זה הכי טוב, הדרך הקלה ביותר לעשות חברים חדשים

זה הכי טוב, הדרך הקלה ביותר לעשות חברים חדשים

שאלה: מהי הדרך הקלה ביותר לעשות חברים?

עברתי כמה דברים, ואיבדתי הרבה חברים בשנים האחרונות. אני צריך להתחיל מחדש, אבל לפגוש אנשים חדשים נראה כל כך קשה עכשיו. אני באמצע שנות ה -30 שלי, ותוהה מה הדרך הטובה ביותר ליצור חברים חדשים?

תשובה:

זה לא נדיר עבור מישהו בגיל שלך (30s ו 40s) כדי לחפש חברים חדשים. ככל שאנו מזדקנים, חיינו (ואלה של חברינו) משתנים, וייתכן שנצטרך להתקדם ולפגוש אנשים חדשים.

לדעתי, הדרך הטובה ביותר להכיר אנשים חדשים (ולכן, ליצור חברים חדשים) היא דרך פעילויות. ככל שיותר אנשים אתם באים במגע עם, סיכוי גדול יותר שיש לכם למצוא אחד או שניים שאתם באמת לוחצים. הפוך את המטרה להסתעף ולנסות דברים חדשים, וכתוצאה מכך תפגשו חברים חדשים.

דרכים לנסות פעילויות חדשות

ישנן דרכים רבות לנסות דברים חדשים. אחת הדרכים היא לחפש באינטרנט תחילה ולראות אילו סוגים של קבוצות אתה יכול ליהנות. קבוצות כמו Social Jane או Girlfriend Social עוזרות לך להתחבר עם נשים אחרות המחפשות ידידות, לדוגמה, בעוד שמיקום כמו Meetup.com מציג אירועים באזור שלך. ישנם מספר אתרים שיכולים לעזור לך להתחבר עם אחרים, וזה שימושי במיוחד אם אתה מישהו שהוא קצת חלוד על ביצוע שיחה עם אנשים חדשים.

דרך נוספת לנסות פעילויות חדשות היא לחפש שיעורים או אירועים בעיתון המקומי שלך, מכללת אזור, חדר מסחר או מרכז קהילתי.

אלה סוגים של מקומות יהיה לעתים קרובות לפרסם הודעות על דברים חדשים קורה באזור שלך. מצא אחד או שניים אתה חושב שאתה באמת רוצה, וללכת משם.

אם אתה לגמרי stumbleed עבור דברים לנסות, לתת קצת שיקול להתנדב. זה באמת אפשרות טובה אם, כפי שאתה מזכיר, אתה פשוט עבר אירוע חיים מרכזי.

זוהי דרך בשבילך לצאת מחוץ לניסיון שלך ולעזור לאדם אחר. זה יעזור לך לבנות הערכה עצמית ולתת לך ביטחון כשזה מגיע לעשות שיחת חולין ופגישה אנשים חדשים.

כיצד להתחבר עם אנשים ברגע שאתה מעורב עם קבוצה חדשה

כפי שאתה פוגש אנשים חדשים, כדי להיות בטוח יש גישה פתוחה וידידותית. אתה רוצה להיות סוג של אנשים שאנשים נמשכים באופן טבעי (במובן החברתי) ומישהו שמזמין שיחה. ככל שאתה נוח יותר בחיים שלך באופן כללי, כך יהיה לך טוב יותר להעביר מסר של פתיחות.

חשוב לציין כי כאשר משתתפים באירועים חדשים, לעשות את זה במטרה לנסות חוויה חדשה, ולא לבוא עם ידידות חדשה. זה שינוי פשוט היחס ייקח את הלחץ של השיחה. אם תנסה יותר מדי להתחבר, אתה תבוא מזויפת ונואשת. 

הפעילויות הטובות ביותר לבחור הן אלה שמאפשרות לך להיות עצמך ולתת האישיות שלך לעבור. בחר דברים המאפשרים לשוחח בצ'אט ולהכיר אחד את השני. אל תדאג אם חלק מחברי הקבוצה כבר מכירים אחד את השני. פשוט תמשיך להופיע וליהנות מהפעילות, ובסופו של דבר תפגוש אנשים בנפרד.

העצה הטובה ביותר? אל תוותרי!

מפגש אנשים חדשים הוא הצעד הראשון ביצירת חברויות. תתרכז רק לצאת החוצה ולעשות דברים חדשים הראשון, אשר יעזור לך להרגיש פחות בודד גם אם אתה לא מקבל חברים מיד. כפי שאתה לאט להגיע להכיר אנשים, המטרה של פעילויות קבוצתיות קטנות יותר, כך שאתה יכול להיות זמן לדבר עם אנשים להבין מי אתה באופן טבעי לחץ עם. חברויות יבוא, אבל זה יכול לקחת קצת זמן, אז לא מקבלים discouraged.

 

No Replies to "זה הכי טוב, הדרך הקלה ביותר לעשות חברים חדשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 − 37 =