כיצד לטפל חבר לא תומך

אנחנו תמיד מניחים שהחברים שלנו יתמכו בנו, לא משנה מה, אבל מה קורה כשהם לא? או אפילו כאשר הם פשוט לא מאושרים עבורנו. זה יכול לקחת את זה באמת חדשות גדולות אתה רוצה לשתף ופתאום לגרום לזה להיראות טריוויאלי ו טיפשי.

יש הרבה דברים נהדרים על ידידות, ואחד מהם צריך להיות תמיכה דרך טוב ורע פעמים. כאשר יש לך חברים גדולים בחיים שלך אתה אמור להיות מסוגל לקבל "מזל טוב" או "ילד atta" כאשר משהו טוב קורה לך. אבל חברויות אינן מושלמות, ומפעם לפעם ידיד יאכזב אותך על ידי אי-שיתוף בשמחתך. מה אז?

שאל את עצמך את השאלות הבאות:

 • האם חבר שלי מתקשה עכשיו?
 • האם החבר שלי טוב להביע רגשות שונים?
 • האם חבר שלי מקנא?
 • האם אני תומך בחברי?
 • האם החבר שלי לא היה מאושר תמיד בשבילי?
אִשָׁה looking away, unhappy

ג 'יימי גריל / בנק תמונה / Getty תמונות

אם החבר שלך עובר משהו רציני עכשיו (אובדן עבודה, החבר הכי טוב זז, מוות במשפחה), זה הגיוני כי להיות מאושר בשבילך הוא לא הולך לבוא בקלות עבור חבר שלך. זה לא עושה את זה לגמרי צודק. אחרי הכל, כחברים, אנחנו צריכים להיות מסוגלים להראות אושר עבור החבר שלנו אפילו בתוך העצב שלנו. החבר שלך עשוי להיות מאושר בשבילך אבל הוא במצב כזה נמוך הם פשוט לא יכול לבטא את זה.

אם החבר שלך הוא בדרך כלל תומך, להתעלם האדישות שלהם ולמצוא אנשים שונים כדי לעזור לך לחגוג את הזמנים הטובים שלך. החבר שלך יבוא מסביב כאשר הדברים לשפר עבורם ואת הראש שלהם הוא במקום טוב יותר.

02
של 05

קושי להביע רגשות

אולי החבר שלך טוב יותר להראות אמפתיה מאשר שיתוף את השמחה שלך. אם החבר שלך נראה שמח בשבילך אבל פשוט לא יכול להגיד את המילים בפועל "זה נהדר" או "אני כל כך שמח בשבילך," לתת להם לעבור הפעם. לראות אם הם יכולים להביע את תמיכתם בדרך אחרת, כגון לשלוח לך פתק בכתב יד או נותן לך חיבוק.

אם הזמן נמשך ואתה מקבל את התחושה כי החבר שלך הוא לא ממש שמח בשבילך, אז אתה צריך לדון בזה. להרגיש אותם לפני מה שהופך אותו בעיה.

03
של 05

רגשות של קנאה

אפילו השלווה ביותר בינינו מרגישה לפעמים קנאה של קנאה, אבל ידיד אמיתי יניח את זה בצד כדי להראות את האושר שלהם למענכם. אין שום סיבה לחבר יש רצון חולה כלפי הדברים הטובים שקורים לך. סימנים שהחבר שלך עשוי להיות מקנא כוללים:

 • מגלגל את העיניים או עושה פרצוף כשאתה אומר להם על המזל הטוב שלך.
 • מרכלים עליך מאחורי הגב.
 • הערות Snarky.

תגובות שליליות החדשות הטובות שלך מאכזבות, אבל אם החבר שלך מתנהג ככה רק פעם אחת אתה יכול לתת להם לעבור. אם זה סוג של התנהגות נמשכת, תצטרך להתמודד עם זה.

04
של 05

מציג תמיכה עבור חבר

אם החבר שלך לא מאושר בשבילך, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לבחון את ההתנהגות שלך. האם טיפחת את ידידותך? או שאתה פשוט קורא את החבר שלך עכשיו כי אתה רוצה לחלוק את החדשות שלך נהדר? האם הקשבת כאשר החבר שלך צריך את זה?

אם לא היית חבר טוב, תודי בזה. תגיד לחבר שלך משהו כמו, "אני יודע שאני עסוק לרדוף אחרי XX מטרות, ואני רוצה להתנצל על לא נותן לך מספיק תשומת לב, אתה החבר שלי ואני לא רוצה שתרגיש רע! בוא נצא לחגוג כדי שנוכל להתחיל שוב ".

05
של 05

עקביות היעדר תגובה

האם הכישלון של החבר שלך לתת לך כמה חיזוק חיובי בעיה חוזרת? יש אנשים נהדרים לספק תמיכה במהלך פעמים עצוב בחיים, אבל כאשר הדברים לשפר הם נראים או אדישים או ממש גס רוח. כולנו היינו שם.

אם ההתנהגות השלילית של חברך כלפיך הפכה לדפוס, הגיע הזמן להתעמת איתם. תגיד לחבר שלך שאתה רק רוצה שהם יהיו מאושרים בשבילך. אם הם מגיבים עם negativity יותר, ייתכן שיהיה עליך להרחיק את עצמך מהם.

No Replies to "כיצד לטפל חבר לא תומך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  55 + = 62