איך לעבד ידידות כאשר אתה כבר הלך רחוק מדי עם המילים שלך

איך לעבד ידידות כאשר אתה כבר הלך רחוק מדי עם המילים שלך

האם אמרת משהו שאינך יכול לקחת בחזרה? כולנו עשינו את זה לפחות פעם אחת עם חבר. אלה לא אמירות "אופס" רגעי (שבו אתה אומר משהו מטומטם ופוגע ללא משמעות כדי לגרום נזק), אבל דברים מגעילים, שליליים (גם אם הם נכונים) כי אתה יודע הולכים לגרום לחבר שלך כאב או כאב לב.

אתה יכול, למשל, לספר את הסוד של החבר שלך מול קבוצה, לעשות הערה snarky כי היה צריך להיות כל הזמן, או לחשוף ביטחון כי יהיה להביך את החבר שלך.

כחבר, אתה יודע את הכפתורים החמים בחייו של חבר שלך ועליך לעשות כל שביכולתך כדי למנוע את הגדרתם.

ברגע שאתה אומר משהו כזה, אתה לא יכול פשוט לומר "אני צוחק" או "לא ממש התכוונתי לזה". החבר שלך יידע יותר. אתה גם לא יכול לסובב אותו ולנסות להאשים את החבר שלך של לקחת את זה בצורה לא נכונה.

סביר להניח שאתה יודע את הדברים שיגדירו את החבר שלך, וכאשר אתה מביא אותם אתה צריך לקחת אחריות על מנסה לגרום כאב רגשי עבור החבר שלך. אולי יש סיבה שאתה מרגיש צורך לעשות את זה. אולי אתה כועס עליהם על משהו או מרגיש שהם היו רשלנים באופן שבו הם התייחסו אליך. אתה לא צריך לקבל התנהגות שמפריעה לך, אבל אומר משהו פוגע אפילו את הציון היא לא הדרך ללכת.

הנה מה לעשות אם כבר חצית את הקו.

לְהִתְנַצֵל

התנצלות כנה היא המפתח להשגת מעבר fas pas מילולית.

אתה לא יכול להעמיד פנים שאתה לא יודע חבר שלך הולך להיעלב מה שאמרת או שאתה לא התכוון לזה שלילי. התנצלות טובה יכולה לעזור לך גם להגיע מעבר מה מחזיק אותך בחזרה מלהיות כנים, חברים מחוברים.

לפני שאתם מתנצלים, קחו נשימה עמוקה. תן לו כמה רגעים, אז אתה מתנצל מהלב ולא פשוט להגיב על מה שקורה בינך לבין החבר שלך.

לא עושים תירוצים

חברים במקום אחד בדרך כלל להתעסק כשזה מגיע לנוע קדימה אחרי שאמר את הדבר הלא נכון אחרי ההתנצלות. הם עשויים לקחת אחריות ולספק התנצלות כנה ולאחר מכן בצע את זה עם תירוץ, כמו:

  • "טוב, אתה יודע מה שאמרתי היה נכון."
  • "הייתי משוגע, לא ממש התכוונתי לזה".
  • "אמרת לי דברים כאלה".
  • "לא הבנתי שאתה הולך להתרגז כל כך על זה."

אל תכתמי את ההתנצלות שלך בתירוץ. אם החבר שלך לא יקבל את ההתנצלות, אז אתה צריך לעבוד דרך דברים עד שזה יכול לקרות.

תן לחבר שלך זמן כדי לעבד את התגובה שלהם

לפעמים חבר יגיב מיד כאשר אתה אומר משהו לא בסדר, ולפעמים זה לוקח קצת. כולם שונים. לעולם לא מצפה לחבר שלך רק "להתגבר על זה" מהר ככל שאתה חושב שאתה תהיה אם המצב היה הפוך. כולם שונים. Introverts, במיוחד, ייתכן שיהיה צורך קצת זמן רק לחשוב על מה שקרה לפני שהם באמת יודעים איך הם מרגישים לגבי זה.

אתה עלול מיד להבין שאמרת משהו לא בסדר ולהתנצל, רק כדי להיות חבר שלך מהנהן בהסכמה. אולי אתה חושב שזה נגמר, אבל אולי זה באמת לא. תן לחבר שלך זמן מה לעבד הכל, ממה שנאמר על התנצלותך ועל כל דיון שעלול לקרות לאחר מכן.

אבל לא יותר מדי זמן! אם החבר שלך מתחיל להתרחק ממך, לעשות מאמץ כדי לשים את הדברים הנכונים.

קבל את זה ידידותך עשויים להשתנות לצמיתות

זה יהיה נחמד אם נוכל תמיד לתקן את החברויות שלנו, אבל יש כמה דברים שאמרו פעם, לעשות נזק בלתי הפיך למערכת היחסים. אם זה המקרה, החבר שלך עשוי להחליט לא להמשיך עם הידידות, או לשמור אותך בזרוע.

קבל את זה לכל הפחות, החבר שלך אולי צריך לבנות אמון איתך שוב. אולי הם יהיו שמורים יותר זמן ולא לשתף את הסודות שלהם או רגשות אמיתיים על דברים מסוימים עד שהם בטוחים שאתה לא לזרוק אותו בחזרה אליהם בשלב כלשהו.

זה יכול להיות מתסכל כאשר אתה מצטער על משהו שעשית ועדיין החבר שלך עדיין לא יכול לסלוח לך. או אפילו כאשר הם סולחים אבל הם לא יכולים לשכוח לגמרי מה קורה.

אבל לתת לזה זמן, ולהמשיך להראות לחבר שלך כי אתה מעריך את החברות שלהם רוצה להתייחס אליהם בכבוד.

No Replies to "איך לעבד ידידות כאשר אתה כבר הלך רחוק מדי עם המילים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 + = 89