אתה יכול לעשות את זה! טיפים לביצוע שיחה קטנה עם זרים | insightyv.com

אתה יכול לעשות את זה! טיפים לביצוע שיחה קטנה עם זרים

אתה יכול לעשות את זה! טיפים לביצוע שיחה קטנה עם זרים

ביצוע שיחה קטנה עם זרים נדרש אם אתה רוצה להכיר אנשים ולהיות חברים. תחשוב על זה, כל אחד החברים שלך היה זר לך בשלב כלשהו בחיים שלך. אבל עדיין, לדבר עם מישהו שאתה לא באמת יודע עדיין יכול להיות מרתיע. 

זה שונה מפטפט עם זר מאשר אנשים בתפקידים עסקיים או מסיבה משפחתית, למשל. אבל האנשים שאתה רואה בחוץ איפשהו במהלך השגרת היומיומית שלך הם מועמדים הפרימאטים לידידות.

מכיוון שאתה לא יודע שום דבר עליהם, לבחור נושאים כלליים ולהשתמש כמה יסודות לדבר קטן לאט לחפור עמוק עד שתוכל להתחבר על נושא שבו ייתכן שיהיה עניין משותף. 

כיצד לשבור את הקרח ולעשות שיחה קטנה

לשוחח עם זרים נותן לך בפועל עבור אותם פעמים בחיים שבו תצטרך לעשות רושם נהדר באמת. אם אתה רגיל לדבר עם אנשים על בסיס שגרתי, אתה לא תהיה מעד כאשר אתה עצבני.

כמו כן, כפי שוויל רוג’רס אמר פעם, “זר הוא רק חבר שלא פגשתי עדיין”. אתה אף פעם לא יודע איך חברות יפתחו, אז זה רעיון טוב להיות מוכן לעשות את רוב ההזדמנות. הנה כמה icebreakers שפועלים היטב עם זרים.

תגובה על משהו בחדשות

זכור, המטרה שלך להזכיר פריט חדשות היא למצוא משהו חיובי כדי לבנות שיחה יותר ב. הימנע נושאים כמו פוליטיקה, מין, או דת, כמו נושאים אלה מתאימים יותר לשיחה בין חברים.

במקום זאת, להעלות נושא פופולרי כי כבר מקבל הרבה משחק בחדשות.

זה רעיון טוב לקרוא את העיתון או לגלוש באינטרנט כדי לבדוק את הנושאים האחרונים לפרסום לפני שאתה עוזב את הבית אז אתה מוכן עם משהו להגיד.

משלימים פריט אביזר

טקטיקה נוספת לפתיחת שיחת חולין היא להחמיא את האביזרים שמישהו לובש: תכשיטים, משקפיים, ארנק, נעליים, שעון, עניבה, חפתים, סיכות וכו ‘.

הימנע להעיר הערה על הבגדים של מישהו או המראה הכללי כפי שהוא יכול לבוא כאילו אתה משחק מוזר או להכות אותו או אותה. ביצוע תגובה אמיתית על אביזר הוא הרבה יותר מקובל.

שאל על המכשיר שלהם

כולם נראה שיש טלפון סלולרי, מחשב, או גאדג ‘ט אחר על היד בימים אלה, אז לשאול מישהו אם הם משתמשים באוזניות iPhone או Bluetooth וכיצד הם אוהבים את זה. הם עשויים להגיד לך אם הם יקנו את אותו הדבר שוב או לתת לך את השם של גרסה אחרת הם יכולים להמליץ ​​במקום. אנשים נהנים לדבר על הגאדג’טים שלהם, כך שזה לא יהיה קשה לגרום להם להיפתח.

צ’אט על מזג האוויר

מזג האוויר הוא הזכיר לעתים קרובות משהו שאתה צריך להימנע בעת ביצוע שיחת חולין, אבל אני חושב שזה עדיין פותחן טוב עם זרים אם אתה משתמש בפירוט כלשהו. במקום לומר, “מזג אוויר נעים יש לנו”, במקום זאת, “איזה יום חם התברר, מה את עושה היום אחר הצהריים, את מסוגלת לצאת וליהנות מזה?”

או לשאול אותם על משהו הקשור למזג האוויר, כמו: “לא הצלחתי לברר אם יורד גשם, יש לנו פיקניק שעולה, אז אני מקווה שלא, האם קיבלת את התחזית? “

המלצות מסעדה

שאל מישהו אם הם יכולים להציע מסעדה טובה לארוחת צהריים או ארוחת ערב. תגיד משהו כמו, “אני לוקחת את ידידי לארוחת צהריים ליום ההולדת שלה מחר, האם אתה מכיר מקום טוב? “שאלתי. או, “אנחנו צריכים למצוא מקום מהנה אבל במחיר סביר לקחת את אמא שלי ליום ההולדת שלה. האם יש לך הצעה?”

לשאול היכן לאכול בדרך כלל לבקש ממישהו לתת לך את הסקופ על המקומות האהובים עליהם, אשר בדרך כלל מגיע המצורפת עם מידע אישי יותר, כגון הצדדים הם תכננו שם, העובדה שהם הולכים לשם כל שנה לאירוע מיוחד, או למה הם אוהבים את האווירה. הם עשויים להמליץ ​​על מסעדה ואז להוסיף, “אנחנו הולכים לשם כל הזמן!” או “פשוט לקחנו את דודה שלי בשבוע שעבר והיא אהבה את זה”. אתה יכול לשאול אותם שאלות נוספות על סמך מה שהם אומרים, וזה יעזור לך להמשיך את השיחה.

לא כל שיחה יש לך עם זר תוביל ידידות לאורך הקו, אבל אז שוב, אתה אף פעם לא יודע.

No Replies to "אתה יכול לעשות את זה! טיפים לביצוע שיחה קטנה עם זרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    34 − 24 =