רעיונות כיצד רוק יום הידידות – החברים שלך תודה!

יום הידידות הוא יום ראשון הראשון בחודש אוגוסט ועוזר לנו לזכור את החברויות החיוביות בחיינו. ידידות יום חגיגות יכול לנוע בין מתנות קטנות ברכות לילה בחוץ על העיר. הנה כמה רעיונות דרכים לחגוג בדרך שלך.

רעיונות כיצד רוק יום הידידות - החברים שלך תודה!

פאתג 'י אינק / Getty תמונות

בעולם של היום, אנחנו כל כך עסוקים כי חברויות לפעמים לקחת במושב האחורי. תביא את הידידות חזרה לחזית על ידי לקיחת כמה שעות מחוץ היום שלך לבלות עם החבר שלך.

בחר פעילות המאפשרת לך להתעדכן אחד עם השני וגם ליהנות. זה עשוי להיות שונה עבור כל קבוצה של חברים. חלקם עשויים ליהנות כמה שעות בבית הקפה, אחרים אולי ירצו לנסות משהו שהם מעולם לא עשו (צניחה חופשית?), בעוד חברים אחרים אולי רק רוצה להתרברב עם ארוחת ערב נחמד במסעדה האהוב.

יתרה מזאת, להפוך את החברות תאריכים עדיפות קבועה עם החברים שלך.

02
של 05

הערות והודעות מתחשבות

ID-100125899.jpg

תמונה באדיבות marin / FreeDigitalPhotos.net

רוח יום הידידות היא על כיבוד החברים שלך, אבל זה לא אומר המחווה צריכה להיות מסובכת או מעורבים. הנה כמה רעיונות על איך לתת לחבר שלך לדעת שאתה חושב עליהם:

 • פרסם קישור וידאו של שיר מיוחד אל קיר הפייסבוק שלהם.
 • ציוץ פתק קצר על למה הם חבר נהדר.
 • כתוב לחבר שלך הערה מדוע החברות שלהם אומר לך כל כך הרבה. תהיה ספציפי. לדוגמה, במקום לומר "אתה חבר כל כך גדול", אומר משהו כמו, "אני מעריך כמה אתה עוזר לי עם הילדים", או "הלילות שלנו יום שלישי קפה הם החלק הטוב ביותר של השבוע שלי."
 • כתוב כמה זיכרונות מיוחדים על פיסות נייר קטנות, והכניס את כולם בצנצנת. החבר שלך יכול להוציא פתק בכל שבוע. או יותר טוב, ליצור יומן זיכרון עבורם. זה קל לעשות.
03
של 05

מתנות קטנות

רעיונות כיצד רוק יום הידידות - החברים שלך תודה!

תמונות

מתן מתנה זולה היא עוד דרך לחגוג את יום הידידות. בהזדמנות זו, מתנה קטנה אך מתחשבת יכולה לעשות השפעה גדולה אף יותר מזו שעולה הרבה כסף. כמה רעיונות על מה שאתה יכול לתת כוללים:

 • תמונה יקרה של שניכם במסגרת שהם יכולים לשמור על השולחן שלהם או כמה תמונות ישנות של לך מסגרת דיגיטלית. זוהי מתנה טובה במיוחד אם החברות שלך יש קצת היסטוריה, שכן שינוי תסרוקות לבד מספיק כדי להביא חיוך (או להתכווץ).
 • החבר האהוב עליך לטפל אפוי ביד ולשים בתיבה עם נייר טישו.
 • ספר מתנה ידידות.
 • מתוך תיבת תוצרת בית עם הרבה מחשבה לשים את זה.
04
של 05

צמיד חברות

חֲבֵרוּת Bracelet

צמידי ידידות הם דרך טובה לתת לחבר לדעת שאתה חושב עליהם.
דניאל שיהאן צלמים / Getty Images

צמידי ידידות חוזרים לסגנון למבוגרים ולילדים כאחד. צמידי מעצבים אף נצפו על מפרקי הסלבריטאים, מה שמסייע לחזק את טבעם הרב-תכליתי.

אתה יכול לתת לחבר שלך צמיד high-end, ליצור כיף אחד מאפס, או אפילו להשתמש בהם במגוון דרכים מלבד תכשיטים. הם דרך מתחשב לתת חבר יודע שאתה אכפת ביום ידידות.

05
של 05

שמור על רוח יום הידידות כל השנה

483596063.jpg

לחגוג את יום הידידות כל השנה.
מונאשי אלונסו / גטי

הדרך הטובה ביותר לחגוג את יום הידידות היא לשמור על רוח היום לאורך כל השנה. לטפח את הידידות שלך ללא הרף, לפתור התנגשויות במהירות, ולוודא שאתה מקדיש את הזמן הדרוש כדי להפוך את ידידות מוצלחת גם כאשר אתה עסוק. יום הידידות הוא תזכורת כי חברים הם חלק חשוב של חיים בריאים ומאושרים, אז לשאת את המחשבה הזאת ולתת לו להראות את הפעולות שלך.

No Replies to "רעיונות כיצד רוק יום הידידות - החברים שלך תודה!"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 56 = 59