הנה איך להתמודד עם זה שלילי, חבר זועף | insightyv.com

הנה איך להתמודד עם זה שלילי, חבר זועף

הנה איך להתמודד עם זה שלילי, חבר זועף

לכולנו יש חברים שהם שליליים. אז שלילי, למעשה, כי הם מביאים אותך למטה לא משנה מה אתה אומר. לאנשים האלה יש השקפה עמומה של החיים, תמיד מחפשים פגם עם אנשים ומצבים. הם downers מי להפיל את השיחה במסיבה או לגרום לך להרגיש רע אחרי ההוצאות איתם. 

בעת קביעת אילו סוגים של אנשים יעשו חברים גדולים, חשוב לציין מי עשוי להיחשב חבר שלילי.

חבר שלילי הוא קצת שונה מאשר frenemy בכך שהם באמת רוצים את הטוב ביותר עבורך, אבל הם מתמקדים downsides לכל מצב. לדוגמה, אם יש לך חדשות טובות, הם יחפשו את דבר אחד שעשוי להיחשב רע ולהתמקד בכך. כמו:

אתה: “זכיתי בלוטו!”
חָבֵר: “אתה פשוט צריך לשלם מסים על זה עכשיו.”

אוֹ:

אתה: “סוף סוף קיבלתי את העבודה החדשה!”
חָבֵר: “עכשיו תצטרך לעבוד כל כך הרבה שעות נוספות.”

חברים שליליים באמת לא יכול להיות שמח בשבילך כי הם לא יכולים באמת להיות מאושרים עבור עצמם. הם ייקחו את השמחה שיש לך ואת מזג זה עם הערות שליליות. חברים שליליים הם לעתים קרובות אלה “לזרוק” עליך ביותר, כלומר הם יבכו להתלונן לך על החיים שלהם לעתים קרובות יותר מאשר יהיה להם משהו חיובי לומר.

יש לציין כי חברים שליליים הם גם שונים מאשר שלילי לְהַשְׁפִּיעַ. השפעה שלילית היא מי שמעודד אותך לרפות או לעסוק בפעילות מסוכנת או מוסרית מבחינה מוסרית.

חברים שליליים נגד חברים רעילים

חברים שליליים נקראים לעתים קרובות רעילים בגלל הרגשות שהם מעוררים. לעתים קרובות מאוד חברים שליליים הם אלה שאנו מבלים הרבה זמן, אלה שאנחנו מנסים להגיע לראות את הטוב בחיים או במצבים. אמנם ייתכן שיש אנשים להסתדר טוב איתם, רוב האנשים ימצאו את החברים השליליים בחיים שלהם מתיש.

למרות זאת, לרובנו יש ידיד שלילי בחיינו. סקר אחד מצא כי 84% מהנשים ו 75% מהגברים הודו כי היה להם חבר רעיל בחייהם. חלק מהאנשים האלה מתייחסים כנראה למישהו שהוא שלילי. 

חבר שלילי עשוי להיות מישהו שתמך בך כשהחיים שלך היו רעים, אבל לא מצליחים למצוא את אותה רמת תמיכה ברגע שהמצב משתפר. הם המקוריים של “מצוקה אוהבת חברה” סוג של אנשים, אשר יכול להשאיר אותך מרגיש למטה ו sapped של אנרגיה.

במונחים של ידידות, חברים שליליים יכולים לקחת מחיר רגשי, וכתוצאה מכך זה לא נדיר עבור חבר אחד בסופו של דבר נמאס להתמודד עם זה ולסיים את הקשר. זה יכול לקרות כאשר מישהו רק רוצה למצוא positivity יותר בחיים שלהם ולהיות מאושרים. חבר שלילי עשוי לתהות “מה קרה”, כאשר באותו זמן החבר השני עלול להרגיש אשמה על הליכה מן הידידות.

 

דוגמאות:

“נאלצתי לבסוף להיפרד עם סאלי, היא היתה חברה שלילית כל כך שחששתי לראות אותה”.

“ג ‘ון ואני נהגנו להסתובב ולדבר על כמה אנחנו רוצים חברה, עכשיו כל מה שהוא עושה הוא להתלונן ולהגיד לי היחסים שלי עם ג’ יין לא יחזיק מעמד.

מי צריך חברים שליליים כאלה? “

 

No Replies to "הנה איך להתמודד עם זה שלילי, חבר זועף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    35 − = 27