ציטוטים נהדר לשמור לך חיובית על החיים וחברויות | insightyv.com

ציטוטים נהדר לשמור לך חיובית על החיים וחברויות

ציטוטים נהדר לשמור לך חיובית על החיים וחברויות

אל תהיה דבי Downerie! אף אחד לא אוהב להיות סביב מישהו שיש לו יחס רע על החיים. בה בעת, התמודדות עם עליות ומורדות של ידידות יכולה לפעמים להיות גרר. אז איך לאזן את זה?

ראשית, יודע כי אחיזה על הבעיות שיש לך עם חברויות באמת לא עוזר לך להרגיש טוב יותר. במקום זאת, הקף את עצמך עם אנשים חיוביים וציטוטים שיכולים להזכיר לך בקלות להתמקד בטוב.

הדפס כמה מן אלה ולפרסם אותם המראה שלך, ההלבשה, או מגירה השולחן. שמור אותם קרוב, כך שאתה יכול לעצור את עצמך כאשר אתה מרגיש שלילי tirade מגיע על.

ראלף וולדו אמרסון

“השמש זורחת ומחממת ומדליקה אותנו ואין לנו סקרנות לדעת למה זה כך, אבל אנחנו שואלים את הסיבה של כל רע, כאב, רעב, יתושים ואנשים טיפשים.”

אני מודה בזה, אני אשם בתהייה למה כשאנשים פגעו בי. כשהם נחמדים אלי ועושים דברים יפים, אני מעריך את זה, אבל אני לא תוהה למה. אני חושב שזו הסיבה שאני נהנה זה ציטוט כל כך הרבה. כשזה מגיע לידידות, אנשים יאכזבו אותך ויפגעו בך. זה יכול להיות מזעזע לדעת שחבר בגד בך.

אבל במקום לתת הבגידה לשנות את הדרך שבה אתה מתקרב ידידות, אתה יכול להתמקד על אנשים טובים בחיים שלך. אלה שהיו שם בשבילך ותמכו בך. אם תשנה את המיקוד שלך לחלקים טובים של ידידות, זה יהיה ממש לעזור לך כפי שאתה פוגש אנשים חדשים, כי אתה תהיה להציע את החלקים הטובים ביותר של האישיות שלך, בניגוד שאלות זועמות ומרירות כי לרדוף אותך.

תומאס אלווה אדיסון

“הזדמנות הוא החמיץ ביותר כי הוא לבוש בסרבלים נראה כמו עבודה.”

חברויות לוקחות עבודה, וציטוט זה של אדיסון מזכיר לי שפגישה עם אנשים חדשים היא לא תמיד דבר קל. כדי למצוא חברים חדשים, אתה צריך להיות מעורב בפעילויות, לעזוב את אזור הנוחות שלך, ולעשות שיחה עם אנשים שאתה לא יודע טוב מאוד עדיין.

זה הרבה עבודה. אבל עם חברויות, אין תיקונים מהירים.

אותו הדבר נכון עם שמירה על חברויות. עבודה באמצעות קונפליקט, התנצלות, תמיכה חבר שלך, והידיעה מתי לעבור הלאה מהם הוא הרבה מאמץ. אבל כל דבר בחיים שווה לעשות עבודה, ובמקרה של חברויות, זה בהחלט שווה את זה.

פרנצ’סקה רייגלר

“אושר הוא גישה, או שאנחנו עושים את עצמנו אומללים, או מאושרים וחזקים, כמות העבודה זהה”.

זה ציטוט אני מודפס לפני שנים מחובר למחשב שלי. הוא עדיין שם, וכל יום אני קורא אותו ומבין עד כמה הוא אמיתי. רק תחשוב על כל האנשים האלה שמתלוננים ויבב כל הזמן. הם נותנים שלהם negativity הרבה אנרגיה.

כולנו רוצים לפרוק מעת לעת או לדבר על דברים כאשר אנחנו עצובים או מאוכזבים. אבל מה שאני מדבר עליו זה האנשים שנותנים שליליות כל כך הרבה מאמץ, הם טרודים מכדי לחשוב בצורה חיובית. הם מבלים הרבה עבודה עושה את עצמם אומללים כפי שהם היו אם הם התמקדו אושר.

ויליאם ג’יימס

“בכל פעם שאתה בסכסוך עם מישהו, יש גורם אחד שיכול לעשות את ההבדל בין פגיעה במערכת היחסים שלך והעמקת אותו.

ציטוט זה באמת פוגע בבית כאשר אתה חושב על חברויות, במיוחד כשמדובר טיעונים. קונפליקט הוא למעשה דבר בריא אם אתה מטפל בו כראוי. אם אתה יכול לדבר על הדברים שפגעו בך עם חבר ולעשות את זה בצורה טובה, יהיה לך קל יותר לעבוד על דברים.

אותו הדבר נכון כאשר אתה זה שפגע במישהו. גם אם אתה לא מתכוון לזה, אתה צריך להכיר את הרגשות של חבר שלך להקשיב למה שיש להם לומר, כך שאתה יכול גם להמשיך הלאה. גישה פירושה הרבה במצבי סכסוך.

נפוליאון היל

“כאשר תבוא תבוסה, לקבל את זה כאות כי התוכניות שלך לא נשמע, לבנות מחדש את התוכניות האלה, ולהפליג שוב לכיוון המטרה הנחשק שלך.”

ציטוט זה מזכיר לי שכאשר מדובר בבניית חברויות, לפעמים אתה פוגש אנשים שאינם מעוניינים בך.

זה יכול להיות מאכזב, אבל אתה יודע מה? שם הם אנשים שרוצים להיות חבר שלך, אז לא נותנים את אלה שאינם מעוניינים מחשבה שנייה.

וינסטון צ’רצ’יל

“היחס הוא דבר קטן שעושה הבדל גדול”.

אם מישהו אחר היה אומר את זה, הייתי מתעלם מהציטוט. אבל וינסטון צ’רצ’יל, בעיני, הוא דמות גדולה מהחיים. רק לדעת עד כמה משמעותי הוא חושב היחס עושה די השפעה, לא? להיות יותר אסיר תודה, כנה בעדינות, וחיובית יכול לשנות את היחסים שלך בצורה ממש גדולה.

No Replies to "ציטוטים נהדר לשמור לך חיובית על החיים וחברויות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 7 =