כיצד (באמת) מצא חברים מקוריים באינטרנט

כיצד (באמת) מצא חברים מקוריים באינטרנט

פעם זה היה רק ​​אנשים ביישן מאוד או מופנם היו חברים באינטרנט או אנשים שהם דיברו בלעדי דרך האינטרנט. אבל זה השתנה, ורבים מאיתנו יש לחבק הפנימי שלנו חנון והרחיב את הרשת שלנו על ידי פיתוח חברויות מקוונות. ישנם יתרונות רגשיים רבים שיש חברים באינטרנט, אז למה לא להוסיף כמה למעגל החברתי שלך?

בדיוק כמו בעולם הלא מקוון, חברויות באינטרנט צריך לפתח באופן טבעי.

הדבר הטוב הוא כי קל יותר למצוא אנשים שיש להם את האינטרסים בדיוק כפי שאתה באינטרנט דרך הפרופיל שלהם ולא אדם, כי קבוצות נוטים להיות ממוקדים יותר. לדוגמה, פשוט להצטרף פורום עבור בעלי Schnauzer ישים אותך בקשר עם כמה אנשים אחרים שיש להם את הכלב אותו כמוך. אם כבר יש לך משהו כזה במשותף, רוב הסיכויים שאתה תוכל להתחבר הרבה יותר מהר.

מפגש חברים מקבוצת או פורום מקוון

חברים מקוונים ניתן למצוא בכל קבוצת אינטרנט אשר מניות האינטרסים שלך ותחביבים. האם חיפוש באינטרנט עבור שם התחביב שלך, למשל "קבוצות סריגה" למשל, ולראות מה עולה. אפשרות נוספת היא לאתר קבוצה ב- Yahoo או ב- Google. אתה יכול להתחיל על ידי עובר את הקטגוריות (למשל, בריאות, אמנות, בידור, וכו ') או לעשות חיפוש מתקדם יותר עבור שם התחביב שלך בפונקציה החיפוש קבוצה.

בעת הצטרפות לקבוצה, הקפד להציג את עצמך. לאחר מכן, לקרוא דרך כמה הודעות האחרונות כדי לקבל תחושה של אנשים המעורבים בקבוצה וכיצד הם מתקשרים. לדוגמה, האם הם שואלים זה את זה שאלות, לכתוב על נושאים אישיים, להציע ביקורת או נוחות? לכל קבוצה, גם לאלה הממוקמים בעולם הווירטואלי, יש "אישיות" משלה, ואם אתה רוצה להשתלב אתה חייב להבין איך היא פועלת.

חברים שמתחילים באינטרנט יכולים לעתים קרובות להפוך לחברים אמיתיים, וזה נכון במיוחד לגבי קבוצות שנוצרות באינטרנט. אנשים בדרך כלל רוצים להיפגש ולשתף את התחביב שלהם (במיוחד עם יותר פעילויות הקשורות לקבוצה) כדי להיות מוכנים בבטחה לפגוש את החבר שלך באינטרנט (ים) כאשר הזמן הנכון. 

מציאת חברים בפייסבוק

פייסבוק הקל על איתור קבוצות של עניין. כמה מהם מרוכזים סביב ידוענים והם הרחבה של מועדוני מעריצים. אחרים הם תחביבים אשר חולקים אינטרסים משותפים, כמו סקייטבורד, בישול, או אפילו תוכניות טלוויזיה.

לעשות חיפוש בפייסבוק תחת מונח החיפוש לפי בחירתך, או להסתכל דרך ההמלצות האתר מספק לך במיוחד בצד ימין של הבית שלך. שם, Facebook מפרטת מודעות מדפים שמחפשים יותר אנשים. המודעות ממוקדות לדברים ש'אהבת 'או להגיב עליהן.

להכיר חברים מקוונים באמצעות בלוגים ואתרי אינטרנט

אם יש בלוג או אתר שאתה נהנה לקרוא, להיות פרשן רגיל. הקפד להוסיף את השיחה עם הערות מתחשב ולא רק "הודעה יפה" או ההערה שלך עשוי להישלח דואר הזבל. בקרוב תוכלו לראות אחרים שגם להגיב באופן קבוע, ושניכם עשויים להכות שיחה אחד עם השני או אפילו עם בעל הבלוג.

אתה יכול גם לבדוק אתרי אינטרנט שתוכננו במיוחד כדי להכיר לך חברים חדשים. בעוד המטרה של אתרים אלה היא להציג לך כדי שתוכל להיפגש, אתה יכול פשוט להחליט כי ידידות שלך הוא הטוב ביותר באינטרנט, ואתה יכול להכיר אחד את השני ככה לפני הפגישה באופן אישי.

No Replies to "כיצד (באמת) מצא חברים מקוריים באינטרנט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 6 =