דברים שאנשים עושים במקום להתנצל

דברים שאנשים עושים במקום להתנצל

מעשה של הצהרת "אני מצטער" הוא אחד חשוב. זה מסמל את הרצון שלך לקחת אחריות על הפעולות שלך, או על האופן שבו הפעולות שלך נתפס. הכרה זו מאפשרת לך ולחבר להתקדם ולתת את העבר ללכת.

עם זאת, אמנות ההתנצלות היא קשה לשלוט, במיוחד אם אתה רגיל לעשות דברים אחרים שאתה חושב או מסווה את הצורך בהתנצלות או "שווה" להתנצלות.

סירוב להתנצל הוא סוג של הכחשה יכול לפגוע חברויות שלך בטווח הארוך. לעתים קרובות, טיעונים קטנים מתעכבים פשוט כי חבר אחד לא יכול לומר את המילים "אני מצטער" למשנהו.

לפעמים פעולות אלה לקבל לעבור מחבר, במיוחד אחד זה ידוע לך זמן רב. עם חברים עייפים של חוסר היכולת שלך לומר שאתה מצטער, או עם חברים חדשים, אתה יכול מאוד לאבד הזדמנות שנייה אם אתה לדלג על התנצלות. הנה כמה דברים מטומטמים שאנשים עושים במקום להתנצל.

מעשה נחמד נוסף עבור בעוד לאחר טעות

כמה חברים מניחים שאם הם מטומטמים, חבר שלהם יסלח להם אם הם פשוט מתנהגים קצת יותר מאוחר אחר כך. הסיבה שזה לא עובד היא כי פעולות "נחמד" נתפסים אז ככזה. מה עוד, חבר עשוי לתהות למה אתה לא מתנהג כל כך יפה כל הזמן.

קנה מתנה קטנה מבלי להכיר כי כל דבר לא בסדר

לפעמים חבר יסתובב, ואז בפעם הבאה שהם יראו את החבר שלהם הם ייתנו מתנה קטנה, "חושבים עלייך" שהם טוענים כי "רק בגלל". שוב, הבעיה כאן היא כנות.

מעשים אקראיים אמיתיים של חסד מתנות אומר כל כך הרבה כי הם באים ללא ציפייה.

כאשר חבר רק רוצה לעשות משהו נחמד כי הם שמחים לקבל אותנו בחיים שלהם, את המתנה או מחווה (לא משנה כמה קטן) אומר הרבה. כאשר הם מנסים לגרום לנו להתעלם מהעובדה שהם פוגעים בנו או עושים טעות, המתנה (לא משנה כמה גדול) ייראה רדוד מזויף.

לך על ההתקפה

אנשים שיש להם קשה במיוחד להתנצל יכעס כי התנצלות צפויה ולאחר מכן lash החוצה באופן מילולי על האדם שהם כואבים. במקום לקחת אחריות על דברים, הם טוענים שהאדם האחר טועה או רק רגיש מדי. זה לא רק לא מסיים את הטיעון הנוכחי, זה מוסיף שכבה של טינה לידידות בכללותה.

לעשות בדיחה של השגיאה שלהם

בהתאם ידידות, עושה בדיחה של דברים במקום התנצלות יכול למעשה לעבוד. שני החברים צריכים להיות בעלי חוש הומור זהה, וזה עוזר אם האדם שהיה עוול מכיר את החבר שלהם טוב מאוד. רוב הסיכויים, חבר שמתבדח במקום להתנצל התנצל כראוי בעבר ושומר על אמון חבריו בהוקרה רבה.

עם זאת, עבור חברויות חדשות יותר, בעיה גדולה באמת, או טעויות חוזרות ונשנות, אדם צריך פשוט להתנצל בכנות ולא בדיחה.

כמה פעמים אתה רוצה להתנצל??

שמעת מישהו אומר, "כמה פעמים אני צריך להתנצל?" כאשר למעשה הם לא התנצלו בכלל? זה מישהו ברור כי הם צריכים להתנצל, ומרגיש כמו חרטה שלהם היא התנצלות מספיק.

חבר כזה יודע מה הם עשו ומצטער על זה, אבל לא יכול להביא את עצמם לומר את המילים "סליחה" קסום כי באמת לרפא לאחר קרע.

כאשר חבר עושה את זה, אתה יכול בעדינות לספר להם כי לשמוע את המילים "אני מצטער" אומר הרבה לך על מנת לסלוח ולהמשיך קדימה.

בסופו של דבר, בכל עת שאין התנצלות ראויה יש סיכוי שהנושא לא ייפתר, וייתכן שיופיע שוב בשלב כלשהו בעתיד. בנוסף, כאשר חבר אחד לא ממש אומר שהם מצטערים, זה משאיר את החבר השני מרגיש מאוד לא נרגז ומרעיש.

אם אתה יודע חבר שלך הוא כנה, לעבוד איתם על איך להתנצל, כך שאתה יכול גם לחזק את הידידות שלך.

No Replies to "דברים שאנשים עושים במקום להתנצל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    63 − = 61