק בפעילויות ובפעילויות משמעותיים ומשמעותיים לך - גם אם אין לך אחר משמעותי. ובעוד האינסטינקט הראשון שלך יכול להיות להתרחק מאחרים במהלך תקופה זו של השנה ואת הירידה הזמנות למפגשים מאז אתה כרגע רכיבה סולו, זה רק הולך לעשות את תחושת הבדידות שלך גרוע יותר.

אז במקום להישאר ולסגור את העולם החיצון, אתה צריך לעשות מאמץ אמיתי להמשיך לעסוק התשוקות שלך ועיסוקים לדחוף את עצמך מתוך אזור הנוחות שלך על ידי אומר "כן" לעתים קרובות יותר - גם אם זה אומר לעשות משהו על ידי עַצמְךָ. למעשה, כאשר אתה עושה מאמץ מרוכז להישאר חברתי במהלך עונת החגים, אתה מעלה את הסיכוי שלך לפגוש אנשים חדשים ומעניינים שיכולים להעשיר את החיים שלך.

3. להזכיר לעצמך להישאר חיובי ו אופטימי

צעד נוסף במאבק נגד בלוז החג הוא לשמור על גישה חיובית. אחרי הכל, אם אתה מרגיש כאילו אתה אף פעם לא הולך לפגוש מישהו, כי אתה תמיד הולך להיות לבד במהלך החגים והם ירוקים עם קנאה כי לאחרים יש משמעותי אחר במהלך תקופה זו של השנה, רגשות אלה הולכים כדי להוביל את בלוז חג. ועוד יותר מדאיג, שיש לך השקפה שלילית רק הולך לגרום לך להרגיש אפילו יותר מבודדים, חרדים, לבד. מצד שני, אם אתה בוחר להישאר חיובי, לעסוק במה העונה יש להציע ולהכיר כי אתה לא נועדו לחיים כמו הדוד סקרוג, כי אתה באמת לפגוש מישהו, אתה יכול לשמור על בדידות החוצה תוך הבאת בשמחה, שמחה ואופטימיות.

 

4. להבין שכל אחד מרגיש בודד מעת לעת

עם זה בחשבון, כדי להדוף את בלוז החגים, חשוב כי אתה לא קשה על עצמך וכי אתה מבין כולם מרגישים בודדים לפעמים. על פי השורות האלה, אתה לא צריך להיות כועס על עצמך כי אתה מתמודד עם תחושות של בדידות, כפי שזה נורמלי לחלוטין טבעי לחוות את הרגשות האלה לאורך כל החיים שלך. וכל עוד אתה מזהה שלכל אחד יש ימים טובים וימים רעים, תוכל לנהל את הרגשות שלך בצורה טובה יותר. למעשה, לקבל את זה כי זה בסדר להרגיש בודד הוא למעשה צעד חשוב לקראת הלחימה לכבוש בדידות במהלך עונת החגים. במילה אחת, בזמן שיש לך רגעים שבהם אתה מרגיש בודד, זה הכרחי להכיר בכך שאתה לא היחיד שחווה את זה.

ובעוד שזה עלול להיות קר בחוץ, חשוב שאתה לא קר או אכזרי לעצמך.

No Replies to "איך להתמודד עם בדידות בחגים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 + = 21