על הצד הביישני? אתה עדיין יכול לעשות חברים בקלות – הנה איך

על הצד הביישני? אתה עדיין יכול לעשות חברים בקלות - הנה איך

שלום אנשים ביישן! אתה בטח קורא את זה כי אתה יותר נוח עם העולם המקוון מאשר עם אנשים הפגישה פנים אל פנים. ואם אתה ביישן, אתה כנראה מקבל טועה להיות מופנם. אבל להיות ביישן זה לא אותו דבר. סוזן קין, מחברת שקט: כוחו של Introverts בעולם זה לא יכול להפסיק לדבר, אומרת בבלוג שלה כי "ביישנות היא הפחד של שיפוט שלילי, ואת ההפנמה היא העדפה של סביבות מינימלי מגרה."

במילים אחרות, אתה יכול להיות מוחצן ביישן. או, אתה יכול להיות מופנם ביישן. אבל ביישנות ואינטרוורסיה אינן ניתנות להחלפה. עכשיו שאתה יודע את זה, אתה יכול לזהות טוב יותר את הביישנות שלך ואיך אתה יכול להתמודד עם זה כשמדובר מפגש אנשים חדשים.

 

דגש על מפגש אנשים באמצעות פעילות

אם ביישנות היא אכן פחד משיפוט שלילי, אחת הדרכים להילחם בזה היא למצוא פעילויות שבהן ההתמקדות אינה עוסקת בשיחה מיידית אלא בפעילות עצמה. בדרך זו, תוכל לשוחח בצ'אט במינונים קטנים לאט לאורך זמן. במקום לחוש לחץ להתחבר, אתה מוזמן לעשות זאת כחלק מהפעילות המשותפת לך עם כל האחרים שם. פחד משיפוט במקרה זה, מוגבל.

פעילויות מסוימות לנסות:

 • קבוצות ספרים: המיקוד הוא על הספרים שאתה קורא ולא עלייך. מה עוד, מועדוני הספר יש הרבה מופנם בהם, אשר יאפשר לך להישאר שקטים בלי להרגיש מוזר. אתה יכול להוסיף את דעותיך או פשוט להקשיב למה ביישן אחרים. כך או כך, אתה תהיה חלק בפעילות יהיה מפגש אנשים לאט חודש אחר חודש.

   

  • התנדבות: איזו דרך טובה יותר לקחת ממך את המוקד מאשר על ידי נותן את הזמן עבור סיבה? סיוע לאחרים גם מגביר את ההערכה העצמית שלך.

   

  • ספורט: משחק ספורט גורם לך חלק מצוות. זה כשלעצמו נותן לך "ב" עם אנשים חדשים.

   

  • קבוצות הכנסייה: להתערב בכיתה או לימוד התנ"ך יעזור לך ללמוד על האמונה שלך כמו שאתה פוגש אנשים חדשים.

    

   • כיתות: מחלקה היא תמיד דרך טובה להכיר אנשים חדשים משום שתרחיב את דעתך, תלמד משהו חדש ותנהל אינטראקציה עם אנשים בפרויקטים.

    

   להיות איפשהו רגיל

   אחת הדרכים להרגיש בטוח יותר היא לעתים קרובות את אותם מקומות לעתים קרובות. בדרך זו, אתה תהיה יותר נוח בסביבתך וכאשר אנשים חדשים מגיעים אתה תהיה אחד שיודע את הסביבה טוב יותר מאשר הם עושים.

   לדוגמה, אם אתה הולך לבית קפה בכל בוקר, אתה בסופו של דבר מכיר את האנשים שעובדים שם לקוחות קבועים לפי המראה. תוכל לומר בביטחון בוקר טוב אליהם או להתקשר אליהם בשמם. זה עוזר לך להכיר אותם, וגם מאפשר לך להרגיש יותר נוח לשוחח עם אנשים חדשים גם כן.

   כמה פעילויות לנסותYou

   • להסתובב במכבסה בשעה קבועה, אומרים כל יום שבת בבוקר.
   • קח את אותו שיעור בבית כושר כל שבוע.
   • לך לבית קפה באותו יום לפני העבודה. לאפשר מספיק זמן לשבת, ליהנות מהמשקה שלך, ולקחת את הסביבה שלך.
   • לעתים קרובות מסעדה מקומית וביקש לשבת במקום שבו יש יותר אנשים. אתה יכול לפגוש כמה קבועים בדרך זו.

    

   רק כמה ביישן אתה?

   רוב האנשים חווים ביישנות ברמה מסוימת בהתאם למצב.

   לדוגמה, איש עסקים יוצא דופן עלול להסס לפני הכניסה לאירוע הרשת, מרגיש ביישן על אנשים מתקרבים מציגה את עצמו. או אישה חד פעמית שבדרך כלל אין לה בעיה לדבר עם זרים ירגישו התקף של ביישנות לפני השתתפות מיקסר או הולך על תאריך.

   אבל המשך הביישנות קשורה בדרך כלל עם עוד נושא הערכה עצמית. אם אתה יכול לעבוד על הערכה עצמית הכוללת שלך ייתכן שתוכל לעזור ביישנות ביישנות המונע ממך לעשות חברים. זכור, עם זאת, כי אתה עלול להרגיש קצת ביישן תמיד במצבים מסוימים, וזה בסדר.

   לעשות ברית עם עצמך כי אתה תצא מאזור הנוחות שלך בצעדים קטנים (כמו מחייך על שלושה אנשים, לשאול שאלה של מישהו באירוע, או להכות שיחה עם לפחות אדם אחד) ואחרי שאתה עושה, אתה יכול להעריך איך אתה מרגיש.

   לעתים קרובות, רק לדבר עם אדם אחד באירוע יכול להגדיל את רמת הביטחון שלך.

   No Replies to "על הצד הביישני? אתה עדיין יכול לעשות חברים בקלות - הנה איך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    28 − = 25