האם ידידותך צריכה לנצח? כמה מחשבות | insightyv.com

האם ידידותך צריכה לנצח? כמה מחשבות

האם ידידותך צריכה לנצח? כמה מחשבות

שאלה נפוצה שאני מקבל מהקוראים כאן היא על חברויות שמסתיימות. כלומר, מדוע ידידות אחת פתאום מסתיימת, כמעט ללא אזהרה? פרידה ידידותית יכולה להיות טראומטית, במיוחד כאשר היא לא החלטה הדדית. 

אחד הקוראים כתב בשאלה מדוע דברים עם החבר הכי טוב שלה הלך דרומה:

החבר הכי טוב שלי ואני מכירים אחד את השני במשך 3 שנים. שנינו התפללנו מאוד לחבר הכי טוב, כי לאף אחד מאתנו לא היו הרבה חברים ולא קרובים. כאשר פגשנו את הבנים, נדהמנו מכל מה שהיה לנו במשותף אפילו באותו שם באמצע. הפכנו לחברים הכי טובים מהר יותר כמו אחיות. אנחנו בני אותו גיל, בשנות ה -40 המוקדמות שלנו.

נהגנו לדבר כל יום ולהתחבר הרבה. עכשיו הכל השתנה.

במילים אחרות, מדוע חברויות לא נמשכות לנצח?

תשובה:

המונח BFF דחף את הרעיון כי חברים טובים, אפילו חברים הכי טובים, נועדו להיות בחיים שלך לנצח, או עד שאחד מכם יעבור. בעוד כמה חברויות לעשות תוחלת חיים שלמים, אחרים באים והולכים. חברויות משתנות כאשר חייך משתנים. לפעמים החיים של חבר מראות שלך, וכתוצאה מכך זה יותר קל להישאר חברים במשך זמן רב. חברויות אחרות עשויות להיעלם למשך זמן מה, רק כדי להשיב לעצמן כוח ולהתחיל מחדש מאוחר יותר.

אני חושב שהדבר הכי קשה לבוא לידידות במונחים של חברות הוא למה כמה חברים עוזבים אותנו. אולי היו לנו ידידים טובים שאהבנו להסתובב איתם, ועם זאת, אחרי כמה שנים הם נעלמו ואולי לא נראה אותם עוד. אנשים לעתים קרובות היכו את עצמם על העובדה כי ידידות מסתיים, אבל המציאות היא כי כמה אנשים באמת נועדו להיות בחיינו רק זמן קצר.

במקום להרגיש רע כאשר חברויות באופן טבעי בסופו של דבר, נסה את הטיפים הבאים:

  • שנה את נקודת המבט שלך. במקום לחשוב, “החבר שלי נעלם,” להיות אסיר תודה על הדברים שלמדת מהחבר שלך. כל ידידות מראה לנו קצת יותר על עצמנו.
  • השאירו את הדלת פתוחה כדי להחיות את הידידות לאורך הקו. אם החבר שלך התרחק ממך ואתה כבר ניסה הכל כדי להחליק את הדברים, לקחת צעד אחורה ופשוט תן לחבר שלך לדעת שאתה עדיין תהיה שם אם הם רוצים להיות חברים שוב מתישהו.
  • להכיר חברים חדשים. שום דבר לא יכול “להחליף” את החבר שלך, אבל כל הזמן חברים חדשים יעזור לך לשמור דברים בפרספקטיבה. תוכל לעבור בקלות רבה יותר אם אתה עוסק עם מגוון של אנשים.

 

חברים באים והולכים מחיינו, וזה טבעי לחלוטין להמשיך הלאה מחבר אם שני לא להמשיך לשתף דברים משותפים. להיות פתוח לפגוש אנשים חדשים, כך שתוכל להמשיך ליהנות מחברים חדשים, גם אם הם לא נשארים בחיים שלך לנצח.

 

No Replies to "האם ידידותך צריכה לנצח? כמה מחשבות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    73 + = 75